یک گواتمالا زن علائم 8th مرگ در 5 ماه در یخ بازداشت


Illustration for article titled A Guatemalan Woman Marks 8th Death in 5 Months in ICE Custody

عکس: علامت Ralston (خبرگزاری گتی ایماژ)

یخ به نظر می رسد اختصاص داده شده به اثبات آن است که یکی از بدترین سازمان های دولت آمریکا. یخ نیست تنبیهی سازمان است. هیچ دلیلی وجود ندارد که هر کسی باید در حال مرگ در امکانات است. به خصوص کسی که از آمدن به این کشور به دنبال پناهندگی است.

NBC گزارش های خبری که 22 سال Maria Celeste اوچوا Yoc د رامیرز درگذشت در فورت ورث تگزاس در حالی که در یخ بازداشت در روز یکشنبه. این هشتمین مرگ پس از یخ را در سال مالی در ماه اکتبر آغاز شد. آن را تنها پنج ماه و آنها در حال حاضر همسان تعداد مرگ و میر رخ داده است که در یخ بازداشت بیش از سال مالی گذشته. رامیرز در بیمارستان بستری شده بود از تاریخ 28 فوریه و با توجه به یخ مرگ او ناشی از “خود ایمنی هپاتیت پیچیده سپتیک شوک و نارسایی حاد کبد.” او در بیمارستان بستری شده بود در طول ماه فوریه برای انواع روش های پزشکی و در یک نقطه عمل جراحی است. یخ را فاش نمی کند چه روش یا عمل جراحی رامیرز قرار گرفتند.

تبلیغات

گشت مرزی دستگیر اوچوا در ایالت ایدالگو به عنوان او در تلاش برای عبور از مرز در نزدیکی ایالت ایدالگو. او گرفته شده بود به یخ بازداشت در تاریخ 6 سپتامبر به عنوان پناهجو ، پس از عبور از او را “معتبر ترس مصاحبه” او قرار داده و از طریق مهاجرت رسیدگی است.

اوچوا مرگ می آید در میان تحقیقات جاری توسط کنگره به یخ به شیوه های پزشکی. تحقیقات افتتاح شد به عنوان یک نتیجه از یک whistleblower که خواست فقیر شرایط پزشکی برای مردم در یخ بازداشت کرده است.

شما فکر می کنم که کنگره بررسی خواهد بود به اندازه کافی به یخ فکر می کنم در مورد گرفتن آن گه با هم اما نوچ. بی پروایی نشان دادن شیوه ای که در آنها نادیده گرفتن انسانیت از زندانیان نگران کننده است. من امیدوارم که نتیجه نهایی بررسی کنگره است به مراتب بیشتر نظارت یخ عملیات. مردم نباید در حال مرگ در یخ بازداشت, point-blank. من فقط امیدوارم که چیزی که انجام شده قبل از مرگ و میر بالا می رود دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im