یک لیست برای چگونه Broncos مدیر جان Elway باید در ادامه در رایگان آژانس

تیم خود را در میان چهار سال متوالی از برگشتی و سه متوالی و از دست دادن فصل Broncos مدیر جان Elway نیاز به تکرار 2014.

در طول چند روز که ماه مارس Elway امضا cornerback Aqib طالب, ایمنی, T. J. Ward, گیرنده امانوئل ساندرز و خارج linebacker DeMarcus افزار. هر کدام را حداقل یک نرم افزار کاسه با Broncos و در سال 2015 کمک Broncos برنده سوپر باول حلقه.

با خود اعلام کرد حرکت پس از پیروزی چهار کارفرمایی درو قفل پنج شروع می شود به پایان 7-9 پس از یک 0-4 شروع Broncos بر این باورند موفق مارس-آوریل خواهد سوق دادن آنها به ربط. و شاید آنها درست پس از …

Elway دارای درپوش حقوق فضا — در هر نقطه از $40-45 میلیون دلار پس از استفاده از حق رای دادن برچسب در ایمنی جاستین سیمونز ($11.5 میلیون).

Elway است پیش نویس میدارد (11) — که می تواند اجازه می دهد او را به نوسان بزرگ به جای رفتن مقدار مسیر.

و Elway است فهرستی از حفره — cornerback گیرنده حق گارد داخل linebacker افتخاری در حال اجرا به عقب و احتمالی راست و چپ مقابله با.

“بدیهی است که هنگامی که شما به رایگان آژانس شما هرگز نمی دانید که در آن (اعداد) در حال رفتن به می آیند در” Elway گفت. “ما امیدواریم که ما می توانید برخی از بازیکنان که می تواند به ما کمک کند. من احساس خیلی خوبی در مورد که در آن ما به عنوان یک سازمان است.”

مذاکره پنجره به صحبت با عوامل دیگر تیم های’ نمایندگی رایگان شروع می شود و در ساعت 10 صبح روز شنبه پس از امضای/دوره تجاری در 2 p. m. دوشنبه. برترین کتابها موضوعات کتابخانه در حال حاضر دو تصمیم گیری — قرار دادن یک تجارت در محل با جکسون برای cornerback A. J. Bouye و با استفاده از حق رای دادن برچسب در سیمونز.

Elway نیست ما خواسته نشده است, اما اگر او این خواهد بود ما Broncos’ To-Do List:

1. ثبت نام دو دفاعی linemen

چرا: به نظر می رسد مانند Broncos نمی خواهد که شلبی هریس رفتن به جلو (خیلی گران) آدم Gotsis (بیش از حد مجروح) و درک ولف (نامشخص سوال) در برنامه های خود را. اما فکر نمی کنم برای یک لحظه Broncos آماده به تکیه به شدت در سال چهارم پایان DeMarcus واکر و دوم-پایان سال Dre’Mont جونز. آنها نیاز به نیمه تمام بیش از شروع تا جلو. مایک پورسل محدود عامل رایگان است که انتظار می رود به بازگشت فوق العاده اجرا توقف بینی مقابله با (20 1/2 اجرای “مواد” در 418 snaps در سال گذشته). این Broncos مرتبط شده اند به هوستون بینی مقابله با D. J. خواننده و لس آنجلس قوچ پایان دفاعی مایکل Brockers. نه فراهم می کند بسیاری از تصویب با عجله اما آنها را می توان در اوایل کردن بازیکنان است.

2. ثبت نام شاهزاده Amukamara

چرا: منتشر شده توسط شیکاگو در فوریه. 25, Amukamara 30 سال cornerback می تواند نشانه بلافاصله. Amukamara را در دو سال اول با خرس (2017-18) آمد که Fangio شد دفاعی هماهنگ کننده و زمان Broncos هماهنگ اد Donatell شد ثانویه مربی. در این مرحله از زندگی حرفه ای خود Amukamara نمی فرماندهی بزرگ, پول, اما اگر او می آید در به طور متوسط از $6 میلیون به 7 میلیون دلار او را بلافاصله تبدیل به استارت خارج مخالف Bouye. آن را نیز اجازه می دهد تا مهندسان به محافظه کار با برایس کالاهان را در زمان پخش با استفاده از او به عنوان نیکل. Amukamara مبارزه صدمات در اوایل زندگی حرفه ای اما از دست رفته است و تنها شش بازی در چهار سال گذشته است.

3. صبر بر یک گیرنده
 
چرا: به Broncos مرتبط شده اند به دالاس’ ترجمه و نیویورک جتز’ رابی اندرسون. اما آنها نیاز به صرف $13 میلیون به 15 میلیون دلار (یا بیشتر) در هر دو بازیکن یک ماه قبل از یک گیرنده قوی پیش نویس ؟ ما می گویند هیچ و Elway باید بیش از حد. اندرسون تحت الشعاع 780 متری دریافت یک بار در چهار سال (941 در ’17). زمانی که گزارشی در هیئت مدیره با 15 انتخاب آنها می تواند یک انتخاب از اوکلاهما را CeeDee بره یا آلاباما هنری Ruggs یا جری Jeudy. هر یک از این سه خواهد بود یک مکمل خوب برای Courtland ساتون و اجازه می دهد Courtland Sutton برای حفظ رهبری نقطه در گیرنده ،

4. جلوگیری از آسیب و خطرات
 
چرا: اگر در ماه مارس گذشته تدریس Broncos هر چیزی, آن را با احتیاط از بازیکنان با ضخامت پزشکی فایل. حق مقابله با Ja’Wuan جیمز از دست رفته 18 بازی در پنج سال با میامی … و کمتر از شش چهارم برای Broncos (زانو). Cornerback برایس کالاهان از دست رفته 12 بازی خود را در فینال سه سال برای شیکاگو و … نمی بازی ضربه محکم و ناگهانی برای Broncos (پا). Bouye می رسد داشتن از دست رفته و نه بازی در شش سال گذشته. این یک شروع خوب است. نگاهی به برخی از دیگر اهداف بالقوه — Amukamara (شش بازی در آخرین چهار سال) Brockers (سه بازی در هشت سال) خواننده (سه بازی از چهار سال) و دیترویت مرکز/گارد گراهام گلاسکو (دو بازی در چهار سال) نشان می دهد آنها شده اند و با دوام تر.

5. نگه داشتن همه میدارد در دور 1-3
 
چرا: به Broncos سزاوار اعتبار برای Bouye تجارت چرا که او هزینه تنها یک چهارم-دور انتخاب معنی Elway هنوز کامل خورجین برای پیش نویس اول دو شب — Nos. 15 (برای اولین بار), 46 (دوم) و 77, 83 و 95 (سوم). هدف باید مطمئن شوید که او هنوز تمام پنج میدارد زمانی که پیش نویس شروع می شود. او می تواند تجارت را از 15 و با استفاده از سرمایه جدید برای اضافه کردن دو دور اول بازیکنان و یا او می تواند با استفاده از دو سوم برای حرکت به بالا و یک بازیکن دوم در دور 2. نگه داشتن گزینه های جان.

6. دوباره ثبت نام کانر McGovern
 
چرا: آیا این را حس را به نگه داشتن McGovern با شروع از مرکز برای آخرین 1 1/2 فصول حتی اگر هزینه آن به طور متوسط 7 میلیون دلار به $8 میلیون ؟ بله. (Spotrac پروژه های McGovern قرارداد به مدت پنج سال و 49 میلیون دلار — دلار 9.9 میلیون متوسط است. اوه). او نه نخبگان مرکز, اما آن را یکی از کسانی که همه چیز را آسان تر برای نگه داشتن نسبت به جایگزین. از دست دادن McGovern و Broncos نیاز به پیدا کردن یک حق گارد و یک مرکز جدید. او را نگه دارید و آنها می توانند با استفاده از یک دوم یا سوم انتخاب دور در سمت راست گارد. McGovern دارای رابطه خوبی با قفل بازی شده همه 1,025 snaps در سال گذشته (بدون پنالتی) و شانس بهتر در برابر قدرتمند بینی تکل از ’18.

7. تصویب یک جانباز در حال اجرا بازگشت
 
چرا: آن بوده است گیج کننده و جذاب در این ماه به شنیدن rumblings از Broncos به دنبال یک جانباز در حال اجرا مانند Melvin Gordon به پیوستن به نیروهای با فیلیپ لیندسی. Elway باید دنبال راه هموار by Lindsay — به یک پسر جوان یک فرصت و ببینید که اگر او می تواند خارج انجام قرارداد خود را مانند لیندسی با دو 1,000-حیاط فصل است. به جای آوردن یک کهنه Broncos باید تمرکز بر روی پیش نویس و یک بازیکن مثل بوستون کالج A. J. دیلون به بازی co-استارت بزند در نرخ مقرون به صرفه.

8. دوباره ثبت خواهد شد پارک
 
چرا: این یک شوت از Broncos خواهد باید پول زیادی به قفل Bouye جکسون و ایمنی جاستین سیمونز. اما پارک پتانسیل را دارد که یکی از رهبران این موج بعدی از Broncos دفاعی استعداد. و او نشان داد در اواخر سال گذشته او را مناسب برای Fangio دفاع. او می تواند ایمنی (رایگان و قوی). او می تواند بازی ، او می تواند پوشش اسلات گیرنده. در 62 بازی او 149 پردازد و چهار interceptions.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de