یک مریلند دبیرستان بود و پرچم نازی حلق آویز در یک کلاس پنجره


عکس: Sean گالوپ (گتی ایماژ)

نیم من قسم می خورم نژاد پرستی در مدارس فقط تبدیل به من ضرب و شتم و یا چیزی. این است که حتی شده یک کل کون هفته تا مدرسه دیگر آن را ثابتچهره و چیزی نژادپرست است. امشب آن نازی ها. بیشتر به طور خاص پرچم خود را.

با توجه به NBC News, بیش از آخر هفته یک پرچم نازی دیده می شد حلق آویز در یک کلاس پنجره فرماندار توماس جانسون دبیرستان در Frederick, مریلند. پرچم بود به طور کامل قابل رویت در طول یک بازی بسکتبال در مدرسه. ظاهرا پرچم آویزان بود در طول جنگ جهانی دوم کلاس تاریخ.

تبلیغات

نگاه میشم. آن را باور یا نهمن به مدرسه رفت. من یاد گرفتم در مورد جنگ جهانی دوم است. ما به عنوان خوانده شده در شب توسط الی ویزل فیلم فهرست شیندلر را به مدت دو هفته و ما حتی تا به حال یک بازمانده هولوکاست در آمده است. نه یک بار من استاد احساس نیاز به سینه کامل بر روی پرچم نازی. من در آریزونا مردمی است. من واقعا آیا باید تعجب کرد شده است اگر آن اتفاق افتاده است.

یک زن بود که در سابق فارغ التحصیل از مدرسه با حضور در بازی بسکتبال و ارسال شده یک عکس از پرچم دار در Facebook با نقل قول زیر: “چه فرهنگی مهارت مربی است ‘زندگی’ اندازه پرچم نازی در کیت ابزار و سپس جسارت به چسبیدن به آن را بیش از کلاس درس خود را در مقابل ساختمان مدرسه توسط ورودی اصلی است.”

تبلیغات

فریاد به یکnonymous تحصیلات تکمیلی را از طریق آمدن با سوالات واقعی. چرا استاد باید این ؟ که فقط نازی یادگاری در عرشه? ما‘ve همه دیده می شود و فیلم آن را هرگز فقط یک پرچم. برخی از بچه سفید می رود به برخی از مهربانی پیرمرد’s مجلس ارائه می شود برخی از چای بچه می شود nosey و در حال حاضر او در یک زیرزمین پر از تبلیغات نازی ها. پول شرط این معلم است که با مهربانی پیر مرد سفید پوست در این سناریو.

فردریک شهرستان مدارس دولتی در حال بررسی این حادثه و مصرف “گام های مناسب برای اطمینان از یک حادثه مانند این است که تکرار نمی شود.” آنها نیز صادر شده مرسوم “نیست و نشان دهنده ارزشها و متاسفم برای کسانی که این صدمه دیده” بیانیه است. من خیلی خوشحال نیستم از رفتن به مدرسه در این عصر میشم. فاحش wilding حیرت انگیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su