باربی الهام بخش زنان مجموعه: الا فیتزجرالد, سمت چپ, Billie Jean King و بلبل فلورانس
عکس: باربی/عروسک

در زندگی او شناخته شده به عنوان “بانوی اول آواز” و “ملکه جاز.” و اگر جهان از دست افسانه ای جاز خواننده الا فیتزجرالد در سال 1996 او میراث است, در بیشتر قسمت ها جان سالم به در طریق او باور نکردنی موسیقی فروشگاه که شامل خود بی نظیر تفسیر Great American Songbook (آنجا که این نویسنده با افتخار صاحب وینیل—و بله که نه چندان فروتن-با تکبر راه رفتن).

در حال حاضر فیتزجرالد امیدوارم می توانید با سرگرم کردن نسل جدید است. این preternaturally خواننده با استعداد همراه با قهرمان افسانه ای تنیس Billie Jean King پرستاری و پیشگام فلورانس نایتینگل یکی از آخرین آیکون به جاودانه در باربی , الهام بخش, زنان , خط, مجموعه ای از عروسک ها که ادای احترام به زنان است که ساخته ام فوق العاده, تاریخچه ساخت گام در حالی که تشویق دختران امروز به “خواب بزرگ” به عنوان نام تجاری به ما می گوید:

این الا فیتزجرالد عروسک به عنوان بخشی از الهام بخش زنان سری است که بخشی از باربی ماموریت به رویای شکاف از طریق چند سال جهانی ابتکار عمل را به منظور بالا بردن آگاهی در سراسر عوامل محدود کننده که مانع از رسیدن به پتانسیل کامل خود را با نشان دادن دختران بیشتر مدل های نقش تاریخی و حال و گفتن داستان خود را.

تبلیغات

عکس: باربی/عروسک

مانند عروسک های پیشینیان رزا پارکس که دریافت ادای احترام باربی در ماه اوت گذشتهو “پنهان شکل” کاترین جانسون فیتزجرالد باربی شامل یک عروسک ایستاده و گواهی صحت از نام تجاری. به طور کامل بیان شباهت خواننده جاز که شامل یک میکروفون ایستاده و همچنین ویژگی های یک نوع بدن (شاید نه کاملا به عنوان انحنا به عنوان فیتزجرالد بود در زندگی, اما ما قدردانی از تلاش) است و در لباس ظریف عصر خاص shimmery deep purple لباس شب با updo ظریف و pearlescent سنجاق سینه یادآور به نظر می رسد مشهور مجری عینک در اوج زندگی حرفه ای او.

در حالی که موسیقی جاز ستان مثل من ممکن است خرید این فقط به زل زل نگاه کردن بر آن در جعبه الا فیتزجرالد باربی ($29.99) در نظر گرفته شده است برای سنین 6 به بالا و در دسترس برای قبل از سفارش در هدف, آمازون, و, البته, Barbie.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im