ابوت Labs’ 5 دقیقه قابل حمل coronavirus تست ما را تایید FDA

آمریکایی بهداشت و درمان شرکت Abbott Laboratories, برنده غذا و داروی آمریکا تایید برای حمل COVID-19 تست کیت که می تواند در ارائه یک نتیجه در عنوان کمی تا پنج دقیقه است.

به ابوت ID در حال حاضر COVID-19 آزمون در بزرگترین مولکولی نقطه از مراقبت های نصب پایه در ایالات متحده در دسترس است و در طیف گسترده ای از تنظیمات بهداشت و درمان از جمله پزشکان و دفاتر و درمانگاه های مراقبت های فوری و اورژانس بیمارستان بخش های این شرکت اعلام کرد.

ابوت اعلام کرد که FDA صادر کرده اضطراری با استفاده از مجوز (امارات) برای سریعترین موجود مولکولی نقطه از مراقبت های تست برای تشخیص رمان coronavirus (COVID-19) ارائه نتایج مثبت در عنوان کمی تا پنج دقیقه و نتایج منفی در دقیقه 13.

با وزن 6.6 پوند و اندازه کوچک نان برشته کن, شناسایی شرکت های نرم افزاری کوچک و سبک و قابل حمل و با استفاده از تکنولوژی مولکولی.

“این COVID-19 همه گیر خواهد شد مبارزه در چند جبهه و قابل حمل مولکولی آزمون ارائه می دهد که نتایج در دقیقه می افزاید: به طیف گسترده ای از راه حل های تشخیصی مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس گفت:” رابرت ب فورد رئیس جمهور و رئیس اجرایی ابوت.

“با تست سریع در ID در حال حاضر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند انجام مولکولی نقطه از مراقبت های تست خارج سنتی چهار دیوار یک بیمارستان در شیوع نقاط,” او گفت:.

این شرکت گفت: آن را خواهد ساخت ID در حال حاضر COVID-19 آزمون در دسترس است در هفته آینده برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مراقبت فوری تنظیمات در ایالات متحده است. این شرکت در حال همکاری با دولت برای آزمون اعزام به مناطق که در آن آنها می توانند بیشترین تاثیر را گفت.

این شرکت تست دوم برای دریافت اضطراری با استفاده از مجوز توسط FDA برای COVID-19 تشخیص است.

این می آید از یک هفته پس از این شرکت راه اندازی ابوت m2000™ بیدرنگ SARS-CoV-2 EUA آزمون اجرا می شود که در m2000™ بیدرنگ سیستم واقع در بیمارستان و آزمایشگاه مرجع در سراسر جهان است.

ابوت خواهد ساخت ID در حال حاضر COVID-19 آزمون در دسترس است در هفته آینده و انتظار دارد که به سطح شیب دار بالا تولید برای ارائه 50,000 آزمون در روز است. بین دو سیستم عامل ابوت انتظار به تولید حدود 5 میلیون نفر آزمون در هر ماه.

ابوت ID در حال حاضر معرفی شده در سال 2014 پیشرو مولکولی نقطه از مراقبت های پلت فرم برای آنفلوانزای A و B استرپی و RSV تست در ایالات متحده ،

این می آید به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ما نگه داشتن در حال افزایش است و عبور یکی از 100,000 علامت گذاری به عنوان. به هر جان هاپکینز دانشگاه coronavirus پایگاه داده تعداد تایید COVID-19 نفر در هند ایستاده در 104,829 در حالی که 1,711 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im