آبیشک باچان با احترام تعطیل ترول مسخره حرفه ای خود را در میان coronavirus تشخیص

آبیشک باچان که در حال حاضر بستری در Nanavati بیمارستان در بمبئی همراه با پدر آمیتا باچان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus به تازگی به وقار پاسخ به ترول که مسخره حرفه ای خود را.

این کاربر توییتر پرسید: “پدر شما بستری در بیمارستان… Ab kiske bharose baith ke khaoge?” Abhishek تا به حال با وقار پاسخ به این که در آن او نوشت: “Filhaal toh اجازه ke kha راه های دونوع ek saath aspatal mein (همانطور که در حال حاضر هر دوی ما در حال دروغ گفتن و غذا خوردن با هم در بیمارستان).”

کاربر پاسخ دوباره به خود را صدای جیر جیر و نوشت: “دریافت خوب به زودی آقا… هار kisi ki kismat من اجازه دهید که khana kaha” که این بازیگر گفت: “من دعا می کنم که شما هرگز در یک وضعیت مانند ما و شما باقی می ماند امن و سالم است. با تشکر از شما خواسته خانوم.” جدا از Abhishek, آمیتا بیش از حد به تازگی در یک نادر, انفجار, ضربه به عقب در یک ناشناس ترول, که آرزو مرگ بر او از coronavirus.

خواندن بخشی از وبلاگ خود را اینجا ارسال.

“سلام آقای ناشناس .. شما حتی نوشتن نام پدر.. چون شما نمی دانید که پدر شما .. وجود دارد تنها دو چیز است که اتفاق می افتد .. یا من باید بمیرم یا من باید زندگی می کنند.

اگر من بمیرم شما معتاد را وادار به نوشتن خود را زخم زبان دیگر توسط هوازدگی سخن گفتن خود را در یک نام ستاره .. حیف .. برای دلیل از نوشته های شما متوجه شده بود چرا که شما در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در آمیتا باچان .. که دیگر نباید وجود داشته باشد .. !!”

به پیروان خود گفت:, “اما اگر من زنده ماندن من باید .. و اجازه دهید من به شما بگویم که آنها یک نیروی خشم .. آنها گذشتن از کل جهان .. از غرب به شرق و از شمال به جنوب .. و آنها نه فقط Ef این صفحه .. که خانواده باید در فلش یک چشم تبدیل شدن به ‘مرگ خانواده’.. !!!!”

“ممکن است شما رایت خود را در خورش!” او نوشت: در پایان این وبلاگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net