عکس: اسکات ایسن (گتی ایماژ)

خوبه مردمی I hخیابان به آن را نگه دارید بصورتی پایدار و محکم باک با شما. من نمی دانم آنچه که دقیقا یک ctq است. من می دانم که او را در حال اجرا برای رئیس جمهور و ظاهرا یک بیت از یک دیک به او کارکنان. آه! من هم می دانم که ol’ دختر سالم توسط آفتابی Hostin.

این جمعه در نظر Klobuchar ساخته شده ظاهر در صدر نیوهمپشایر مقدماتی. در ظاهر او رکورد به عنوان دادستان آمد تحت بررسی. میزبان آفتابی Hostin, با اشاره به این که Klobuchar تنها 0.5 درصد از آفریقایی-آمریکایی حمایت و کبوتر به رکورد او را به عنوان Hennepin County وکیل. او در مورد چگونه او را “دشوار در جرم” رویکرد disproportionally مردم آسیب دیده از رنگ و چگونه از ده دو افسر-درگیر قتل رخ داده است که در زیر به تماشای هیچ یک از آنها تا کنون تحت پیگرد قانونی قرار. Klobuchar ساخته منفعل مرجع در مورد نژادپرستی نظاممند اما واقعا رسیدگی به موضوع در دست است.

تبلیغات

Hostin سپس خطاب به مورد مایرون Burell. در سال 2002 Burell بود به اتهام قتل یک دختر 11 ساله دختر و محکوم به زندگی در زندان در سن 16. حقایق در مورد ظروف سرباز یا مسافر: یکی از کارآگاهان در نوار ارائه $500 به خبرچینان به نام بارل را alibies نمی شد مورد بررسی و یکی از سه متهم اعتراف کرد آنها افراد مسلح. هنگامی که مواجه با این همه Klobuchar می گویند که “ما نیاز به بررسی همه شواهد.”

مرد. این صادقانه بود لیآپ. همه Klobuchar تا به حال انجام شده بود بیان برخی از ندامت و جزئیات آنچه او را از قصد انجام آن را بهتر است به عنوان هر دو یک سناتور و به طور بالقوه یک رئیس جمهور. اگر شما در حال رای گیری خیلی کم با رای دهندگان مسیر خود را به ریاست جمهوری محدود است اگر نه به طور کامل مسدود. اگر Klobuchar جدی در مورد تبدیل شدن به رئیس جمهور به طور جدی روی چیزی حساب کردن با او گذشته است.

گرانتد, پیت Buttigieg نژادپرست است به عنوان گه و او “برنده” آیووا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su