‘یک قمار خطرناک است’: آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey حاضر به منظور ‘پناهگاه در محل را برای ساکنان ترک سیاه Alabamans به خصوص در معرض خطر


Illustration for article titled ‘A Dangerous Gamble’: Alabama Gov. Kay Ivey Refuses to Order ‘Shelter-in-Place’ for Residents, Leaving Black Alabamans Especially at Risk

عکس: ست هرالد (خبرگزاری گتی ایماژ)

به نظر می رسد مانند ناتانیل جنگل نیست تنها فرد دولتی کی Ivey مایل به قرار دادن به مرگ است.

خواه فرماندار اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه که دولت می تواند تصویب “پناهگاه در محل” اقدامات آن نشان داده شده است در کشورهای دیگر برای کاهش اثرات فاجعه coronavirus.

تبلیغات

از نقاط صحبت کردن یادداشت:

“خانواده ما نیست, لوئیزیانا, ما, نه, نیویورک, دولت ما نمی کالیفرنیا” Ivey گفت: یک خبرنگار که پرسیده بودم در مورد پتانسیل سفارش. “و در حال حاضر به سفارش مردم به پناهگاه در محل.”

فرماندار اظهار داشت که کسب و کار نیاز به باز بماند به ارائه مواد غذایی و لوازم پزشکی و مشاغل.

“ما [به] تمام مواد مورد نیاز برای حفظ Alabamians کار تا آنجا که ما می توانیم” او گفت:.

Ivey صحبت کردن در نقاط آینه می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز که در اوایل این هفته گفت: دولت خواهد بود در نظر گرفتن یک “صبر کنید و ببینید” رویکرد به اعلام یک “پناهگاه در محل” سفارش.

“هیچ کس در دولت وزارت بهداشت توصیه کرده است که ما یک ایالت پناهگاه در محل سفارش” ریوز گفت.

تبلیغات

پناهگاه در محل به معنی مردم نیاز به اقامت در خانه های خود را مگر اینکه آنها نیاز به ترک برای “ضروری” را فعالیت یا کار می کنند. غیر ضروری کارگران هنوز هم می تواند خانه های خود را ترک برای رفتن به, مواد غذایی, مواد غذایی, بانک, داروخانه, ماشین لباسشویی و یا راه رفتن حیوانات خانگی خود را اما نیاز به حفظ حداقل 6 فوت فاصله از سایر مردم و رعایت بهداشت اگر آنها این کار را (شستن دست خود را, سرفه به آرنج خود را اگر آنها نیاز به دست زدن به صورت خود را).

تا کنون 21 متحده و بسیاری از شهرستانها داده اند سرپناه در محل سفارشات: تمام سواحل غرب و از شمال شرقی و غرب میانه را هدایت مردم به ماندن در خانه. لوئیزیانا است فقط در جنوب دولت است.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. Ivey است دقیقا درست است. او دولت نیست کالیفرنیا — و این دقیقا به همین دلیل او باید نگران.

“در سراسر کشور نرخ عفونت ها دو برابر شدن هر دو و نیم روز” دکتر مارک میچل دانشيار برای تغییر آب و هوا, انرژی و محیط زیست عدالت در سلامت در دانشگاه جرج میسون گفت: ریشه. “بسیاری از ایالت های جنوبی بیشتر جمعیت های آسیب پذیر و کمتر از یک سلامت و بهداشت عمومی زیرساخت از برخی از ثروتمند متحده است.”

تبلیغات

Alabamans نسبت به کالیفرنیا تمایل به کاهش درآمد به معنی آنها کمتر دسترسی به بهداشت و درمان جمعیتی واقعیت را بدتر ساخته شده توسط Alabama نه اتخاذ پزشکی گسترش است. جوامع روستایی به ویژه محروم.

پس از آن وجود دارد سلامت Alabamans و سایر جنوبی. آخرین تحقیقات نشان می دهد افرادی که اضافه وزن دارند یا چاق هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 نسبت به کسانی که نمی. میچل اشاره می کند که آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر جنوب تمایل دارند نرخ بالاتر از چاقی و دیابت. مصطفی سانتیاگو علی, معاون رئیس جمهور, عدالت زیست محیطی آب و هوا و تجدید حیات جامعه اشاره می کند که جوامع از رنگ در دولت نیز باید بالا حوادث کبد و کلیه, بیماری سرطان, بیماری های ریوی و آسم—شرایط مزمن است که افزایش شانس آنها را توسعه شدید COVID-19 علائم.

تبلیغات

“به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای به حداقل رساندن اثرات این ویروس مکان یک خط کش در این جوامع” علی گفت: ریشه.

Ivey و ریوز نیست فقط قمار با زندگی جوامع رنگ یا کم دستمزد کارگران کم درآمد جوامع و افراد مسن و بومی جمعیت به شدت نیاز به حمایت فرمانداران حاضر به آنها بدهد.

تبلیغات

“زمانی که از آن بازدید کمربند سیاه و سفید هنگامی که شما ببینید که چگونه چند کلینیک و بیمارستان ها در کسانی که در مناطق روستایی وجود دارد به هیچ وجه در جهان شما در حال رفتن به قادر به مقابله با تمام این موارد گفت:” علی.

“پناهگاه در محل” اقدامات یک ابزار مهم دولت برای خرید پس از مراقبت های بهداشتی و امکانات را می توانید در ادامه به ارائه مراقبت های پزشکی برای همه کسانی که می آیند از طریق درهای خود را—و نه فقط COVID-19 بيمار. با به تأخیر انداختن این سفارشات Ivey, ریوز و دیگر جنوب فرمانداران باید پیام روشنی در مورد اولویت های خود را و که آنها مایل به محافظت می کند.

تبلیغات

“کسانی که در حال هدر دادن این زمان که در آن ما می تواند در کاهش این بیماری همه گیر در حال قرار دادن جمعیت خود را در معرض خطر قرار دادن خود را در سیستم های بهداشتی در معرض خطر غرق COVID-19 اپیدمی” گفت: Mitchell. “این یک قمار خطرناک است.”

“بیشتر مردم را مریض و بیشتر مردم خواهد مرد” علی گفت. “که به عنوان روشن به عنوان من می توانم آن را می گویند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de