یک ستاره خبرنگار واشنگتن پست به نام یک نژادی Blindspot در یک مقاله. رهبری تهدید به آتش او


عکس: کریس کانر (گتی ایماژ برای نادر)

زیر است هفته گذشته افتضاح در tاو واشنگتن پست بیش از یک کارمند را Kobe Bryant توییتهایی یک مقاله جدید منتشر شده صبح روز دوشنبه از روزانه وحش برقرار است که این پست تا به حال در جریان مسائل بیش از آن دقیق سیاست رسانه های اجتماعی.

سال گذشته که سیاست مورد استفاده قرار گرفت به تهدید برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار وسلی است لووری ،

تبلیغات

با توجه به tاو Daily Beast, Lowery, که سیاه و سفید بود را کنار کشیده توسط سردبیر اجرایی مارتی بارون بارها انتقاد خود را از نیویورک تایمز به صورت گذشته نگر در حزب چای.

تبلیغات

Lowery به نام قطعه ای برای تصدیق کرد که ارتجاعی محافظه کار جنبش بود “اساسا یک هیستریک مردمی اوقات تلخی در مورد این واقعیت است که یک پسر سیاه و سفید بود ، ستاره خبرنگار گفت: ماده بود “روزنامه نگاری قصور” و به دنبال اولیه خود را پست با بیشتر خو خاص نقد و پژوهش است. (ماده بار بود که در نهایت به روز رسانی به منعکس کننده چای حزب ارتجاعی رابطه به رئیس جمهوری باراک اوباما)

اما بارون فکر Lowery عبور یک خط است. از روزانه وحش:

توییت ظاهرا به اندازه کافی برای تنظیم کردن بارون که همراه با سردبیر تریسی اعطای گفت Lowery که توییت خود نقض پست‘s اجتماعی-رسانه ها قوانین و تهدید روزنامه اعتبار. در جلسه بعدی توضیح داد: به The Daily Beast توسط دو پست خودی بالای ویرایشگر در این مقاله گفته Lowery که او تا به حال ساخته شده آشکارا سیاسی اظهارات در مورد حزب چای و بدخیم این بار در این فرآیند است.

توسل بارون پیشنهاد می شود برای Lowery برای تبدیل شدن به یک نظر نویسنده و یا کار برای یک سازمان حمایت. بالای ویرایشگر همچنین تهدید به آتش Lowery اگر او نقض اجتماعی-رسانه, سیاست دوباره. واشنگتن پست کاهش یافته است به نظر.

تبلیغات

در واقع می شود یک فعال سیاسی یا یک روزنامه نگار بود اما اگر شما به اشتراک گذاشتن نظرات خود را در مورد مسابقه در رسانه های اجتماعی—حتی هنگامی که آن نگرانی های اخلاقی و دقیق پوشش اخبار—به این معنی که شما در حال تلاش برای هر دو باشد.

انتقاد قابل توجه است در حال حاضر به دلیل پست اخیر تعلیق دیگری کارمند Felicia Sonmez بیش از تویت های قدیمی Daily Beast داستان chronicling 2003 اتهامات تجاوز به عنف در برابر برایانت مرگ که قبلا گزارش شده بود که روز است. پست اتحادیه تحت فشار قرار دادند در برابر تعلیق بود که به طور گسترده ای مورد انتقاد توسط رسانه های دیگر. این مقاله در نهایت راه می رفت تعلیق عقب اما سوال در مورد چگونه رسانه های اجتماعی سیاست weaponized—و در برابر آنها—باقی مانده است.

تبلیغات

روزنامه نگار نظرات و تجربیات زندگی شکل داستان های خود را در همه زمان ها. و به عنوان نویسنده ربکا Traister یادداشت شایان ذکر است که نظرات در نظر گرفته “سیاسی” (هر چیزی سوال وضع موجود) در مقابل نیست.

تبلیغات

Lowery ملی است خبرنگار که تحت پوشش فرگوسن قیام و کمک کرد تا آن پست را در تیراندازی پلیس پروژه مهلک نیرویکه برنده جایزه پولیتزر در سال 2016. به تازگی Lowery اعلام کرد او می تواند ترک شغل خود را در این پست برای پیوستن به یک جدید در 60 دقیقه-Quibi برنامه 60 در 6. جدید نشان می دهد اجرای هفتگی و شکستن اخبار در شش-دقیقه افزایش است.

Lowery نمی دهد روزانه وحش هر گونه اظهار نظر در هر انضباطی جلسات با بارون اما پس از انتشار داستان او این را می گویند در این توییتر:

“باید بدون گفت: خبرنگاران از رنگ باید شغل خود را در معرض تهدید برای صحبت کردن در مورد رسانه های جریان اصلی شکست را به درستی پوشش و بافت مسائل از مسابقه. چه نقطه از آوردن تجارب متنوع و صداها به یک اتاق تنها به پوزه آنها را؟”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de