طبیعی, ارگانیک, سرود ملی

طبیعی, ارگانیک, سرود ملی – سبک زندگی

به روز شده: Jan 27, 2020, 05:23 IST | Sumedha Raikar-Mhatre | بمبئی

بصری به چالش کشیده نوازندگان با استفاده از اشیاء روزمره و منابع طبیعی از جمله درها, سنگ, شاخه, و مواد غذایی سبوس دار برای ایجاد یک نسخه ابزاری از Jana Gana Mana به عنوان الهام بخش برای نادر بودن آن به عنوان برای انعطاف پذیری سازندگان آن.

Flautist and jaltarang player Prashant Baniya, Yogita Tambe, who has mastered over 25 instruments, singer and harmonium player Manashri Soman and Sangeet Visharad Jayesh Baniya who experiments with sounds of the kharata zhadu. Pics/ Ashish Raje

نوازنده فلوت و jaltarang بازیکن Prashant Baniya, Yogita Tambe که تسلط بیش از 25 ابزار خواننده و هارمونیوم بازیکن Manashri Soman و Sangeet Visharad Jayesh Baniya که آزمایش با تلفن های موبایل از kharata zhadu. عکس/ Ashish Raje

picزمانی که چهار جوان بصری به چالش کشیده هنرمندان, آرزو برای کشف برای تلفن های موبایل است که موجب صلح و وحدت آنها به گوش طنین از اشیاء روزمره. بهترین را ساخته اند آن را به 52-دوم نسخه بدون کلام سرود ملی با عنوان Jan گن مرد, طبیعی, Instrumental. با انتخاب یک آهنگ نوشته شده در بنگالی توسط هند برای اولین بار برنده جایزه نوبل رابیندرانات تاگور در سال 1911 آنها در آغوش روح فرهنگی وحدت که ترکیب حمایت. اما خود ادای احترام در هند 71 روز جمهوری امروز بیشتر اتصالات به دلیل انتخاب نشده اشیاء به عنوان ابزار—شاخه بامبو الک پوسته نارگیل و سنگریزه ها و آب را در کاسه مواد غذایی سبوس دار و یک سنگ silbatta (ملات و دسته هاون). اگر چه نوشته راه قبل از استقلال, آهنگ envisages هند به عنوان شاد اتحادیه حقانیت فرهنگ و زبان و نژاد و مذهب. در این ویدئو با طرح آمریکا برای درک تنوع در هر دو تعاملات انسانی و فرصت های صوتی.

“ما تصمیم آلی بازیافت مواد, همه در هماهنگی کامل با طبیعت است. وجود دارد هیچ چیز مصنوعی یا پلاستیک در مورد آنچه که ما را ساخته اند و موسیقی می گوید:” Manashri Soman, 27 که امکانات در این ویدئو منتشر شده توسط بمبئی-بر اساس Shreerang خیریه اعتماد, که با این نسخهها کار میکند متفاوت-abled افراد در هنر. Soman 2004 Bal Shree awardee, sightless پس از تولد ویژه در رمان و فیلم مستند (هر دو با عنوان Manashri) برای او استثنایی شجاعت منجر به یک راک استار بشم زندگی با وجود فیزیکی شانس. یک Sangeet Visharad در موسیقی Soman یک خواننده و هارمونیوم بازیکن. او مرتب به او شور موسیقی با یک روز کار در یک بانک. او می گوید: “ما نمی توانیم تماشای این ویدئو ، اما سرخپوستان در همه جا می بینیم که چگونه ما باید به کاوش در روح سرود از طریق منشور از بکر برای تلفن های موبایل.”

مانند Soman, Yogita Tambe, 33, به دنبال شور و شوق خود را برای موسیقی است. یک معلم موسیقی او افتخار بوده است با برجسته خلاق بالغ شخصیت معلول عنوان شده توسط رئیس جمهور هند برای او نادر تسلط بیش از 25 ابزار موسیقی. او انجام یک ضبط موسیقی ماراتن با بازی 50 ابزار در 49 دقیقه در یک کنسرت برگزار تامي دو سال پیش. در حالی که شناخته شده برای او فرمان بیش از tabla dholki, ناغارا, dimdi, halagi, dholak, تاشا و damru این زمان Tambe دارای تجربه غیر متعارف برای تلفن های موبایل از جمله این که از دانه های برنج splattering در یک بامبو غربال است. پس از فارغ التحصیل شدن در تاریخ Tambe می گوید کشف متنوع طبیعی برای تلفن های موبایل به ارمغان آورد و نزدیک به هند تنوع فرهنگی. او یک نظریه در مورد استفاده از سنگ و شن در موسیقی است. “در امروز ناهنجار جهانی سنگ نماد pelting و خشونت است. ما می خواستیم برای به چالش کشیدن این انجمن. ما مشتاق به نشان دادن مثبت naad nirmiti که سنگ می تواند به هنگام تولد به می گوید:” Limca کتاب از سوابق 2019 دارنده.

(Left to right) Sandesh Kadam, Prashant Baniya, Aditya Naik, Yogita Tambe, Sumeet Patil, Manashri Soman, Jayesh Baniya, Prashant Ohol, Yash Khade and Aarti Kadwadkar(چپ به راست) Sandesh Kadam, Prashant Baniya, Aditya Naik, Yogita Tambe, Sumeet Patil, Manashri Soman, Jayesh Baniya, Prashant Ohol, Yash Khade و Aarti Kadwadkar

بخشی از این گروه هستند اولاسناگر مبتنی بر خواهر و برادر Jayesh Baniya, 26 و Prashant Baniya, 33. آنها تماس بگیرید ساخت Jan گن مرد, طبیعی, ابزاری بی همتا تجربه recollecting دو روز آنها را صرف در یک استودیوی ضبط در Vasai و یک ماه قبل از همکاری بیش هماهنگی آنها می خواهم با استفاده از ایجاد گل خشک, گل diyas سنگ مرمر و کاشی های سفالی گلدان و موسیقی خلخال. “ما خوش شانس به ارمغان بیاورد بنابراین بسیاری از جایگزین برای تلفن های موبایل همراه با ابزار معمولی مانند ghatam, پیانو, فلوت و هارمونیوم می گوید:” Prashant Baniya یک نوازنده فلوت و jaltarang بازیکن. برادر خود را Jayesh شاغل با مرکزی راه آهن نیز یک Sangeet Visharad است متمرکز بر تلفن های موبایل در حال ظهور از kharata zhadu (بلند-دسته جارو). “این یک مسهل لحظه به کشف موسیقی استفاده عادی از طبقه کارگر محصول است که به عنوان ‘tuccha’ با کلاس بالاتر,” Jayesh می افزاید.

در حالی که تصویری مبتنی بر drishti و یا چشم انداز چهار بینایی-اختلال, هنرمندان, ایده برای اولین بار به بصری هنرمند و فعال اجتماعی بنیانگذار Shreerang اعتماد Sumeet Patil همچنین یک بال Shree awardee. Patil هنری تحصیل بیش از 15 سال کار حرفه ای اغلب از آن ساخته شده به اخبار است. مدیر هنری بر 19 و 50 نقش Patil پیدا کرده است راه های جدیدی برای به چالش کشیدن هنجارهای اجتماعی. 2015 تقویم او طراحی اختصاص داده شده به کلاغ قدردانی شد به عنوان یک اسطوره متلاشیکننده جشن سیاه معمولی پرنده اغلب در نظر گرفته شوم.

در دسامبر 2019 زمانی که اعضای Shreerang چت شد در مورد قطعنامه جدید دهه Patil پیشنهاد ایده ساخت یک روایت در اطراف سرود ملی که الهام بخش احساس یگانگی جامعه. “آخرین گامهای 2019 شاهد تنش های سیاسی و اجتماعی آب و هوا در ماهاراشترا و در سراسر کشور است. ما فکر کردیم به عنوان افراد و شهروندان ما باید اضافه کنید مثبت, حس انسجام” Patil می گوید.

Shreerang چشمگیر فهرستی از موسیقی, مدیران, تنظیم آهنگ, ویدئو, ویرایشگر و ضبط صدا که در ارائه پشت صحنه, کمک به چهار چهره سرود تصویری. ریتم تنظیم شد و به کار گرفته شده توسط Sandesh Kadam و Nila م. Mohapatra و به طور کلی موسیقی جهت با Navi Mumbai مبتنی بر خواهر و برادر Prashant Ohol 30 و Nishant Ohol, 28. در حالی که Prashant تسلط پیانو Nishant متخصص گیتاریست. این دو بسیار-شرکت برای موسیقی خود را در مراتی فیلم, خالص, عمل, هستند, کلاسیک آموزش دیده است. تخصص خود را آشکار است در بدون درز گنجاندن 40-برای تلفن های موبایل عجیب و غریب و برخی از در خود را بیشتر به صورت خام گرفته شده در مکان های طبیعی دیگران در synthetised نمادهای مرتب در استودیو.

“آن نشاط بخشی, برای دیدن, برای تلفن های موبایل را به زندگی می آیند. ما برخی از آهنگ طنین انداز خواهد شد با بینندگان که گرفتن آن را در سراسر صفحه نمایش سینما می گوید:” Patil. ژان گن مرد طبیعی کلام است که در حال حاضر ترویج شده توسط Mukta هنر محدود در سراسر 1,000 صفحه نمایش و تئاتر و 48 multiplexes در سراسر هند به عنوان در هر مورد الزامی عمل از پخش سرود ملی قبل از نمایش فیلم.

40
تعدادی از صداهای طبیعی ثبت شده در ویدئو

سازمان دیده بان Jan گن مرد در اینجا
https://www.youtube.com/watch?v=GIJAkq-UNdY

Sumedha Raikar-Mhatre یک فرهنگ نویس در جستجوی زیر متن. شما می توانید به او برسد در sumedha.raikar@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im