دنور مادر عبور از مرزهای بنابراین بچه های خود را می تواند یک روز عبور از مرحله فارغ التحصیلی. پس از آن همه گیر.

Liseth فیگورا و دختران جوان خود را با عبور دو کشور مرز گواتمالا مادر رو از طریق مکزیک به ایالات متحده با تصویر از دختران او یک روز عبور از grand مرحله با کلاه و لباس و دیپلم در دست است.

میان سال مالی سختی موانع زبان, فرهنگ, شوک, خشونت, و, اخلاق کار Estéfani پنا فیگوئروا در حال حاضر 24, هرگز از دست رفته دید از فارغ التحصیلی مرحله — یک جاه طلبی القا توسط مادر او که زندگی اش تبدیل به یک زیارت را به دخترش آموزش و پرورش او تا به حال هرگز.

در این سال قرار بود به غنی پاداش.

پنا فیگوئروا یک دانشجو با IF حفاظت فارغ التحصیل از شهری دانشگاه دنور در این ماه با تحصیل در رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی. خواهر کوچکتر او که فارغ التحصیل از دنور DSST: کالج مشاهده دبیرستان.

اما از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست به زندگی علمی و قرار دادن یک توقف به اجتماعات بزرگ شده است وجود دارد هیچ شکوه و هیچ شرایطی و هیچ فارغ التحصیلی مرحله برای تکمیل Figueroas’ آموزشی ادیسه.

بسیاری از کلرادو موسسات دانشگاهی لغو و یا به تعویق افتاد خود در مراسم فارغ التحصیلی در تلاش برای کاهش گسترش بسیار مسری جدید کروناویروس. برای دانشجویان نسل اول مانند پنا Figueroa — اولین کسی که در خانواده اش برای کسب یک مدرک دانشگاهی — انحلال یک مراسم فارغ التحصیلی احساس به خصوص گزش ایجاد می کنند.

“من واقعا می خواستم برای رفتن به مدرسه از آنجا که من کمی بود اما آموزش و پرورش در گواتمالا شد بسیار گران قیمت و بهترین فرصت” پنیا فیگوئروا گفت: صدای او را ترک. “اگر چه مادر من واقعا نمی دانم که چگونه به خواندن آن او خواهد همیشه سعی کنید به عنوان خوانده شده به من و همیشه به من بگویید — ببخشید من خیلی عاطفی — او همیشه به من بگویید در مورد اهمیت رفتن به مدرسه و رفتن به کالج. پدر و مادر من تصمیم گرفتم به خواهر کوچک من و من آینده ای بهتر است.”

فرار از خشونت و در جستجوی فرصت های آموزشی پنا فیگورا و خانواده اش به ایالات متحده آمد زمانی که او 7 سال است.

“سفر آسان نبود” پنیا فیگوئروا گفت. “زمانی که من به اینجا رفتم به مدرسه ابتدایی و در مواجه با بسیاری از چالش ها با شوک فرهنگی یک زبان متفاوت است.”

پنا فیگوئروا گفت که او نیز زندگی می کردند با یک مرد خشن برای یک دوره در حال رشد است.

“با این وجود من بزرگترین رویای من خواهر کوچک من فارغ التحصیل می شود و قادر به حضور در دانشگاه,” پنیا فیگوئروا گفت.

پنا فیگوئروا علاقه مند شده بود آناتومی پس از او یک دختر کوچک بود با آرزوی تبدیل شدن به یک دکتر یا پرستار. او خواسته بودند تأکید زمانی که مادر او کردم وحشتناک عفونت گوش پس از نقل مکان خانواده به ایالات متحده است. Liseth فیگوئروا بیمه درمانی وجود ندارد و او چک شد, مصرف, اجاره, مواد غذایی و مراقبت از کودک. زمانی که پنا فیگوئروا را در نهایت به دنبال مراقبت های پزشکی او باقی مانده بود با بیل سنگین.

“من کوچک بود اما من به وضوح به یاد داشته باشید پیدا کردن او گریه چرا که او نمی تواند استطاعت به پرداخت آن” پنیا فیگوئروا گفت.

لحظه ای به شکل پنا فیگوئروا که بعدها مطالعه مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در MSU دنور یادگیری در مورد بیمه سلامت و ارائه مراقبت به آسیب پذیر جوامع است. او امیدوار است که برای استفاده از مدرک خود به کار در یک بیمارستان و پشتیبانی مستند نشده افراد به دنبال مراقبت های پزشکی.

خواهد Simpkins MSU دنور معاون امور دانشجویی گفت: احساس از دست دادن در میان دانش آموزان او صحبت کرده و با در میان همه گیر قابل لمس است.

به سهولت درد Simpkins گفت: MSU متعهد به ادامه پرداخت دانش آموزان و ساعتی کارکنان تماس و یا ارسال پیامک به تمام 19,000 MSU دانش آموزان یک بار در ماه برای بررسی و دیدن آنچه که آنها ممکن است نیاز و برنامه ریزی یک مراسم فارغ التحصیلی برای دسامبر.

سام Borrego MSU دنور هماهنگ کننده برای نسل اول طرح های نسل اول بود, کالج, دانشجو خودش. Borrego توضیح داد که چگونه مختل نهایی کالج ترم بود و هدف قرار دادن نسل اول دانش آموزان سخت است.

“شما منتظر این لحظه که بسته به تجربه خود را, و این چیزی است که شما پیش بینی خودتان را انجام می دهند پس شما یک بچه کوچک” Borrego گفت. “قادر بودن را در خانواده خود و آنها را برای به اشتراک گذاری آن لحظه بود که به عنوان مثال به فرزندان و خواهر و برادر جوان سخت است چرا که بسیاری از نسل اول دانش آموزان خود را به عنوان مدل نقش برای دیگران. که لحظه ای شما را کلاه و عبا و شما در این عرصه — این یک مثال خوب از یک تصویر برای خواهر و برادر جوان و کودکان به.”

Borrego سازمان مجازی در مراسم فارغ التحصیلی اولین نسل دانشجویان بنابراین مادام العمر خود را هنوز هم تلاش کردم برخی از به رسمیت شناختن.

در حالی که قدم زنی با تبختر در سراسر فارغ التحصیلی مرحله است که پنا فیگوئروا تصور فقط ممکن است در رویاهای خود را به او افتخار شیرین ترین جشن است.

COVID-19 مجبور فیگوئروا خانواده به انصراف از فارغ التحصیلی سفر به کالیفرنیا برای دیدن خانواده و Liseth فیگوئروا اقیانوس, اما, تنگ, گره, مادر و دختر, لزبیین, سه نفر هنوز هم لذت ببريم دستاوردهای خود را با هم.

“من مدیون همه چیز — همه دستاوردهای — به او” پنیا فیگوئروا گفت. “من خیلی خدا را شکر همه چیز را او انجام داده است. مامان من گذاشته در حال حاضر, اما او بسیار مثبت برای ما است. او بسیار افتخار می کنم چرا که من و خواهرم آن را انجام داد. او همیشه می گفت ” من نمی تواند به شما کمک مالی, اما من می تواند به شما کمک کند با تمام حمایت همه تشویق و تمام عشق من.’ ما آن را انجام داد،”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de