خرید رپورتاژ

یک طالع برای صلح – شیوه زندگی

به روز شده: Feb 16, 2020, 09:00 IST | P Vatsalya | بمبئی

استاد ذاکر حسین را ترکیب جدید به اکران در SOI را فصل بهار است یک تماس به دفن تفاوت های ما و اتصال با خدا

Ustad Zakir Hussain and conductor Zane Dalal at a previous season of the SOI

استاد ذاکر حسین و هادی زین دلال در یک فصل قبل از SOI

موسیقی می توانید از طریق موانع از زبان و مذهب و ملیت. در عهد آن متحد کردن نیروی ارکستر سمفونیک هند فصل بهار این سال خواهد شد از ویژگی های استاد ذاکر حسین را قطعه, امین, امین, Shanti در فوریه 25.

این tabla استاد را به اشتراک گذاری این مرحله با خوانندگان مشهور Hariharan, Shankar Mahadevan و mezzo-soprano کلی اوکانر تمام led توسط SOI هادی زین دلال. “من تا به حال یک رابطه بیش از 30 سال با شانکار بهایی و Hariharan داداش. آنها دوست داشتنی و خاص است. همچنین کلاه ها را به کلی o’ Connor; او می آید از یک وسترن کلاسیک پس زمینه شد اما نقطه در طول تمرینات. او درک آنچه را که هر کس انجام شد و نقش او را در این قطعه است. از آن شده است من ثروت زیادی به کار با این هنرمندان که درک جهان موسیقی را به خوبی گفت:” حسین در یک ایمیل ،

Shankar Mahadevan; (right) Hariharan. Pics/Narendra Dangiya
Shankar Mahadevan; (راست) Hariharan. عکس/نارندرا Dangiya

حسین امید کار خود را در مورد همکاری بین پهناور موسیقی چشم انداز از یک ارکستر هندی raag-طالع, sufiana کلام و موسیقی کلیسا. قطعه او می گوید: نمادی از وحدت است که می تواند ظهور از آنچه که مردم به اشتباه تصور می شود نمایند.

جانباز نوازنده اعتبارات خود را سکولار تربیت به عنوان کاتالیزور برای این قطعه. به عنوان یک کودک او آموخته گانش فاران شیو Stuti و ساراسواتی Vandana از پدر خود افسانه ای آلا Rakha که تدریس او در مورد ارتباط بین الوهیت و موسیقی است. او مورد مطالعه قرآن در یک مدرسه و با حضور در یک مدرسه مسیحی و هرگز تصور این را به عنوان گیج کننده و یا متناقض است. “در آن زمان هیچ کس به من گفت که این روش زندگی متفاوت بود. پس من با این ایده که همه چیز عادی است و “یک”. آنچه به من رخ داده است که یک امین یک آمین و S برای shanti جادوها به عنوان “aas’. Aas به معنی امید است. من مطرح شد به این باور است که همه چیز یکی است و من امیدوارم که هر هندی می شود یک شانس برای انجام این کار است.”

او صحبت از موسیقی به عنوان یک “عامل که پرورش مذهبی هماهنگی”. این قطعه بر جهانی بودن تجربه در شرایط انسانی است. “یک صوفی اسلامی یک کشیش هندو و یک کتاب مقدس واعظ در کشتی سوار در سفر با هم متقاعد شده است که آنها چیزی مشترک است. به عنوان گستراند سفر, افکار رد و بدل شده بین آنها را. آنها متوجه است که آنها می تواند به دوستان و که موسیقی خود را و راه زندگی را با اتصال آنها را با هم” او سهام.

صحبت در مورد تصمیم به همکاری با نوازندگان Khushroo Suntook از بنیانگذاران SOI و رئیس مرکز ملی هنرهای نمایشی (NCPA) توضیح می دهد: “ما در حال تلاش برای ساخت موسیقی قابل دسترس بیشتر را به مخاطبان گسترده تر. وجود مخاطبان که ترجیح خالص موسیقی کلاسیک اما ما می خواهیم به حرکت فراتر از آن است.”

بهترین SOI 2020

Augustin Dumay
آگوستین Dumay

فوریه 16
Maria João پیرس به طور گسترده ای به عنوان یکی از بزرگترین زندگی پیانیست را انجام بتهوون سوم Piano Concerto.

John Owen-Jones
جان اوون جونز

فوریه 20
موسیقی تئاتر جشن های لوسی جونز و جان اوون جونز. این برنامه خواهد شد از ویژگی های گزیده ای از فیلم های موزیکال مثل Les Misérables و داستان وست ساید و خواهد بود انجام شده توسط Daniel بولینگ, موسیقی, مدیر نمادین تولید شیر شاه.

Jean-Phillipe Collard
Jean-Phillipe Collard

1 مارس
نهایی کنسرت از فصل تشکیل شده است از یک شب از موسیقی با پیانیست Jean-Philippe کلم برگ و هادی لوران Petitgirard. آن را ویژگی Saint-Saëns’ پیانو کنسرتو شماره 5 و Franck رادیکال Symphony in D minor. ncpamumbai.com/soi

وقتی که: فوریه 25, 7 PM
که در آن: NCPA Nariman Point
مطلب: 1,000 تومان بعد
تماس: 66223737

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im