Aam Aadmi Party (AAP) در شنبه خواست کمیسیون مستقل انتخابات به ترتیبات خارج از قوی به حزب کارگران می تواند مطمئن شوید که دستگاه رای گیری الکترونیکی (EVMs) که در آن آرا دهلی مجمع انتخابات در حال قفل شده است و نه با دستکاری.

این آمد و پس از دهلی وزیر و AAP رهبر, Arvind Kejriwal, برگزار شد, نشست رهبران حزب در محل اقامت خود در مورد امنیت EVMs.

معاون وزیر Manish Sisodia انتخابات استراتژیست Prashant Kishor دهلی انتخابات incharge سانجی سینگ و دهلی دولت convenor Gopal رای حاضر بودند در این نشست است.

در حال ظهور از جلسه سانجی سینگ گفت: “EVMs که باید انجام شود به طور مستقیم به اتاق پس از گرفتن مهر و موم شده هستند و هنوز هم با برخی از افسران. این حادثه Babarpur. یک حادثه مشابه است که از Vishwas نگر.”

“بنابراین ترتیبات باید در خارج از قوی اتاق را برای حزب ما کارگران و ما MLAs به طوری که آنها می توانید گارد و مطمئن شوید که EVMs نیست با دستکاری,” او اضافه شده است.

این Rajya سبها MP نیز توییتی ویدئوها بالا بردن سوال در امنیت EVMs.

خروج سنجی به دهلی مجمع انتخابات پیش بینی بازگشت, Arvind Kejriwal, دولت در پایتخت با برخی از شرکت های نظرسنجی حتی پیش بینی تکرار Aam Aadmi Party را (AAP) 2015 عملکرد هنگامی که آن را به حال صعود 67 کرسی از 70 عضو خانه.

رای گیری برای 70 مونتاژ حوزه برگزار شد در روز شنبه با بیش از 61% از: 1.47 کرور رای دهندگان ورزش خود رأی است.

دهلی نو BJP رئیس Manoj Tiwari قرار داده تا در صورت شجاع در میان پیش بینی شکست برای حزب خود ادعای آن را برنده خواهد شد 48 کرسی و تشکیل دولت در این شهرستان است.

“بعضی از خروج نظرسنجی ها نشان می دهد که بی جی پی برنده خواهد شد 26 کرسی اما اجازه دهید من به شما بگویم که همه این نظر سنجی خروج خواهد شکست در 11 Feb. BJP خواهد بود تشکیل دولت در دهلی نو با بیش از 48 کرسی” Tiwari گفت.

AAP رهبر و دهلی معاون وزیر Manish Sisodia گفت حزب او در حال رفتن به برنده شدن با یک تفاوت بزرگ.

“این انتخابات اثبات این است چگونه فداکارانه و قوی ما در ارتباط است. ما در حال برنده شدن توسط یک حاشیه بزرگ,” Sisodia توییتی در Hindi ستایش کار سخت از همه همکاران خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de