تعطیلات ملی: Dr. Dre را ‘مزمن’ را ضربه تمام خدمات جریان در 4/20


Illustration for article titled A National Holiday: Dr. Dres The Chronic Will Hit All Streaming Services on 4/20

تصویر: Death Row Records (بود از دوستان خود ايميل)

اگر چه آن را در سیب موزیک برای چند سال در حال حاضر Dr. Dre در اولین آلبوم استودیویی مزمن در دسترس خواهد بود در تمام جریان سیستم عامل در اواخر این ماه. هر یک سرگرمی (eOne) این آلبوم منتشر خواهد شد به جریان خدمات شما حدس زده آن 4/20 (یا آوریل 20, اگر شما به این نوع از چیزی).

تبلیغات

“طرفداران در حال حاضر یکی دیگر از دلایل به جشن در آنچه که تبدیل به یک ملی, تعطیلات, جشن, همه چیز شاهدانه-مربوط—که در آن از نظر قانونی مجاز و در حد اعتدال البته” eOne جهانی رئیس جمهور موسیقی و زندگی کریس تیلور می گوید: در آزادی مطبوعات. “کار با اعدام کاتالوگ است مانند کار با افسانه ای ضبط شده الویس چاک بری و بیتلز. این آثار تاریخی باید همه دوستداران موسیقی و ما خیلی خوشحال Dr. Dre باز کرده است این درب بنابراین هر کس می تواند تجربه درخشش این کار منی.”

مزمن منتشر شد در ماه دسامبر سال 1992 از طریق اعدام ، این ویژگی در آهنگ “Nuthin but a ‘G’ Thang” “Let Me Ride” و “عوضی نمی گه.” آلبوم برجسته ویژگی های Snoop Dogg (پس از آن شناخته شده به عنوان Snoop Doggy Dogg) و معرفی هنرمندان مانند Nate Dogg, Warren G و بسیاری از بیشتر به دنیای موسیقی از طریق لکه های خود را در 16 آهنگ آلبوم. همچنین کمک به منجنیق West Coast به جلو از hip-hop,بازی popularizing “G-Funk” سبک تولید که تحت تاثیر این برای تلفن های موبایل از هنرمندان مانند Kendrick Lamar, YG و دانشآموز Q.

در اوایل سال جاری Dr. Dre را مزمن انتخاب شد به عنوان یکی از تنها 25 ضبط شده بود و همچنین به ملی ضبط رجیستری که در کتابخانه کنگره کارلا هیدن می گوید که “در حال تحول پخش از آمریکا soundscape.” در میان دیگر inductees: آهنگ “Y. M. C. A” توسط مردم روستا این آلبوم آقای راجرز آواز می خواند 21 آهنگ های مورد علاقه از ‘Mister Rogers’ محله’, و تینا ترنر آلبوم رقصنده خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im