ABFF افتخارات 2020: خانه ای که سیاه هالیوود ساخته شده


عکس: حسن نیت ارائه میدهد از ABFF

این “دسته” شد برتری و سیاه هالیوود نشان داد و نشان داد ،

یکشنبه شب در بورلی هیلتون شلوغ بود با بازیگران—من می خواهم به آنها blacktors—تولید و مطبوعات جمع آوری شده برای ABFF افتخارات فضایی که سیاه هالیوود ساخته شده است به رسمیت شناختن برتری ما در فیلم و تلویزیون است. (پس از همه, اگر ما را نمی, چه کسی خواهد شد؟) من با حضور در این مراسم به عنوان مهمان از کادیلاک (خوب به دنبال!), و تا به حال این فرصت را در میان همه که استعداد.

تبلیغات

آن را از یک تعطیلات آخر هفته در لس آنجلس است که در واقع شروع با شرط متا (رسانه, سرگرمی و فن آوری داد) کنفرانس در روز پنج شنبه و ادامه داد: در روز شنبه با NAACP Image Awardsو سپس روز یکشنبه پیش-ABFF افتخارات صبحانه و افتخارات مراسم است.

در این سال آفرین شد, جایزه اسکار و برنده و اقدام OG Louis Gossett Jr., که, هالیوود, میراث جایزه; Lena Waithe بود که با افتخار صنعت رنسانس جایزه; و سینتیا Erivo بود که اذعان کرد با افزایش ستاره جایزه. HBO است “سیم” دریافت تلویزیون کلاسیک جایزه با بازیگر Wendell Pierce پذیرش این جایزه را به نمایندگی از بازیگران.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از ABFF

اما شب متعلق به ABFF فیلم از سال فقط رحمت—حقوقی درام بر اساس یک داستان واقعی بود که توبیخ توسط آکادمی جوایز و Jamie Foxx, یکی از فیلم های پیشرو در مردان است.

تبلیغات

لئوناردو دی کاپریو ساخته شده تعجب ظاهر در افتخارات به ارائه فوکس با برتری در هنر آوارd و من تقریبا کاهش یافت و از روی صندلی من. قبل از اینکه ما به هر بیشتر که دعوت لئوناردو دی کاپریو به ABFF افتخارات?! بنابراین نمونه ای از یک شخص سفید به سقوط حزب—geesh! (برای ثبت من فقط شوخی است.)

در اینجا چگونه آن را پایین رفت: شب بود که زمانی که ناشناخته مجری با برخی از پنجاه و یازده تمجید اعلام شد. از جایی DiCaprio strolls بر روی صحنه. وجود دارد قابل شنیدن نفس نفس از مخاطبان فوکس ساخته شده یک سیاه خاله-تایتانیک شوخی (با تکیه به نفس نفس زدن) و جمعیت فوران در خنده. چه کسی می دانست که تایتانیک و بچه بودند؟!

تبلیغات

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از ABFF

فوکس فوق العاده با استعداد است که او از ایشان تشکر DiCaprio قبل از احیای چند از نمادین ترین نقش ها (دفعات بازدید: جیمی در واقع در شخصیت و گفت: یک خط و یا دو در هر شخصیت)—fromWanda در زندگی رنگ به ری چارلز در ری. “من انجام داده ام همه از این شخصیت” فوکس گفت: “اما یکی از مهم ترین شخصیت های که من انجام داده ام این است که والتر McMillan.”

تبلیغات

McMillan شد و به ناحق محکوم به مرگ در سال 1988 به اتهام قتل یک زن. حد اغلب سیاه و قهوه ای مردم خودشان مواجه احکام خشن و یا مانند امنافزار گستر شریف ناحق زندانی. فوکس در ادامه برای به اشتراک گذاشتن یک داستان در مورد پدر خود را که صرف هفت سال زندان برای حمل $25 ارزش یک ماده غیر قانونی.

“من نمی رفتن به دیدار او چون من نمی بازدید مردم در زندان” فاکس گفت. “من نمی خواهم شاهد است که من نمی خواهم که تصویر. بنابراین من نوشت: پدر من یک نامه. من گفت: “شما از من می خواهید زندگی خود را ذخیره کنید.'”

تبلیغات

فوکس ساخته شده خوب در وعده او و پدرش همواره در زندگی با او برای 20 سال است.

“امشب [پدرم] مفتخر است. خانواده من افتخار من, مادر بزرگ و پدر بزرگ که همه چیز را آنها تا به حال به عنوان یک yardman و به این تالار سر پسر بچه از Terrell, Texas, بنابراین او می تواند ایستادن در مقابل او فوق العاده با استعداد دوستان از همه نژادها و همه جنس و همه اعتقادات و جشن هنر های برنده اسکار گفت: با اشک در چشم او. “با تشکر از شما.”

تبلیغات

فقط رحمت بعدها در زمان خانه فیلم جایزه سال و وکیل برایان استیونسون—Michael B. Jordan نقش واقعی زندگی ابرقهرمان وکیل داستان بر—آورده خانه به پاهای خود را با یک پرچین سخنرانی. آن همه چیز بود.

“این است که یک فضای با شکوه. همه ما از این افراد با استعداد. اما من امیدوارم که ما اعتقاد داریم که همه چیز می تواند بهتر از آنجا که هنوز هم وجود دارد بیش از حد نابرابری و بی عدالتی” استیونسون گفت. “هنوز هم وجود دارد بیش از حد و بی عدالتی. هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم تحت فشار قرار دادند پایین. هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم به حاشیه رانده شده. هنوز هم وجود دارد بیش از حد تعصب و بی عدالتی و نژاد پرستی در این کشور است. بنابراین ما با وجود شبح و زرق و برق از این محل رفتن به هنوز هم مجبور به ایستادن تا زمانی که مردم می گویند بنشینید.”

تبلیغات

امروز استیونسون با این نسخهها کار به عنوان بنیانگذار برابر عدالت ابتکار. او و سازمان او اختصاص داده شده به ارائه خدمات حقوقی به فقرا زندانی و محکوم کرد. او با استفاده از آخرین بار او را چند دقیقه در ABFF افتخارات مرحله به ما یادآوری می کنند که هنوز هم وجود دارد بیشتر کار انجام شود.

“من بسیار سپاسگزار از همه شما برای ارج نهادن به فیلم ما برای ما اجازه می دهد به این پلت فرم برای گفتن داستان و برای شناخت آنچه که ما در حال تلاش برای دیدن. وجود دارد بیشتر از عدالت است که ما باید برای رسیدن به. و من بسیار سپاسگزار به می دانم که بسیاری از دوستان جدید و به ادامه این سفر با همه شما.”

تبلیغات

آمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im