‘یک صدای جیر جیر است که همه آن را در زمان’: هشدار پلیس دستگیری راننده خودرو برای جلق قبل از بمبئی دانشجو

پلیس بمبئی در روز دوشنبه بازداشت یک autorickshaw راننده به اتهام در مقابل 18 سال.

عمل گرفته شده توسط Goregaon پلیس پس از هشدار در رسانه های اجتماعی.

این رویداد صبح روز دوشنبه و دختر تا به حال شده یک ویدیو را از این عمل زشت و ناپسند در Instagram و جزئیات ارسال شده در توییتر توسط یک کاربر.

پلیس شناسایی متهم به عنوان 49 ساله Ashok Manilal Kharvi.

“در شنبه Kharvi آغاز جلق هنگامی که او در گذر گاه قربانی در autorickshaw. او موفق به دریافت خودرو و سپس به هشدار پلیس از طریق توییتر. او همچنین در زمان یک عکس از خودرو و تصویری از متهم. او دستگیر شد و تولید خواهد شد در دادگاه در روز سه شنبه” یک مقام پلیس گفت:.

“یک صدای جیر جیر است که همه آن را در زمان برای Goregaon پلیس به نوسان به عمل است. خودرو-راننده ریکشا دیده می شود اذیت و آزار جنسی یک دانش آموز کالج در یک ویدئو او به ضرب گلوله, در حال حاضر تحت بازداشت و در انتظار یک مقدار سزاوار سوار در این دوره از قانون” پلیس بمبئی گفت: در یک صدای جیر جیر.

بمبئی کمیسر پلیس Parambir سینگ اقدام سریع پلیس عمل است.

“حوادث مانند این نیاز به رسیدگی به شدت & سرعت و این که ما چگونه عمل خواهد کرد. من اطمینان می دهم که #womensafety و امنیت یکی از @MumbaiPolice را بالاترین اولویت است. من درخواست تجدید نظر همه Mumbaikars به صحبت کردن و گزارش به ما برای حصول اطمینان از این شهر امن است برای همه شهروندان خود” کمیسر گفت: در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>