سقط جنین دشمنان دریچه ناامیدی پس از حکم دیوان عالی

نیویورک — سقط جنین مخالفان بادی خود را به ناامیدی و خشم در روز دوشنبه پس از دیوان عالی کشور صادر 5-4 تصمیم به اعتصاب کردن یک لوئیزیانا قانون که پیشتر دسترسی به سقط جنین.

حکم تحویل یک شکست به ضد سقط جنین فعالان اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین به سرعت به استناد آن به عنوان بخشی از درخواست تجدید نظر جدید برای رای دهندگان — سیگنالینگ قدرت خود را به ایجاد انگیزه مذهبی محافظه کاران هستند که بخش مهمی از پایگاه خود را پیش از ماه نوامبر انتخابات.

معاون رئیس جمهور مایک پنس خلاصه که استدلال به tweeting که تصمیم دادگاه عالی ساخته شده یک چیز روشن است: “ما باید بیشتر محافظه کار قضات در دادگاه عالی ایالات متحده.” کرسی خود را در مورد پنس اضافه شده “#FourMoreYears.”

بالا نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن مذهبی محافظه کاران تیز اشاره کرد که هر دو قاضیان به نام او به دادگاه عالی عقیده داشت از روز دوشنبه تصمیم هماهنگی با پنس در این مورد که تهمت باید مدت دیگری در دفتر به طور بالقوه شیر بیشتر محافظه کار و نامزد.

این کشیش فرانک Pavone مدیر ملی کشیش برای زندگی و یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن کاتولیک رای دهندگان, توسعه, تلاش, گفت: رئیس جمهور “دو انتصاب رای دادند و راه راست” در حمایت از لوئیزیانا توانایی نیاز به پزشکان که انجام سقط جنین به اعتراف امتیازات در نزدیکی بیمارستان.

“یک بار دیگر این حکم تأکید بر اهمیت انتخابات” Pavone در بیانیه ای گفت. “ما نیاز به یک جامد pro-زندگی اکثریت در دیوان عالی کشور به حمایت از حقوق زنان و به دنیا نیامده است.”

جانی مور انجیلی مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این تصمیم می تواند کمک به ایجاد انگیزه ضد سقط جنین فعالان برای رای دادن به تجدید انتخاب رئیس جمهور.

“محافظه کاران می دانند که آنها در یک حیاط-خط” مور توییتی. “شور و شوق است که در حال حاضر بی سابقه انجیلی مردم در انتخابات خواهد بود بیش از حد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همچنین به استناد تصمیم به تجدید نظر به رای دهندگان در بیانیه ای از معاون مدیر ارتباطات علی پردو.

“این مورد تأکید و اهمیت دوباره انتخاب رئیس جمهور تهمت, است که یک رکورد از انتصاب قضات محافظه کار به جای جو بایدن که تعیین خواهد شد و رادیکال فعال قضات که قانونگذاری از دادگاه” پردو گفت.

برخی از راست متمایل سقط جنین دشمنان — از جمله حداقل چهار کنگره جمهوری خواهان — در پاسخ به این تصمیم انتقاد قاضی جان رابرتز منصوب شده توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است. رابرتز موافقت با دادگاه چهار لیبرال تر قاضیان در حالی که امضای بر روی نظر خود را در مورد.

“رئیس دادگستری رابرتز است که در آن دوباره با سیاسی بازی ماهرانه,” تد کروز سناتور. R-تگزاس توییتی. “این زمان او تا به طرفه با سقط جنین افراط گرایان که به مراقبت بیشتر در مورد ارائه سقط جنین-بر روی تقاضا نسبت به حفاظت از سلامت زنان است.”

“آمریکایی ها به امید عدالت برای زنان و نوزادان متولد نشده بودند و اجازه دهید دوباره امروز با جان رابرتز” سناتور. تام پنبه R-ارک., در بیانیه ای گفت.

“چه بعد رئیس دادگستری رابرتز است ؟ ما در متمم دوم حقوق؟” تشکر. جیم اردن R-اوهایو توییتی.

میسوری خواه ایالت جاش هاولی سابق رابرتز کارمند توییتی که این تصمیم را یک “فاجعه” و “یک وقت از خواب بیدار تماس به مذهبی محافظه کاران” که او خواست به “صدای ما شنیده می شود.”

اما رابرتز’ حرکت ایستادن جدا از او بیشتر لیبرال همکاران بررس رای خود را به عنوان یکی برای محافظت از دادگاه گذشته سابقه چپ مذهبی دیگر محافظه کاران تعهد به rededicate خود به مبارزه خود برای سرنگونی 1973 Roe v. Wade تصمیم گیری است که تاسیس سقط جنین.

“این مورد بود در مورد اینکه آیا دولت حق دارد تا اطمینان حاصل شود که abortionists که زنان پول همچنین برای ارائه خود ایمنی” خانواده و پژوهش و رییس شورای تونی پرکینز برجسته pro-مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی متحد در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که “من مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که دیوان عالی کشور صحیح ناخالص بی عدالتی از Roe v. Wade تصمیم گیری که منجر به کشته شدن دهها میلیون نفر از نوزادان متولد نشده.”

راسل و مور رئیس جمهور از سیاست های عمومی بازوی Southern Baptist Convention, دفاع, لوئیزیانا, سقط جنین در قانون به عنوان “قرار دادن حداقل ترین محدودیت ممکن است در سقط جنین صنعت است که اصرار بر بی بند و آزاد برای خود و سود آن است.”

“با این وجود ما همچنان به دنبال یک امریکا که در آن افراد آسیب پذیر از جمله کودکان متولد نشده و مادران آنها دیده می شود به عنوان با ارزش نیست یکبار مصرف” گفت: مور که منجر اخلاق و آزادی مذهبی در کمیسیون.

رئیس ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک’ کمیته Pro-فعالیت های زندگی اسقف اعظم یوسف Naumann شهر کانزاس در کانزاس در بیانیه ای گفت که کاتولیک ها را “سرند این تصمیم” اما “همچنان به دعا و مبارزه برای عدالت برای مادران و کودکان است.”

“ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که دادگاه عالی تصحیح قبر بی عدالتی از کوچک … به رسمیت می شناسد و این حق در قانون اساسی به زندگی برای متولد نشده انسان” Naumann گفت.

O. کارتر Snead یک استاد حقوق در دانشگاه نوتردام گفت: در بیانیه ای که رابرتز’ موقعیت یابی در تصمیم گیری بود “سرد آسایش” در غیر این صورت “روز غم انگیز.”

پشتیبانی از rescinding کوچک باقی می ماند قوی میان انجیلی پروتستان. شصت و یک درصد از آنها گفت: آنها می خواستند برای دیدن این دادگاه به طور کامل لغو این تصمیم در یک بررسی انجام شده در سال گذشته توسط حزبی مرکز تحقیقات پیو. که بررسی برای حمایت از تغییر کوچک در 28 ٪ در میان کاتولیک ها و 42 درصد در میان پروتستان ها به طور کلی.

دادگاه حکم سقط جنین در روز دوشنبه به شرح زیر خود را 6-3 تصمیم در اوایل این ماه که یک مرکزی ارائه حقوق مدنی قانون از سال 1964 سپر همجنسگرایان مردم از تبعیض. مذهبی محافظه کاران نیز آشکارا اظهار تاسف کرد که تصمیم گیری در حالی که اشاره کرد که پتانسیل مبتنی بر ایمان معافیت می تواند حک شده.


Sourcing & روش

آسوشیتد پرس دین پوشش دریافت پشتیبانی از لیلی وقف از طریق دین و مذهب, اخبار بنیاد. AP تنها مسئول این محتوا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net