‘Abhinav Bindra Biopic’: آنیل کاپور Harshvardhan کاپور در نهایت شروع به تیراندازی تا پایان سال 2020

پس از اعلام biopic در المپیک مدال طلا تیرانداز Abhinav Bindra در سال 2016 این فیلم قرار است برای رفتن بر روی کف تا پایان سال 2020 است. این فیلم ستاره خواهد شد Harshvardhan کاپور در عنوانی نقش و پدرش و بازیگر آنیل کاپور دیده خواهد شد خود را به عنوان بر روی صفحه نمایش ، رسمی اعلام شده در روز یکشنبه با هر دو آنیل و سخت های عکس نما با Abhinav. فیلم فیلم را کارگردان Heeraz Marfatia است و بر اساس Bindra زندگینامه با عنوان یک شات در تاریخچه: من وسواسی سفر به طلای المپیک و فراتر از آن.

آنیل مشترک رسمی عکس با عنوان بیان “آغاز… @harshvarrdhankapoor @abhinav_bindra”

در

در حالی که Harshvardhan گذراند یک توجه داشته باشید به عنوان خوانده شده به عنوان “Abhinav Bindra فیلمی که من موافقت به انجام این کار در ماه اکتبر سال 2016 شروع خواهد شد فیلمبرداری در پایان این سال … بسیار هیجان زده به Heeraz Marfatia پردازنده به طور مستقیم @saiwyn به نوشتن و @anilskapoor به شرکت ستاره در رویای من پروژه .. گاهی فیلم را هم به خصوص اگر شما می خواهید به آنها را در یک راه خاص من همواره روشن در مورد فیلم من می خواهم به انجام و این هیچ تفاوتی ندارد.”

او در ادامه نوشت: “با Mirzya, ما سعی به انجام کاری جدید با عاشقانه موسیقی با Bhavesh ما را شکست و زمین جدید را با ایده از آنچه یک ابرقهرمان vigilante خواهد بود در دنیای واقعی و در حال حاضر این خواهد بود biopic که متفاوت از بقیه است و این به آن دلیل @abhinav_bindra منحصر به فرد و استثنایی با یک داستان باور نکردنی است که تقریبا هیچ کس نمی داند و ما آن را بگویید بدون سازش راه آن سزاوار بود گفت .. این خواهد بود که فیلم بعدی من برای صفحه نمایش بزرگ #2021”

در

این اولین بار است که ما خواهد شد از دیدن آنیل و Harshvardhan به اشتراک گذاشتن قاب روی صفحه نمایش بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>