یک دهه پس از غم انگیز تصادف ماشین Ponderosa را “Behnaz خانواده زمینه” یک درس در میراث شفا و جامعه

پارکر — زمانی که Ponderosa جامعه از دست داده و دو دانش آموز ورزشکار و پدر و مادر خود را به غم انگیز از تصادف یک دهه پیش این مدرسه را دیدم بالقوه برای یادبود و امید برای شفا — در یک علف هرز, switchgrass-لادن زهکشی خندق.

در آن طرح ناهموار زمین های مجاور به تیم اول دانشگاه یا دانشکده میدان بیس بال است که در آن Ponderosa خواهد افتخار Behnaz خانواده است. اردن تیم اول baseman که به تازگی فارغ التحصیل درگذشت آتشین سر در برخورد on Aug. 1, 2010 در نزدیکی تگزاس و اوکلاهما مرز همراه 15 ساله, خواهر, مورگان (یک تیم اول دانشگاه یا دانشکده و سافتبال بازیکن) و همچنین به عنوان پدر و مادر رابرت و لیزا.

Behnaz خانواده زمینه ساخته شد در سال 2011 از این فاجعه ناشی از یک اشتباه-راه راننده مست. کمکی چمن زمین زیر کشت مورد استفاده توسط تمام سطوح از برنامه به عنوان به خوبی به عنوان محلی تيم است اردن و مورگان تعداد بخیه به چمن. و یک گذرگاه طاقدار در ورودی این زمینه در خدمت به عنوان یک یادآوری از خانواده که پارکر از دست داد که سرنوشت ساز اوت.

“تاثیر و شفا از آن زمینه بوده است قابل توجه” Ponderosa مدیر ورزشی تیم Ottmann گفت. “به شما به عنوان درایو کردن بزرگراه 83 و نگاه بیش از, شما می توانید آن را ببینید تا زیبایی آن شده است یک بهبود عمده به امکانات ما. و طراحی و ساختار خود است و به مدت طولانی ادای احترام به Behnaz خانواده و سهم خود را به ما بیس بال برنامه ما سافتبال برنامه و مدرسه ما به طور کلی.

“پس از تمام خانواده گذشت آنها بوده ام به یاد روزانه و ساعتی در طول فصل بیس بال با توجه به تاثیر آنها ساخته شده است. همیشه وجود دارد مقدار زیادی از بازتاب و بسیاری از سؤالات در این زمینه است که ما گسترش به Behnaz خانواده است.”

اردن دو سال اول استارت که به رهبری بود به بازی در لامار در دانشگاه تگزاس به حال خود تعداد بازنشسته پس از مرگ نویسنده در سال 2011. یک شماره 12 بنر هنوز آویزان در بیرون از محیط حصار هر بهار. و در گذشته چند فصل Ponderosa مربی بیس بال باب Mahoney اجازه داده است یک بازیکن در هر سطح از برنامه به انجام آن است.

کسی که افتخار پوشیدن شماره 12 یک بازیکن که بهترین نشان دهنده برنامه و خارج از میدان به عنوان اردن انجام داد.

اندی عبور از دنور پست

یادبود آجر قرار داده شده در Behnaz خانواده زمینه های مجاور به Ponderosa دبیرستان را در میدان بیس بال هستند تصویر در تاریخ 21 مه سال 2020 است.

“بچه ها واقعا به خرید آن حتی اگر آن بوده است حدود 10 سال و نه هر کس که به برنامه می داند از Behnaz خانواده” Mahoney گفت. “هر سال ما سعی به القای در آنها آنچه در این زمینه معنی و آنچه در آن به معنی به جامعه است. ما می خواهیم کسانی که بچه ها به درک چرا ما باید پیراهن خود را حلق آویز وجود دارد و چرا برخی از بچه ها به پوشیدن پیراهن خود را.”

میشه در مورد هزینه $75,000 برای ساخت و تامین شد و عمدتا توسط یک کمک مالی از پیکان الکترونیک برای آنها رابرت کار کرده است. پس از افتتاح آن در سال 2011 در سال آینده Ponderosa تکمیل فاز دو این پروژه با محوطه سازی اطراف میدان و یک گردشگاه اتصال varsity الماس با کمکی یکی.

Ponderosa نیز در نظر گرفته سرپوشیده هدف قرار دادن تسهیلات به عنوان یکی دیگر از گزینه برای یاداوری اما کمکی زمین زیر کشت تبدیل به گزینه بهتر از هر دو هزینه و میراث نقطه نظر.

“من می خواستم چیزی است که وجود دارد خواهد بود 20 سال از هم اکنون با بچه ها بازی بر روی آن و 50 سال از هم اکنون و در این زمینه را انجام خواهد داد که گفت: Jarod Nicholson, Ponderosa بیس بال مربی و دستیار مدیر در مدرسه. “این چنین فرهنگی در قطعه ای از این برنامه را, بنابراین من مطمئن هستم که نسل های آینده خواهد شد که همان احترام به آن را به عنوان تیم که برای اولین بار با بازی در آن است.”

ارشد اولین baseman/پارچ Ty Martens تکرار نیکلسون اشاره کرد: “این کار از upperclassmen به آموزش underclassmen که ممکن است بدانید داستان است.” Martens به طور معمول تمرین در Behnaz خانواده زمینه در حالی که بازی بیس بال جوانان به عنوان یک عضو از پارکر Colts.

اندی عبور از دنور پست

این Behnaz خانواده زمینه های مجاور به Ponderosa دبیرستان را در میدان بیس بال است که در تصویر در تاریخ 21 مه سال 2020 است.

“ما می خواهیم به افتخار اردن و مورگان میراث بنابراین هر زمان که کسی وارد Behnaz, خانواده, زمینه, ما خواهان آن است که بازیکنان و مربیان و پدر و مادر را وارد کنید از طریق گذرگاه طاقدار برای ادای احترام به اردن و خانواده اش و آنچه که او به معنای به ما گفت:” مارتنز که عینک شماره 12 در این بهار کوتاه تیم اول دانشگاه یا دانشکده های نجومی. “من فریاد زدن در مردم هر زمان که آنها سعی می کنید برای گرفتن یک میانبر.”

Ponderosa در حال برنامه ریزی برای بازگرداندن یک یادبود مسابقات برای Behns که برگزار شد هر سال از سال 2011 تا 2017. آن را در اصل در زمان بیش از روز پدر آخر هفته اما Mahoney می خواهد برای احیای آن به عنوان یک رویداد سقوط در 2021. در ضمن حافظه اردن یکی از تیم بهترین بازیکنان و محبوب همکلاسی همچنان به loom زیادی در این برنامه است.

“مهم ترین میراث اردن چپ به ما در Ponderosa است که برنده شدن مهم است اما انتخاب چگونه شما برنده شدن مهم تر است” Martens گفت. “برنده با کلاس و یکپارچگی مانند او بود و می خواستم در حال حاضر به معنی مقدار زیادی بیشتر است. که باور و زمینه است که نشان دهنده آن چیزی است که برای ما بسیار مهم در Ponderosa.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de