یک کاپیتان نیروی دریایی در نامه ای التماس برای کمک به Coronavirus پردازنده کشتی خود را. او از وظیفه حذف


The captain of the U.S. Navy aircraft carrier was facing a growing outbreak of the coronavirus.

کاپیتان نیروی دریایی آمریکا ناو هواپیمابر شد رو به رشد شیوع کروناویروس.
عکس: Bullit مارکز (AP تصاویر)

کاپیتان برت Crozier نگران بود در مورد ملوانان در یو اس اس تئودور روزولت که شده مبارزه با کروناویروس تا او با ارسال یک ایمیل توضیح پیچیدگی و ضرورت از وضعیت وخیم او مواجه شده است.

“ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین داراییما ملوانان” را بخوانید سه دفاع آمریکا گفته به سی ان ان.

تبلیغات

به عنوان جمعه 137 ملوانان کشتی روزولت آزمایش مثبت برای COVID-19 نمایندگی از بیش از 10 درصد از تمام coronavirus موارد در کل نظامی سی ان ان گزارش داد. روز پنج شنبه Crozier برطرف شد از وظیفه خود و راه می رفت به برخی از صدها نفر از ملوانان ذکر نام خود را.

نیروی دریایی اعلام کرد Crozier حذف این ادعا که کاپیتان نشان داد “قضاوت ضعیف.”

“امروز در جهت من افسر فرمانده ناو یو اس اس تئودور روزولت کاپیتان برت Crozier شد رها از دستور با اعتصاب حامل فرمانده گروه Rear Admiral استوارت بیکر” وزیر نیروی دریایی توماس Modly روز پنجشنبه اعلام کرد سی ان ان گزارش داد.

تبلیغات

نیروی دریایی ادعا می کند که آنها را باور نمی کند که Crozier به بیرون درز این یادداشت به رسانه ها و یا حداقل این نبود که چرا او اخراج شده بودند که بیشتر ناراحت است که او با ارسال ایمیل به بیش از حد بسیاری از مردم است.

“من هیچ اطلاعات نه من تلاش برای نشان می دهد که او به بیرون درز اطلاعات. منتشر شد در سان فرانسیسکو کرونیکل. این همه آمد و به عنوان یک شگفتی بزرگ برای همه ما است که آن را در این مقاله که اولین بار من تا به حال آن را دیده,” او اضافه شده است.

تبلیغات

“او فرستاده می شود آن را بسیار گسترده و در ارسال آن را به طور گسترده او نمی مراقبت برای اطمینان حاصل شود که آن را نمی تواند به بیرون درز کرد و آن را بخشی از مسئولیت خود در نظر من” Modly گفت: سی ان ان گزارش داد.

“من دریافت کرده اند کاملا بدون فشار. من تا به حال هیچ ارتباطی با کاخ سفید در مورد این” او اضافه شده است. “من وقتی که من رسیدن و نزدیک به این تصمیم دیروز من به نام اتاق [دفاع علامت] Esper و به او گفت که از این جهت من می زنیم و او به من گفت که او به حمایت از تصمیم من هر آنچه که ممکن است.”

تبلیغات

آن را مانند Crozier شد برخورد با خود همه گیر سرنشین داشته است. سی ان ان اشاره می کند که بالا دموکرات در کمیته نیروهای مسلح مجلس در نظر گرفته تصمیم به حذف Crozier “یک بی ثباتی حرکت می کند” در یک زمان بحرانی.

“در حالی که کاپیتان Crozier به وضوح بیرون رفت و زنجیره ای از دستور اخراج او در این لحظه بحرانیبه عنوان ملوانان کشتی U. S. S. تئودور روزولت در حال مواجه با COVID-19 همه گیریک بی ثباتی حرکت می کند که به احتمال زیاد قرار داده و خدمات ما اعضای بیشتر در معرض خطر و خطر اندازد ناوگان ما آمادگی” آنها گفت.

تبلیغات

“این COVID همه گیر ارائه مجموعه ای از چالش های جدید و زیادی وجود دارد که ما هنوز نمی دانیم. کاپیتان Crozier بود به حق نگران سلامت و ایمنی خدمه اش اما او رسیدگی نمی کند بسیار زیاد فشار مناسب است. اما تسکین او را از فرمان او overreaction,” قانونگذاران اضافه شده است.

تپه اشاره می کند که کشتی در حال حاضر لنگر انداخت در گوام و برخی از 5000 خدمه هنوز در حال آزمایش برای ویروس. نیز وجود خواهد داشت یک بررسی توسط نیروی دریایی به Crozier اقدامات که برای برخی از این دلیل نیست که تلقی قهرمانانه.

تبلیغات

تمام سفارشات نقطه به اجتماعی فاصله که به معنای واقعی کلمه نمی تواند اتفاق می افتد در روزولت و کاپیتان در تلاش بود برای صرفه جویی در زندگی می کند; اما بیایید این مورد یک ایمیل که بیش از حد رفت تا زنجیره غذایی برای مغلوب ساختن پیشی جستن راحتی نیروی دریایی راحتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im