حکم اعدام: به عنوان زندان و مبارزه به بنیادی Coronavirus شیوع تاخیر می تواند فاجعه طلسم


Illustration for article titled A Death Sentence: As Jails Struggle to Stem Coronavirus Outbreaks, Delays Could Spell Disaster

عکس: شاتر

در مارس 19, پزشک ارشد از شهر نیویورک زندان سیستم Ross MacDonald, هشدار در توییتر: “طوفان در راه است.”

در درخواست کارگردان در شهرستان دادستان و قضات مک دونالد اشاره کرد که او متوجه شده که چگونه به سرعت در دادگاه بسته شد در پاسخ به COVID-19.

تبلیغات

“این بود که اساسا یک عمل اجتماعی فاصله یک استراتژی صدا در بهداشت عمومی. اما لوکس است که اجازه می دهد تا شما برای محافظت از خودتان را با آن حمل تعهد به کسانی که شما بازداشت” او در ادامه اضافه کرد که خدمتگزاران مردم که از زندان و زندانی شده اند و برنامه ریزی برای بحران بهداشت عمومی در زندان برای تلاش برای استخر منابع و کاهش ویران coronavirus را به این شهر زندان سیستم.

“ما خودمان را در خطر شخصی و بخواهید کمی در بازگشت. اما ما نمی تواند تغییر اساسی در طبیعت از زندان است. ما نمی توانیم اجتماعی فاصله ده ها تن از مردان سالمند ساکن در یک خوابگاه های حمام” مک دونالد هشدار داد.

“طوفان در راه است و من می دانم آنچه من انجام می شود که در آن ادعا می کند اولین بیمار من. چه خواهد شد شما انجام می شود ؟ چه خواهد شد شما انجام داده اند؟” او پرسید. “ما باید به شما گفت که در معرض خطر است. لطفا اجازه دهید به عنوان بسیاری از شما احتمالا می تواند.”

تبلیغات

تقریبا دو هفته بعد از طوفان مک دونالد مورد هشدار داده است که هدف قرار دادن زندان و زندان سیستم در سراسر کشور, گیری یک بحران بهداشت عمومی را تهدید می کند که به زندگی زندانیان کارکنان و پزشکان است. داده ها را از زندان ها و زندان—به خصوص در مورد سلامت و ایمنی زندانی است—به شدت سخت برای پیگیری. اما آنچه ما می دانیم این است که نگران کننده است.

از نیویورک تایمز:

یک هفته پیش از طبخ زندان شهرستان در شیکاگو به حال دو تشخیص; یکشنبه 101 زندانیان و کارکنان ده تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. نزدیک ایالتی ایلینوی, زندان, گزارش coronavirus مربوط به مرگ در روز دوشنبه و میشیگان زندان تا به حال 78 تست مثبت. این Rikers Island زندان پیچیده در شهر نیویورک به حال 167 تایید موارد در میان زندانیان در روز دوشنبه. و حداقل 38 زندانیان و کارکنان در زندان فدرال سیستم باید این ویروس با یک زندانی مرده در لوئیزیانا.

تبلیغات

در حالی که کوک زندان شهرستان و Riker جزیره بدست توجهی پوشش در مورد شرایط در امکانات خود و پزشکان و حقوق مدنی و اصلاحات در زندان طرفداران در سراسر ایالات متحده آمریکا به ابراز نگرانی در مورد یک کامل گسترش این ویروس در این کشور به سر می برند زندان و زندانها.

در سنت لوئیس یک ائتلاف ملی و محلی سازمانهای مدافع حقوق مدنی درخواست یک قاضی فدرال در هفته گذشته به مردم اطمینان دهد که قفل شده است و در این شهر زندان نیست برگزار می شود وجود دارد چرا که آنها نمی توانند پرداخت نقدی به قید وثیقه.

تبلیغات

“میسوری را در زندان پر شده با برخی از آسیب پذیر ترین افراد در دولت و حبس به معنی زندان نقاط داغ برای بیماری حتی در شرایط عادی” مریم Fox, مدیر, Missouri State مدافع عمومی اداره گفت: در آزادی مطبوعات. “COVID-19 است و بر خلاف هر چیزی میسوری دیده می شود و کاهش در زندان جمعیت خواهد بود لازم به منظور جلوگیری از مهم درد و رنج و مرگ است.

“وجود دارد مردم در سراسر دولت در قفس در زندان بسیاری از آنها در خدمت احکام در سطح پایین هزینه و یا بازداشت نقدی اوراق قرضه است که آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت” بلیک Strode, مدیر اجرایی, از آزادی های مدنی گروه حمایت ArchCity مدافعان گفت: در آزادی مطبوعات.

تبلیغات

در مصاحبه با سنت لوئیس آمریکا, Strode اضافه شده است که آن را “مهم تر از همیشه به اطمینان حاصل شود که هیچ کس در این منطقه است که آمریکا برای خود در فقر و بدون روند آنها به علت است.”

است اما غیر ممکن است برای تصویب حمایت های توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در زندان ها و زندان ها. ضد عفونی کننده دست ممنوع است و زندانی باید برای به اشتراک گذاری محله های نزدیک و دوش و غرق می شود که ممکن است عملکردی است. “اجتماعی فاصله”—حفظ یک فضای حداقل 6 فوت از افراد دیگر—غیر ممکن است که افراد ممکن است خواب نزدیک به 100 به یک اتاق.

تبلیغات

چندین زندان از جمله لس آنجلس و Cuyahoga County Ohio نقل مکان کرد برای آزادی صدها زندانی خود به منظور مدیریت بهتر گسترش ویروس. اما برخی هشدار می دهند که به اندازه کافی در حال انجام است.

تبلیغات

Coronavirus همه گیر در معرض راههای سلامتی و تندرستی از آمریکایی ها در تمام زمینه ها و جنبه های زندگی متصل هستند. در حالی که کسانی که کار و خدمت در کشور ما زندان و زندان غالبا محروم و فراموش شده توسط مقامات دولتی و سیاستگذاران در ادامه به نادیده گرفتن این جمعیت در سراسر کشور بهداشت بحران را گسترده اثر موج دار شدن در سراسر جامعه است.

از زمان:

“با نگه داشتن بیشتر افراد در زندان های شما افزایش کلی تعداد افرادی که قرارداد ویروس” و تقاضا برای تخت بیمارستان, پنکه و دیگر نجات بخش منابع گفت: David E. پاتون رئیس فدرال مدافع عمومی در شهر نیویورک است که نشان دهنده نزدیک به نیمی از 2,500 زندانیان در این شهرستان را دو زندان های فدرال. “آنها در حال بازی رولت با زندگی مردم است.”

تبلیغات

این ساده است: حتی اگر شما نمی ارزش زندگی کسانی که در زندان و یا زندان (افرادی که به سادگی ممکن است در آن نهاد چرا که آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت وثیقه و یا مناسب دفاع) شما نمی توانید می گویند شما به حمایت از پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی که خطر جان خود را برای مبارزه با کروناویروس و ایجاد شرایط که در آن بیشتر مردم از پشت میله های زندان و خارج از آنها آن را دریافت کنید.

ما هنوز چند هفته دور از اوج فاجعه—به سبب شیوع به عنوان بیمارستان های ما به نظر می رسد در این لحظه پیش بینی از کارشناسان نشان می دهد که وضعیت ما را دریافت نمایی و بدتر قبل از آن بهتر می شود.

تبلیغات

یک گزارش اخیر از رهگیری کاملا نشان می دهد به شدت از وضعیت و وابستگی ما به همان زندانی افرادی که اغلب شرور و اهریمن و یا نادیده گرفته شده در مکالمات در مورد ایمنی و بهداشت.

روز دوشنبه با انتشار گزارش داد که شهر نیویورک ارائه شده است کسانی که زندانی در Riker جزیره $6 ساعت و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به کمک حفاری گورهای دسته جمعی در جزیره هارت. پیشنهاد تایید شد, سخنگوی شهردار, بیل د Blasio را هر چند آن را نیز تاکید کرد که این کار نبود “COVID خاص است.” هارت جزیره که در آن شهر صاحب و عمل یک گورستان عمومی در اتحاد “مدت طولانی است که توسط زندان کارگری” می نویسد: رهگیری.

تبلیغات

انفعال در Riker را می فرستد یک پیام روشن است که مقامات در حال حاضر به فدا کردن زندگی زندانی—و کسانی که در کنار آنها کار می کنند—در حالی که قرار دادن بار از دفن مرده پشت در دست خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de