عکس: شاتر

یک روز دیگر و متاسفانه دیگری غیر ضروری مرگ یک جوان سیاه.

KMOV گزارش که Lamar Catchings a 20-year-old man درگذشت در تاریخ 1 مارس 2019 در St. Louis County Jail. یک گزارش منتشر شده توسط این شهرستان نشان داده است جزئیات جدید در اطراف آن مرد جوان از مرگ. در این گزارش آمده است که در طول هفته قبل از مرگ او Catchings شکایت کرده بود در مورد به خوبی احساس نمی شود. در یک جلسه دادگاه در تاریخ 22 فوریه گفت که یک افسر او احساس سرگیجه و ناخوشی. Catchings حتی نمی تواند ایستاده بود و به نورد به دادگاه. چهار روز بعد Catchings دچار استفراغ در قسمت تلفن همراه خود را. یک گارد نشانه های یک پرستار و پرسید: اگر Catchings نیاز به رفتن به درمانگاه. پرستار گفت: گارد که او فکر او تقلید می کنی آن است.

تبلیغات

کالبد شکافی را نشان می دهد که Catchings بود اما قابل درمان تشخیص داده نشده شکل از سرطان.

من نوع در از دست دادن در اینجا. او تنها 20. نه تنها که او در زندان است. حتی زندان است. او در انتظار صدور حکم و آنها فقط اجازه دهید او می میرند. این بچه به وضوح بیمار استفراغ سلامت او رو به وخامت درست قبل از اینکه چشم خود را و آنها فقط اجازه دهید آن اتفاق می افتد. با توجه به وضعیت زندان های آمریکایی سیستم من نباید شگفت زده کرد. این فقط احساس می کند مانند یک سطح متفاوت از ظلم و ستم ، همه این بچه نیاز به انجام یک پزشک را ببینید و شاید او می خواهم هنوز هم می شود در میان زندگی. مطمئن شوید که او ساخته شده است یک اشتباه اما هیچ دلیلی برای او مرده باشد.

Tashonda گروه از Lamar Catchings است طرح دعوی در دادگاه در برابر این شهرستان بیش از مرگ پسرش. من قطعا امیدواریم که او می شود عدالت او سزاوار. بدون پدر و مادر همیشه باید به دفن یک کودک است. به خصوص تحت شرایطی به عنوان پیشگیری به عنوان این.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su