راهنمای بیماری های

راهنمای بیماری – سبک زندگی

به روز شده: Jun 21, 2020, 08:42 IST | جین Borges |

یک لیست از چهار باید خواندن کتاب برای کمک به شما را در درک چگونه ویروس ها را بکشند و به همین دلیل

بمبئی طاعون توسط جیمز Knighton Condon

بمبئی هیچ غریبه ای به شیوع; و اگر کسی تا به حال برای رفتن به عقب 124 سال جزیره شهر بود دست و پنجه نرم کردن با چیزی به همان اندازه شوم: این طاعون از سال 1896. JK Condon کتاب در مورد پیشرفت طاعون در بمبئی ریاست جمهوری است. 400 صفحه کتاب است که رفتن به منبع برای بسیاری از مورخان ممکن است آسان خواندن و صدا ممکن است متن کتابی.

به عنوان خوانده شده: https://digital.nls.انگلستان/indiapapers/فهرست/بایگانی/74465581

همه گیر: ردیابی Contagions از وبا به ابولا و فراتر از آن توسط سونیا شاه

Pandemic: Tracking Contagions, from Cholera to Ebola and Beyond by Sonia Shah

برنده جایزه علوم آمریکا نگار سونیا شاه ادغام تاریخچه, گزارش و روایت شخصی به سند منشاء شیوع در این سال 2017 کتاب. شاه با استفاده از شیوع وبا که ظهور در سال 1817 در جنوب آسیا کرانههای قبل از اینکه به سرعت پراکنده در سراسر جهان به عنوان یک مثال به درک “چشمگیر سفر از میکروب های بی ضرر به یک جهان در حال تغییر همه گیر.”

قیمت: تومان 1,340;
برای خرید: آمازون.در

Virus: راهنمای مصور 101 باور نکردنی میکروب توسط مرلین J Roossinck

Virus: An Illustrated Guide to 101 Incredible Microbes by Marilyn J Roossinck

این کتاب یک مقدمه به virology. در حالی که کلمه “ویروس” است که در حال حاضر شروع به ایجاد یک حس بزرگ و زنگ خطر و ترس Roossinck از طریق راهنمای مصور از 101 میکروب—هر کدام با یک رنگ تصویر—توضیح می دهد که چرا برخی از ویروس ها هستند که در واقع برای ما خوب است و به همین دلیل دیگران نیست. کتاب او به عنوان یک جالب پرایمر “در تاریخ این علم چگونه ویروس ها به نام, چگونه ژن های خود را کار می کنند چگونه آنها را کپی و بسته خود نحوه تعامل آنها با میزبان خود را, چگونه سیستم ایمنی مقابله با ویروس ها, چگونه ویروس ها سفر از یک میزبان به میزبان.” آن را به شما طول می کشد بازگشت به تخته رسم به درک زیست شناسی از این جذاب میکروب.

قیمت: تومان 1,653;
برای خرید: آمازون.در

سرريز: حیوانات عفونت و آینده بشر همه گیر توسط دیوید Quammen

Spillover: Animal Infections and The Next Human Pandemic by David Quammen

سرريز به عنوان علم نویسنده دیوید Quammen توضیح است مدت بیماری و محیط زیست “به معنی لحظه ای که یک پاتوژن عبور از اعضای یک گونه به عنوان میزبان به اعضای دیگر.” زمانی که Quammen نوشت: این کتاب در سال 2012 او به نقل از او در وب سایت خود گفت: “بعد از بزرگ و مرگبار بشر همه گیر خواهد شد ناشی از یک بیماری جدید—جدید, به انسان, به هر حال. اشکال که مسئول خواهد بود عجیب و غریب آشنا, اما آن را نمی خواهد آمد از فضا. شانس هستند که قاتل پاتوژن—به احتمال زیاد با یک ویروس را بیش از نشت به انسان از حیوانات غیرانسان.” هشت سال در جهان در حال تجربه یک داستان بسیار متفاوت از آنچه که او پیش بینی کرد. در مصاحبه ای به استیو Mirsky در علوم امریکایی Quammen به اشتراک گذاشته است که او در کتاب “…طول می کشد که خواننده و نویسنده به داروینی حقیقت—که ما انسان ها نوعی از حیوانات است.”

قیمت: تومان 3,350;
برای خرید: آمازون.در

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK