یک ماشین است که می تواند ضد عفونی 80,000 N95 ماسک یک روز فقط در کلرادو وارد

در میان در سراسر کشور کمبود در بحرانی شخصی حفاظت از تجهیزات مورد نیاز برای حفظ سلامت کارکنان مراقبت های امن به عنوان آنها نبرد رمان coronavirus کلرادو است واردات یک ابزار جدید طراحی شده برای ضد عفونی کردن ماسک به طوری که آنها را می توان مورد استفاده مجدد قرار.

این Battelle مراقبت بحرانی آلودگی سیستم که نصب شده بود روز پنج شنبه در Adams County Fairgrounds در برایتون می تواند به ضد عفونی کردن تا 80,000 N95 ماسک هر روز ایالتی کلرادو عملیات اورژانس مرکز گفت: در انتشار اخبار.

کلرادو دریافت کرده است موافقت برای دو سیستم و مقامات در حال کار برای پیدا کردن یک محل برای دومین انتشار اخبار گفت.

این سیستم ضد عفونی با استفاده از بخار فاز پراکسید هیدروژن به الودگی N95 ماسک از آلاینده های بیولوژیکی از جمله SARS-CoV-2 coronavirus فشار است که باعث COVID-19. یک ماسک را می توان مورد استفاده مجدد قرار تا 20 برابر بدون تخریب, دولت, سلامت, مقامات گفت.

تمام مراقبت های بهداشتی پرسنل واجد شرایط برای رایگان زدايي از جمله خدمات اورژانس پرسنل و پرستاران و پزشکان و درمانگران دندانپزشکان و بیشتر.

دولت ارائه گام به گام توسط به گام دستورالعمل در مورد نحوه ثبت نام:

  • برای دریافت N95 ماسک تمیز ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید اول با پر کردن یک فرم ثبت نام در battelle.org/decon.
  • Battelle خواهد شد بازگشت یک ایمیل با لینک کلیک کنید برای ثبت نام قرارداد ، دستورالعمل و Battelle نقطه تماس.
  • این enrollee داده خواهد شد و سه رقمی کد که نوشته شده باشد باید بر روی ماسک با نشانگر دائمی.
  • این ماسک نیاز به unsoiled از خون و موکوس, آرایش, مرطوب کننده لب ، همه ماسک باید قرار داده شده را در یک کیسه پلاستیکی با کیسه خاموش هنگامی که آن را کامل است. هر خاکی ماسک پرتاب خواهد شد. کیسه قرار می گیرد باید به یک دوم کیسه های پلاستیکی است که باید برود را با مواد ضد عفونی کننده.
  • این ماسک باید به یک جعبه حمل و نقل و برچسب با سه رقمی کد و یک biohazard برچسب.
  • این enrollee مخاطبین یک اهرم برای هماهنگ کردن وانت و تحویل.

دستورالعمل های بیشتر را می توان در اینجا یافت نشد.

به عنوان کشورهای اطراف شهرستان مواجه جدی کمبود ماسک در طول همه گیر غذا و دارو مورد تایید اوهایو بر اساس Battelle شرکت که مطابق با اصول بهداشتی ماسک. این شرکت در حال حاضر مستقر ماشین آلات و کارگران برای پاکسازی ماسک در شهر نیویورک و بوستون, ایلینوی, ایالت اوهایو است.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im