یک Clapback به عضو شورای نظارت مدت


برخی از Facebook تبلیغات مرتبط به تلاش برای اخلال در آمریکا روند سیاسی و هم بزنید تا تنش در اطراف تفرقه مسائل اجتماعی منتشر شده توسط اعضای خانه در ایالات متحده هوش کمیته در حال عکس برداری در واشنگتن است.
عکس: جان Elswick (عکس از آسوشیتدپرس)

جامعه سیاه و سفید سهام خاص حس همبستگی در امریکا امروزی است. ما صحبت کردن در ترس در بی عدالتی تحمیل شده بر برادران و خواهران ما که مربوط نیست لزوما با خون اما تجربه مشترک. ما ریشه برای دیگران در جامعه, حتی زمانی که ما آنها را ملاقات نکرده. زمانی که سیاه و سفید جمع مردم در هويدا در باربر مغازه ها و یا در مکان های عبادت—ما اتصال بر اساس یک هویت مشترک. ما حتی پیدا کردن اشتراک در اینترنت, ارائه فرصت های بی پایان برای گسترش دختر سیاه, سحر و جادو, پسر شادیو حمایت از سیاه و سفید عجیب و غریب ترانس و nonbinary سیاه درخشندگی. اما از اواخر, روسی, عضو شورای نظارت مدت را شروع کرده اند به موفقیت تقلید سیاه روال و سوء استفاده, سیاه و روایات بیشتر به قطبی در حال حاضر تفرقه سیاسی در چشم انداز. اعمال نفوذ سیاه روایت است که نه تنها وسیله ای برای پیشبرد نژادی تقسیم در داخل کشور خود ما اما بیشتر به طور موثر آن است که یک طرح پیچیده به هویت آمریکایی در راه است که upends ما دموکراسی است.

گزارش ها نشان می دهد که روسیه دروغ عملیات در طول سال 2016 انتخابات به شدت هدفمند جامعه سیاه و سفید. با استفاده از حساب های جعلی در سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب, روسی فعالان در اینترنت تحقیقات آژانس (IRA) در سن پترزبورگ به دنبال پاشیدن بذر اختلاف توسط های نژادی-شارژ پست.

تبلیغات

در واقع روسیه دروغ مبارزات همچنان به تکثیر شده پس از سال 2016 و آنها نیز همچنان به استفاده از تنش های نژادی به عنوان یک گوه به دست آوردن نفوذ بیشتر. در برخی موارد جعلی روسی حساب نشان داده شده است برای ایجاد محتوا رسانه های اجتماعی برای کاربران اینترنت در حالی که در موارد دیگر عامل خارجی حساب “رباتها” را به طور قابل توجهی تقویت محتوای ترغیب تنش های نژادی است که ممکن است نشات گرفته از حساب های واقعی.

فقط در هفته گذشته گزارش های جدید از دخالت ظهوراین بار با نشان دادن روسیه را به تلاش برای حمایت از هر دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برنی ساندرز در سال 2020 انتخابات است. جزئیات این تازه ترین دور از دخالت کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است. با این وجود مهم است که برای شروع به در نظر گرفتن چگونه جامعه سیاه پوستان و دیگر جوامع از رنگ ممکن است هدفمند در کرملین جدید را کشت و دروغ مبارزات.

مبارزه با یک حمله پیچیده است که بافت واقعی روایت دستکاری واقعی احساسات منطقی درک نیازهای جامعه است و مشتق از راه کسانی که خارج از جامعه رعایت و درونی گفتمان آسان نخواهد بود. اما کاملا رک و پوست کنده دولت ما دموکراسی متکی بر آن است. ما دو سیاه که ساخته شده و مشاغل در حال توسعه یک درک عمیق از نحوه فراملی اطلاعات و امنیت سایبر مبارزات تاثیر جوامع است. در اینجا ما راه حل های پیشنهادی.

1. بهتر تجهیز آن مبارزه با دروغ مبارزات: اولین و حرفه ای در تمام بخش های که در حال کار برای مبارزه با دروغ مبارزات در این انتخابات ریاست جمهوری باید آموزش دیده در پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از مسابقه به عنوان یک مکانیسم برای رانندگی میکنند. درک تاریخی بهره برداری از روابط نژادی در امریکا و چه سیستم عامل های اجتماعی و دیگر ابزار اهرمی برای تقویت این روایات برای تضعیف مشارکت در روند سیاسی به انحراف نتایج ضروری است به درک دشمن و ابزار و تاکتیک و روش است. بدون این درک تیم کار بر روی این موضوع به طور کامل نمی تواند درک تظاهرات های مختلف از اطلاعات عملیات و مماسی تلاش به شکل واقعی با استفاده از روایات و یا احساسات از طریق مصنوعی تعامل و نه می تواند آنها ساخت موثر تشخیص و مقابله با ابزار و روش.

تبلیغات

2. آموزش جوامع آسیب دیده در چه دروغ به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند: سیاه و جوامع باید یاد بگیرند که به شک و تردید و انتقاد از محتوای آنها مصرف می کند. سواد رسانه ای در فضای سایبر بهداشت, مهارت های تفکر انتقادی و اطلاعات کلی در مورد غلط روایات که در حال تقویت شده از طریق سیستم عامل های عشق ما نیاز به ابلاغ خواهد شد به طور گسترده ای از طریق سیستم آموزش و پرورش ما رسانه ها و جامعه برنامه نویسی و مکالمات. برخی از ایالت ها در حال حاضر اجرا K-12 سواد رسانه ای در برنامه های مدارس است و این یک امتیاز مثبت گام اول است. کشورهای دیگر باید به دنبال کت و شلوار و این مهارت های سواد باید از طریق تقویت سیاه رسانه ای و رسانه های اجتماعی.

3. پوشش رسانه ای باید بهتر: رسانه ها نقش مهمی در دموکراسی ما—یکی که کمک می کند تا آمریکایی ها تمایز بین واقعیت و داستان است. اما نیاز به توان بهتر در مورد تماس نژادی استعارههای و به تلاش های هماهنگ برای برجسته مثبت داستان در مورد امریکا این جوامع است. برای مثال تقویت داستان چگونه جوامع محلی در حال کار برای کاهش تعداد BBQ Beckys در سراسر کشور با بالا بردن صدای جوامع که آسیب دیده بودند با او تماس می توانید تغییر روایت در اطراف این حوادث است. رسانه ها یک فرصت منحصر به فرد برای ارائه چارچوب حرکت خواهد کرد که گفتگوهای ملی به سمت نژادی آشتی به جای خشم.

تبلیغات

4. آدرس علت ریشه ای: عوامل خارجی هستند و به راحتی قادر به بهره برداری از امریکا سیاه و سفید جامعه به دلیل نژادی و بی عدالتی اثرات هر جنبه از زندگی فرد در این کشور است. ملت ما دموکراسی را همچنان آسیب پذیر باقی می ماند به پرخوری جلوگیری کنیم ؟ امریکا مسائل اطراف نژاد اگر ما تمایلی به اقدام با وجود ترس و ناراحتی است. معنی عمل به آدرس اجتماعی شکاف مانند سیاست نوآوری برای ایجاد نتایج عادلانه برای همه آمریکایی ها reimagining ما موسسات و تسهیل سختی گفتگو در مورد ما تاریک تاریخ و اثرات بر آمریکایی های سیاه و سفید ما را کمتر آسیب پذیر است.

این 2020 و یکی دیگر از چرخه انتخابات است بر ما. آگاهی بیشتر و سریع تر عمل متقابل برش نامزدی ضروری برای متوقف کردن این مشکل قبل از آن را می شود حتی بیشتر از یک تهدید این زمان در اطراف.

تبلیغات

Naima سبز-رایلی یک دیپلمات سابق آمریکا در وزارت خارجه که در آن او کار می کرد در مصر و چین است و او در حال حاضر دکترای خود را در بخش دولتی در دانشگاه هاروارد.

تبلیغات

کامیل استوارت سابق ارشد مشاور سیاست سایبری در زیرساخت و انعطاف سیاست در وزارت امنیت داخلی تحت ریاست جمهوری اوباما و امنیت, سیاست همکار جدید امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>