یک کلمه تشویق به تمام مردان سیاه و سفید که به شدت نیاز به موهایشان در حال حاضر


Illustration for article titled A Word of Encouragement to All the Black Men Who Desperately Need Haircuts Right Now

عکس: آلبرتو PIZZOLI (گتی ایماژ)

من می بینم شما fam. واقعا من انجام دهد.

خوب در واقع من نمی خواهم به معنای واقعی کلمه. به دلیل اجتماعی فاصله چیز و ایالت مستند چیزی که من تنها ترک خانه در حال حاضر برای پیاده روی روزانه و شاید بچه ها به این پارکینگ باز پشت خانه من. بنابراین وقتی که من می گویند من شما منظور من استعاره. معنوی و گه.

تبلیغات

به هر حال من دیدن شما fam. زیر کلاه شما در حال پوشیدن در همه زمان ها در حال حاضر و hoodie شما حاضر به مو که COVID-19 مجبور است شما را به غفلت. من امیدوار هستم که شما هنوز هم آن را شستشو. هنوز ترکیب آن است. هنوز مسواک زدن آن است. اما پس از آن سفرهای هفتگی به سلمانی رفته بنابراین هستند کسانی که از خطوط تیز کسانی نفیس تاب کسانی که خوش مزه ریش و کسانی که متعالی می آمیزد. همه جای Chewbacca باشد.

بنابراین ممکن نیست که بد نشده است. اما شما احساس می کنید که راه راست است ؟ شما احساس می کنید مانند Chewbacca را نمی کنید ؟ هر زمان که شما در آینه نگاه کنید—اگر شما هنوز هم باید شجاعت به نگاه در آینه—شما لازم نیست خودتان را تشخیص. منظورم این است که آن را به شما نیمه…اما تنها اگر شما روش اقدام به عنوان یک تالاهاسی مت فروشنده. صورت خود را احساس چرب و خارش دار—مثل شما گیر کرده آن را در مالیات بر ارزش افزوده از ولرم بره گریس—و آن را حتی crueler در حال حاضر از آنجا که شما در حال گفت و نه آن را لمس و یا شما می میرند.

شما fiending به عقب بر گردیم در آن صندلی تشنه کیپ پیچیده بر شما کلیپرز در پوست خود پراکسید بر روی گردن خود را و حتی آرایشگر خود را داغ Cheeto نفس خود را در پشت. این خنده دار است آنچه شما را از دست ندهید زمانی که آن را رفته است. شما حتی می خواهم برای حل و فصل یک برش از نیم در پشت, که مهارت های بسیار لرزان است که او تنها مجاز به کاهش بچه سفید, پسر و پلیس.

من می دانم آن را سخت اما فقط می دانم که ما با ایران در مبارزه است. شما می دانید که چگونه همه ما تنها یک چک از شکست ؟ در حال حاضر ما می دانیم که ما همه تنها یکی از دست رفته قطع از اینکه کوین دورنت. و دفعه بعد که شما در آینه نگاه کنید در واقع خود را نگاه کنید, mangy, گران, و به خودتان یادآوری کنید که شما موهای خود را. شما موهای خود را. شما موهای خود را. و تا زمانی که شما اقامت در گاییدن, خانهآن بهتر خواهد شد.

تبلیغات

(یا فقط یاد بگیرند که چگونه به موهای خود.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im