یک مسیر به موفقیت از یوتیوب vlogger

یک مسیر به موفقیت از یوتیوب vlogger – شیوه زندگی

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 14:06 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Jatt Prabhjot گذراند و پایین هر چه او را از طریق بوده است و چگونه او موفق به بیرون آمدن با پرواز رنگ از موفقیت

Jatt Prabhjot

Jatt Prabhjot

ساخت یک تصویر موفق ارائه بسیاری از چالش ها به خصوص در بازار شده است که اشباع فوق العاده افراد مشهور, اثرگذارندهها. را در خود ترس و ساختمان یک موفقیت حرفه ای چیزی است که ما همه می خواهم برای رسیدن به. آهنگ منزل به محبوب سودای سفر به خارج YouTuber در هند نقطه از منطقه دهلی Jatt Prabhjot یک سفر الهام بخش به کار سخت و تحقق اهداف ما جرات به خواب. هر خط از ترانه طنین انداز سفر از قدرت از فراموشی به 1.22 میلیون مشترک در یوتیوب.

متن ترانه روایت داستان این مرد که غلبه بر سختی های زندگی, درد و عذاب او احساس زمانی که پدر و مادر خود در تلاش بودند برای دیدار با یک روز پایان و آشفتگی او احساس برای زنده ماندن در یک اتاق با پنج عضو دیگر. در حالی که دیگران خندید و ساخته شده راه خود را از طریق زندگی او معتقد بود در خود و مقصد خود را. این جدید پیدا تعصب و غیرت را به تسخیر جهان یک گام در یک زمان ساخته شده Jatt Prabhjot قوی تر فرد است. در طول نوشتن این آهنگ منزل او گفت که او احساس فوق العاده مضطرب را به اولین ترانه انتشار آن را به عنوان یک آهنگ همه چیز در مورد زندگی شخصی او اگر چه در حالی که نوشتن این ترانه او هرگز محدود خود.

او می گذراند و پایین هر چه او را از طریق بوده است و چگونه او موفق به بیرون آمدن با پرواز رنگ از موفقیت است. در کلمات خود “Vaise به منزل hai bhot dur پر kahi ورود هیوم ginte Sitaro مای” یک خط از ترانه منزل خود را که آزادانه ترجمه برای “اگر چه مقصد بسیار دور هنوز هم افرادی هستند که مرا با ستاره ها”. او امیدوار است برای هر کس به ارتباط با سفر خود را از غلبه بر مشکلات و تبدیل شدن به یک برنده تنها پس از آن او می توانید مطمئن باشید که این آهنگ منزل در واقع نشان داده مردم نور در انتهای تونل.

Jatt Prabhjot یکی از محبوب ترین wanderlust YouTuber در هند نقطه از منطقه دهلی نو است. سفر خود بیشترین انرژی و عشق خود را برای موتور سیکلت است عمیقی که به گفته او همه چیز در مورد یک سفر که به بررسی ذهن یک فرد است. او یک مهندس نرم افزار حرفه ای و ادامه داد: شور و شوق خود را برای موتورسیکلت با ایجاد خود را در کانال یوتیوب که در آن او ارسال روزانه خود را ولاگ و در حال حاضر 1.22 میلیون مشترک. در حال حاضر او در آینده با آهنگ جدید خود را به منزل: داستان مربوط به زندگی واقعی خود را از سفر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این مقاله شده است از منابع شخص ثالث منبع و اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. تمام اطلاعات ارائه شده در این مقاله برای مقاصد اطلاعاتی تنها.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de