تمام جهان جدید

تمام جهان جدید – شیوه زندگی

به روز شده: May 12, 2020, 07:59 IST | جین بورخس P Vatsalya | بمبئی

حتی به عنوان مستند تمدید شده است تا ماه مه بمبئی رضایتبخش عفونت ضبط, می گویند سهامداران به این معنی است که زمانی که محدودیت ها برداشته آن تدریجی خواهد بود و سابقه رفتاری خواسته های ما

People queue up for groceries, while practising social distancing, in Borivli. Pic/ Nimesh Dave

مردم در صف برای مواد غذایی در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله در بریولی. عکس/ Nimesh دیو

در تازگی منتشر رساله از شیواجی پارک جانباز نویسنده-مترجم Shanta Gokhale مراجع بحران از اوایل قرن 19 است که به طرز عجیبی به نظر می رسد شبیه به آنچه در این شهر و مردم آن پایدار در حال حاضر. در شیواجی پارک تامي 28: تاریخ, مکان های, مردم, Gokhale در مورد طاعون از سال 1896 که “انداخت تا پیچیده روایت از کلاس طبقه, جامعه, سنت جهل و تعصب”. او می نویسد: “اقداماتی که دولت بریتانیا در زمان برای کنترل این بیماری همه گیر مانند اجباری معاینه جداسازی و قرنطینه باعث خشم شدید میان شهروندان است.”

بسیاری از سمت چپ برای روستاهای خود عمدتا برای فرار از این بیماری گفت: به سرچشمه گرفته و در سرزمین اصلی چین و برتر شهرستان بندر بمبئی از طریق مسیرهای دریایی. با هیچ درمان خرافات شایع حتی در پزشکی برادری وجود دارد و به نظر می رسید کمی پذیرش در مورد افزايش باعث بیماری. آن زمان ماه برای مقاومت در برابر محو شدن. اوکراین متخصص شناسایی انواع باکتریها Dr آقا Waldemar Mordechai ولف Haffikine را واکسن بود معجزه در بمبئی به شدت مورد نیاز است.

و در عین حال این شهر هرگز مشابه بود.

با وجود سختی اقدامات استعماری مقامات نزدیک به 50,000 گفت: به جان خود را از دست داده اند. در چند سال آینده این شهر قلب—قلعه و شهر مادری—گسترش یافته است. این پوشش متراکم از toddy کف دست و باغ نارگیل پاک شد اجازه می دهد تا به صورت رایگان جریان هوا دریا. و مناطق مسکونی جدید تا به حال به ایجاد در Mahim جزیره و فراتر از آن در تلاش برای decongest شهرستان.

At Prabhadevi’s Siddhivinayak mandir, which sees 30,000 devotees every day, priests performing the arti with face masks on, might become the norm. They followed the rule prior to the temple closing its gates during the lockdown. PIC/Getty Images
در Prabhadevi را Siddhivinayak mandir که می بیند 30,000 جانبازان هر روز کشیش انجام آرتی با ماسک صورت در, ممکن است تبدیل به هنجار شده است. آنها به دنبال حکومت قبل از معبد بسته شدن دروازه های خود را در طول مستند. ic/گتی ایماژ

برای نسل امروز از Mumbaikars این زمان به چالش کشیده شده توسط یک ویروس به نام تاج, شهر “دوم ایجاد” داستان نمایشنامه ای که وحشتناک قرن 19 اپیدمی درس است چگونه بیماری تغییر راه ما زندگی می کنند. فلج کننده طاعون را باز کرد تا این شهر است. Coronavirus دارای بسته ما در داخل آن است.

با ماهاراشترا با شکوه هند عفونت نمودار با 1,574 موارد مثبت و 110 مرگ و میر به عنوان از آوریل 10, پایان ویرانی است در حالی که دور. بیشتر چالش باور کارشناسان نهفته است فراتر از آن دشوار نقطه عطف با اشاره به شروع یک راه جدید برای زندگی است.

Dr Om Shrivastav, مدیر, بیماری های عفونی در Jaslok بیمارستان و مرکز تحقیقات و مشاور در سر HN تکیه بنیاد بیمارستان می گوید این اولین اپیدمی به شهر رسید و نمی خواهد آخرین. “ما نیاز به دوباره نگاه کنید که چگونه ما رفتار خودمان است. مسئولیت مدنی است که مهم است.”

در چین که در آن شیوع کروناویروس است گفت: به سرچشمه جوامع مسکن وظیفه هستند با تضمین این که افراد نمی ترک خانه های خود را تا دوره قرنطینه به پایان می رسد. “آنچه برای چین قوی سطح از نظم و انضباط در میان مردم محلی می گوید:” Anjan B, تبلیغاتی, حرفه ای که شد از آسام و در حال حاضر با این نسخهها کار و زندگی در جنوب چین شهر گوانگژو 983 متر از این بیماری همه گیر را مرکز مبدا ووهان. “داشتن زندگی تحت یک دولت استبدادی برای آنها ایجاد کرده ایم یک نگرش از ترس و سرسپردگی. آن را برگزار کرده است و آنها را در جا خوب است.”

A woman and child ready to game one of the first trains leaving Wuhan, on April 8. Residents say going to restaurants is no longer simple, involves multiple checks and they’d rather order takeaway than endure the grind. PIC/GETTY IMAGES
یک زن و کودک آماده به بازی یکی از اولین قطار ترک ووهان در 8 آوریل. ساکنان می گویند رفتن به رستوران است و دیگر ساده شامل چند چک و آنها می خواهم به جای سفارش غذای آماده از تحمل سخت کار کردن. عکس/ گتی ایماژ

در آوریل 7, دولت چین برداشته مستند در هوبئی در شهر ووهان بیش از 10 هفته پس از آن مرزهای شد برای اولین بار مهر و موم شده. در حالی که نقاب ساکنان را آهسته نامشخص ظاهر در خیابان در حال ظهور از مستند شده است آسان نیست.

Anjan می گوید مستند هرگز اعمال شده در گوانگژو که تا کنون گزارش شده 460-به علاوه موارد, اما ووهان شد و بیش از حد نزدیک به خانه به بحران جدی است. “دولت قفل شده است ووهان درست قبل از سال نو چینی در تعطیلات ژانویه 25. این تعطیلات به طور کلی امتداد یک هفته اما این زمان آن تمدید شد تا فوریه 10. در ضمن تصمیم گرفته شد به صورت محلی را تعطیل, تئاتر, رستوران ها, مراکز و فضاهای عمومی. تنها فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت ها باز شد. و اگر شما پیدا شد رومینگ بدون ماسک شما می خواهم به پرداخت جریمه های سنگین,” او می گوید. “همه مه نه یک نفر جرأت به گام از خانه خود را. این احساس مانند یک انسان زنده آخرالزمان فیلم است.”

Piroja Shroff
Piroja شروف

آن را تنها تا اواسط ماه مارس که وضعیت کاسته در گوانگژو با کارکنان مجاز به در آمده و هر روز متناوب. آوریل 6, همه دفاتر تا به حال بازگشایی تقریبا دو ماه پس از توقیف. Arcle های ملی زندگی می کند که در ناننینگ از 1200 متر از ووهان می گوید شهر خود نشده گزارش یک مورد. در عین حال مقامات محلی نگهداری می شود کسب و کار نگه دارید تا تاریخ 25 فوریه.

هر چند محدودیت برداشته شده است و در چین زندگی است که به دور از عادی. “من استفاده می شود به اجرا در پارک, من نمی کنه. بسیاری از ما راحت نیست بیرون رفتن می گوید:” Arcle.

جدید “بهداشت و درمان” کد سرویس در دسترس محبوب چینی برنامه های در حال استفاده برای نگه داشتن زبانه ها در افراد است. آن را اختصاص هر فرد رنگ مخصوصی وضعیت بر اساس سفر خود را و تاریخ و یک کد QR است که می تواند اسکن شده توسط مقامات برای اطلاعات. یک فرد با یک سبز کد مجاز به سفر آزادانه. زرد کد دارنده خواسته است به در خانه انزوا در حالی که یک کد قرمز نشان می دهد COVID-19 مورد مثبت. بسیاری در صنعت خدمات در حال حاضر شروع به استفاده از آن. Anjan می گوید: “شما دیگر نمی توانید وارد یک رستوران لذت بردن از یک وعده غذایی و ترک. هنگامی که شما راه رفتن در رستوران مدیریت کنترل درجه حرارت بدن شما. بعد از آن شما باید برای به اشتراک گذاشتن کد QR خود را. اگر شما به عنوان یک ‘خطرناک’ مصرف آنها می تواند درخواست شما را ترک کنند. همه مردد برای یک غذای آماده به جای رفتن را از طریق این سخت کار کردن.”

Namrata Ganneri
Namrata Ganneri

در یک مصاحبه به این مقاله در هفته گذشته, Dr Nachiket Vartak یک سیستم زیست شناس در پشت یک گروه تحقیقاتی در لایبنیتس مرکز تحقیقات در دورتموند آلمان تا به حال پیش بینی شده تعداد بیشتری از عفونت در هند قرار دادن آن را به بالاتر جمعیت و تراکم جمعیت.

“هند به تازگی وارد این افزایش سریع فاز از این بیماری همه گیر. همه نشانه این است که کشور را به نقطه وسط این بیماری همه گیر در هفته دوم ماه مه. منحنی برای هند می تواند شروع مسطح اواسط ماه ژوئن. به منظور محدود کردن تعدادی از عفونت های ما به ادامه اجتماعی-فاصله حداقل تا پایان ماه مه احتمالا دیگر,” او می گوید این نویسنده بیش از ایمیل.

بر اساس بمبئی-مورخ Namrata Ganneri که از عهده یک مشترک المنافع-بودجه پژوهش در دانشگاه نیویورک (2018-2020) که با تمرکز بر تاریخ اولیه پس از استقلال هند را برای ریشه کن کردن آبله برنامه می گوید که تراکم جمعیت بود یک چالش شدید در مقابله با این بیماری در هند پس از آن و همچنان به مانع در مبارزه با شیوع حتی امروز. مانند COVID-19 Variola عمده ویروس بود که مسئول گسترش عفونت آبله در هند و شبه قاره گسترش از طریق بینی و دهان قطرات افراد آلوده. “اما هند موفق به مقابله با آن. ما نیز موفق به ضرب و شتم یکی دیگر از مخوف بیماری فلج اطفال” او می گوید: با امید.

The last edition of OML’s NH7 Weekender held in Pune and Shillong in December 2019, saw a footfall of a hundred thousand. OML’s Gunjan Arya says that because live events will take a while to return, they must reach out to their fans via the digital medium
آخرین نسخه از OML را NH7 Weekender برگزار شد در پونا و شیللنگ در دسامبر 2019 دیدم بلند از صد هزار. OML را Gunjan Arya می گوید که به دلیل رویدادهای زنده را در حالی که به بازگشت آنها باید به طرفداران خود از طریق رسانه های دیجیتال

در اوج خود در سال 1967 پس از استقلال هند بود 84,902 آبله موارد است. هشت سال بعد این تعداد کاهش یافته و به 1,436. این می گوید Ganneri شد ممکن است به دلیل آبله برنامه راه اندازی در سال 1962 بود که در نهایت با حمایت سازمان بهداشت جهانی در سراسر جهان برنامه. “مهم ترین اندازه گیری انجام شده بود و سپس ‘نظارت مهار’; آن را شبیه به آنچه ما در حال تلاش برای انجام در حال حاضر است. تنها تفاوت این بود که ما در حال حاضر واکسن آبله.” هنگامی که یک نفر پیدا شد به یک حامل s/او جدا شد. این بدان معنی است که بیمار و اعضای خانواده نیز نمی تواند ترک خانه خود را. “یک نگهبان ارسال شده بود و در خارج از خانه و به آنها داده می شود منابع غذایی توسط دولت. تا زمانی که کسی تا به حال عفونت خانواده باقی مانده تحت مستند. در ضمن هر کسی زندگی در عرض 1.5 متر شعاع بیمار و خانواده خواهد بود واکسن در مراحل نهایی برنامه است. این حمایت به عنوان یک استراتژی در درجه اول به دلیل آن را متوجه شد که به دلیل هند اندازه جمعیت و تراکم آن را غیر عملی به واکسینه کردن همه. بنابراین مقامات تصمیم به واکسیناسیون ترین آسیب پذیر به جای.” هند شد و در نهایت اعلام آبله رایگان در آوریل 23, 1977.

یک داستان موفقیت مانند آبله ثابت می کند که بیماری های همه گیر می شود سرمازده در جوانه. اما انضباط را یک نقش کلیدی در چگونگی مقابله با این وضعیت است.

در ماهاراشترا ترکیبی از اقدامات و جذاب برای عموم را نشان می دهد نتایج. دو هفته پیش سنگلی تا به حال گزارش 25 مورد از 24 در ایسلمپور و یکی در ودگن ایجاد کرد. ردیابی آلوده و آب بندی محله شان ردیابی و quarantining اولین و دومین تماس و دست زدن به این مستند با دست آهن بدان معنی است که هیچ مورد جدید گزارش شده ساخت سنگلی یک مدل مثل بیلوارا در راجستان.

بازنشسته IAS افسر و سیاست مستقل تحلیلگر Shailaja چاندرا که دیده است چندین سلامتی همه گیر از جمله 1994 طاعون در سورات می گوید: بیلوارا مدل گزینه خوبی برای این مناطق. “ما در سیستم آن را بیش از ممکن است به کمربند خاموش مناطق. [دولت] دولت ها دقیقا می دانند که چگونه به آن را انجام دهد و آنها نیز باید نیروی انسانی برای نظارت بر این. آن را در حال حاضر در حال انجام در Noida گورگان و بخش هایی از دهلی نو بیش از حد. اجرای این کار در مناطق شهری آسان تر است چرا که شما در حال برخورد با صدها نفر از روستاهای پراکنده. اما من مطمئن هستم که اگر این یک راه حل دراز مدت. اگر تمدید آن می تواند منجر به ناآرامی های اجتماعی است. چه می توانید آن را به کار است watchfulness و مهار رفتار تصویب شده توسط, جامعه, خود,” او می گوید.

Meera Isaacs
میرا Isaacs

چه چاندرا با اشاره به خویشتن داری و تمایل به انطباق با شرایط جدید. زمانی که مستند آسانسور Mumbaikars مانند ساکنان ووهان را به آماده شدن برای تجربه خود را به شهر متفاوت است. لوکس چت با دوستان نشسته و گونه گونه در پرتکاپو دریایی درایو تفرجگاه در یکشنبه شب دیگر ممکن است قابل قبول است. تعریف از اوقات فراغت ممکن است تغییر کند. و برای صنعت سرگرمی و بازگشت به حالت عادی ممکن است بیشتر طول بکشد.

با توجه به این که حفاظت از زندگی است که اولویت شماره یک و پس از آن حمایت از معیشت و اقتصاد صنعت سرگرمی خواهد بود و کمترین در این دولت در دستور کار ترس Gunjan Arya, مدیر عامل شرکت رسانه ای و سرگرمی سازمان OML. “آنها باید به مراتب قلمزن مسائل را حل کند که قابل فهم است,” او می گوید. “راستش دیجیتال رفتن است رفتن به یک بخش جدید طبیعی است. در چین آنها را باز کرده اند تا برخی از تئاتر اما با جایگزین صندلی [صندلی و ردیف خالی سمت چپ].

فیلم ممکن است پاسخ اول با توجه به سرگرمی برای توده ها, رویدادهای ورزشی, ممکن است اتفاق می افتد در پشت درهای بسته و برای مخاطبان تلویزیونی تنها و رویدادهای زندگی می کنند مانند کنسرت که یک بار ارائه شده به مردم یک فرصت برای جمع خواهد آمد خیلی بعد. در حال حاضر از آن خواهد شد که ما در تلاش برای مطمئن شوید که ما در رسیدن به پایگاه طرفداران در سراسر هیئت مدیره با استفاده از رسانه های دیجیتال در دسترس ما می گوید:” Arya. دو هفته پیش OML برگزار شد اولین نسخه دیجیتال از tentpole جشنواره Bacardi NH7 Weekender که در آن 10 سال است. آخرین نسخه برنامه برگزار شد در دسامبر 2019 شاهد یک لاخ footfalls. “در پاسخ [به نسخه دیجیتال] فوق العاده بود. این جشنواره برای اولین بار به زندگی با انواع عمل می کند. در واقع ما در حال آمدن به عقب با آن دوباره این آخر هفته.”

Gunjan Arya
Gunjan Arya

او ارائه می دهد به عنوان مثال از CBS drama series, همه افزایش است که برای تولید یک ‘مجازی’ قسمت مضمون در گیر فیلم تیراندازی در بازیگران ” خانه و با استفاده از VFX برای ایجاد پس زمینه. این اولین قسمت از یک وبگاه اسکریپت سری تولید می شود در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله با استفاده از کنترل از راه دور برنامه های مانند FaceTime, WebEx و زوم. این نیز هند در آینده او فکر می کند.

مانند برخی از تحصيلات بر این باورند که حتی پس از تعطیلات تابستانی به پایان می رسد در ماه ژوئن آنها ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن یک بزرگتر فشار به آموزش مجازی.

در قلعه کلیسای جامع و جان Connon مدرسه معلمان بوده است و با برگزاری کلاس های مجازی از 8.30 صبح تا 2.30 ساعت در روزهای هفته تا کی. “وجود دارد یک تغییر در چهره آموزش شکی در آن نیست. به نظر من رابط بین معلم و دانش آموز مهم است. است که چرا ما با استفاده از زوم برای بسیاری از کلاس های ما. و معلمان ، والدین و دانش آموزان گرفته اند به خوبی به آن می گوید:” میرا ایساکس مدیر مدرسه.

شهرداری و zilla parishad مدارس بسیار دور در پشت. Piroja شروف مدیر عامل شرکت انگلیسی E. آموزش یک ابتکار در سال 2009 همواره در خط مقدم ارائه دیجیتالی کتاب های درسی مدارس دولتی. “ما باید تمام کتاب های درسی زبان انگلیسی در ماهاراشترا دولت درسی و تبدیل آنها به فیلم انیمیشن که آشکار شدن صفحه به صفحه بر اساس متن. این سرگرم کننده و جذاب می گوید:” شروف. قبل از مستند خود مواد توزیع شد در قلم درایو به 41,000 مدارس سراسر ماهاراشترا و نزدیک به 800 مدارس در بمبئی. “هنگامی که این مستند آغاز شد و ما تصمیم به حرکت ما محتوای آنلاین و راه اندازی آن در راه است که کودکان می تواند دسترسی به آن به راحتی. ما به شنود گذاشته باشند واتساپ گروه با معلمان و آغاز چالش 30 روز در مارس 30,” می افزاید: شروف. هر روز شروف تیم می فرستد یک پیام WhatsApp در سراسر این گروه ها با لینک کلیک کنید برای فیلم ها طبقه بندی شده و کلاس عاقلانه برای روز. معلم به جلو این پیام را به همه پدر و مادر در شبکه خود را. شروف اذعان می کند: “هیچ چیز می تواند جایگزین نقش معلم در زندگی یک کودک خردسال اما از آنجا که در دسترس ما در حال حاضر این است که یک دوم بهترین گزینه است. دخالت والدین [آموزش] را به آرامی شروع به افزایش به عنوان آنها خواهد شد آنهایی که گذراندن وقت با کودکان خود.”

مدیریت مربی و پرفروشترین نویسنده Radhakrishnan Pillai می گوید هند نیز در نهایت به قبول “کار از خانه” فرهنگ است. “هند در حال بررسی آنچه بالغ اقتصاد انجام شده است برای طولانی ترین زمان. مردم در هند هنوز هم می خواهید برای دیدار با هر یک از دیگر در هر روز است. اما در حال حاضر شرکت ها خواهد بود مجبور به انطباق با” او می گوید.

با اشاره شهری طراح Harshad Bhatia نشان می دهد استرس فیزیکی فاصله به جای اجتماعی است. در یک شهر که در آن زمین و فضا محدود هستند و جمعیت زیاد است ، diktat به اقامت در داخل خانه منجر به “اجتماعی ازدحام”.

Shailaja Chandra
Shailaja چاندرا

Mustansir Dalvi توسط استاد آقا JJ دانشکده معماری. اخیر محدودیت در حرکت بدان معنی است که یک تجدید تمرکز بر روی محلی او احساس می کند. تنها سفر او باعث می شود از Navi Mumbai صفحه اصلی است که برای خرید مواد غذایی. “شما متوجه ارزش از چه محلی است. قبل از آن شما بیش از حد شلوغ رفت و آمد برای یک ساعت در هر روز به زوم در حومه طریق پلها و بزرگراه است.”

یک روش خاص به این روش می گوید: Dalvi خواهد بود با “pedestrianisation” از شهرستان. “من فکر می کنم بمبئی تنها شهر در جهان است که یک عابر پیاده-تنها راه است. شهرهای بزرگ جهان در حال تمام مشخصه پیاده راه ها و بلوارها که در آن مردم می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار. در حال حاضر من می دانم که برای تلفن های موبایل جالب, در دوران اجتماعی فاصله. اما آن را به ارائه مهم چشم انداز که در شهر گم شده در نور از پروژه های زیربنایی می گوید:” Dalvi.

در حالی که بمبئی بلند پروازانه ترین مادون پروژه مترو در حال رفتن به باید صبر کنید مردم محلی به ندرت متوقف شد و پس از پس از راه اندازی خدمات در سال 1853. یک منبع در راه آهن هند می گوید در اواسط روز که بحث در مورد راه اندازی مجدد خدمات در حال حاضر در. “بعید است که اتفاق می افتد بلافاصله پس از مرکز محدودیت به پایان می رسد چرا که انجام بیش از آسیب خوب” می گوید: این مقام. به طور متوسط حدود 80 لاخ مسافران با استفاده از غربی و مرکزی خطوط. “حتی اگر ما شروع به خدمات کمتری وجود دارد احتمال ازدحام بیش از حد در حال حاضر بسته بندی شده آموزش. حتی اگر قطار باز می شود به 10 درصد از جمعیت آن را هنوز هم به میزان هشت تا 10 لاخ مسافر در هر روز است. یکی فقط می توانید تصور کنید چه اتفاق می افتد اگر یک فرد آلوده می شود در هیئت مدیره. این است برای رفتن به بزرگترین چالش ما.”

بین المللی مسافرت هوایی است که گفت: به به ارمغان آورده اند این ویروس به داخل کشور را بزرگترین ضربه, معتقد است Ashwani Lohani سابق رئیس و مدیر عامل هوایی هند. “مردم تنها سفر اگر و هنگامی که ضروری است. کسانی که قبلا پیموده شده برای کسب و کار به احتمال زیاد برای انتخاب آنلاین کنفرانس ها. اما کسانی که پرواز بین المللی برای اوقات فراغت ممکن است آن را برای یک یا دو سال می گوید:” Lohani. “من یک احساس است که مردم ترجیح می دهند باقی مانده نزدیک به خود را پایه طبیعی به دلیل وجود خواهد داشت بسیاری از دلهره در ذهن همه است. مسافرت داخلی از این رو کلید است. 25 میلیون سرخپوستان استفاده می شود که برای رفتن به خارج از کشور را در حال حاضر تعطیلات در هند. ما باید به اقدامات لازم برای ترویج و تقویت گردشگری داخلی. این نوع از سفر بیش از حد ممکن است تنها در زمستان رخ می دهد تا برنامه نه زودتر از آن.”

و زمانی که خطوط هوایی تجاری راه اندازی مجدد عملیات آن را با سیاست های جدید در محل. “حتی در حال حاضر زمانی که شرکت های هواپیمایی حمل بیمار مسافران آنها med فرم پر شده و این نگرانی را قطعا خواهد رفت تا در پرتو Coronavirus. مردم خواهد بود ترس از رفت و آمد با کسی نشان دادن علائم است.”

چه همه با این نظر موافق است که “تدریجی” راه رفتن است. و به عنوان کشور سفر از مستندات به آسانسور و زمان را نشان می دهد آنچه که ما می توانید به رفتن و آنچه باید برای همیشه به خاک سپرده شد. چاندرا می گوید: “حتی زمانی که زندگی به حالت عادی برمی گردد, از آن خواهد شد در حالی که قبل از ما با یکدیگر راه ما استفاده می شود به. ادامه داد: جداسازی افراد مسن ممکن است لازم باشد تا ما یک واکسن. ما همچنین ممکن است برای تبدیل شدن به خود وابسته به وقتی که می آید به کارهای خانه.”

و چه مدت قبل از ما می توانید hug? آلمان-بر اساس دانشمند Eike Steinmann استاد مولکولی ویروس شناسی در Ruhr-Universität-بوخوم غیر بخواهيد. “حفظ فاصله از دو متر است که در حال حاضر مهم است.”

سنتی پلیس نیاز به تکامل’

Dr PS Pasricha سابق مدیر کل پلیس ماهاراشترا می گوید که به همه گیر اسپرد کسانی که در اجرای قانون و نظم را پیدا خواهد کرد آن را به چالش کشیدن برای پلیس و مردم است. بیکاری است که به احتمال زیاد به افزایش است و این می تواند منجر به افزایش جرائم. “این پیش شرط خواهد بود به خوبی در جامعه محور که در آن شما شامل اعضای جامعه سازمان های غیر دولتی و دانشجویان حتی Mohalla کمیته برای حل و فصل کوچک در تضاد است. پلیس می تواند ناظران دخالت تنها زمانی که مورد نیاز است. پلیس را به نفع خود اعتماد به نفس از ساکنان محلی و اجازه دهید آنها را می دانم که خود را در نقش پلیس بسیار مهم است در این مقطع حساس. مردم محلی نیز می تواند خواسته می شود به گشت زنی در مناطق خاص,” او می گوید. “هنگامی که جامعه با پلیس وضوح می توان یافت.”

سلامت روانی نیاز برای تبدیل شدن به شماره 1

Rahat Sanghvi
Rahat Sanghvi

بیماری های عفونی دکتر متخصص Om Shrivastav می گوید که بزرگترین بار مستند است و خستگی که در هفته یا ماه از انزوا است به احتمال زیاد به تولید.

Rahat Sanghvi یک واقعه مطلع سلامت روان حرفه ای می گوید که این مستند گرفته شده کنترل از ما دور است. “این رفتن به قریب به اتفاق مردم برای ایجاد آینده ای که در آینده نگه می دارد در حال تغییر” او می گوید. “هنگامی که اضطراب تولید شده است, شما نمی توانید فقط آرزو می کنم آن را دور. آن را هنوز هم وجود دارد در برخی از شیوه ای است که چرا بسیاری از جسمی شکایت مانند سردرد و خستگی می آیند تا. از قبل موجود مسائل فیزیکی است که شما ممکن است در برخورد با, مانند آلرژی یا آسم می تواند شعله ور. احساسات خود را نمی وجود فقط به عنوان ایده های خود را در سر نیز وجود دارد که یک واکنش شیمیایی اتفاق می افتد در بدن خود را. اگر شما استرس وجود دارد تغییرات در سطح کورتیزول [هورمون استرس تولید شده توسط غدد آدرنال واقع در بالای کلیه ها]. سیستم ایمنی بدن شما عملکرد متفاوت به دلیل این تغییرات” می افزاید: Sanghvi نشان می دهد در حال توسعه سالم سیستم حمایت اجتماعی در اطراف شما. “رسیدن به هر کس ممکن است امکان پذیر نمی شود. بنابراین پیدا کردن که یک منبع حمایت اجتماعی و ایجاد ارتباط با شخص کمک می کند.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im