یک کف زدن در برابر تعصب

یک کف زدن در برابر تعصب – شیوه زندگی

به روز شده: Mar 29, 2020, 10:06 IST | P Vatsalya | بمبئی

یک پادکست جدید با تمرکز بر هند هجرت قوم آوردن یک جامعه از 20 lakh به مرکز اصلی گفتگو

Fida Khan, the host of the podcast, is a member of the 6 pack band

Fida خان میزبان این پادکست این است که یک عضو از 6 بسته band

مى كرد مردم در حال رفتن به خود را به دلیل است که می رود فراتر از توجه و تمسخر آنها دعوت می کنند زمانی که آنها پرسه زدن در ترافیک سیگنال کف زدن برای صدقه. De Taali – زندگی یک نما یک پادکست جدید در Spotify در است که امید ما به دیدن هند فراجنسیتی جامعه به عنوان بیش از کاریکاتورهای. تولید و سرپرستی Shameer Tandon نشان می دهد که توسط Fida خان, 28, یک افتخار هجرت که همچنین عضو هند برای اولین بار فراجنسیتی موسیقی, ساز و برگ, بسته 6 گروه است. “Fida کامل به میزبان نشان می دهد چرا که او آوازی به خوبی بخوانید و آگاه و احساسی. پس از کار کردن با او به عنوان یک آهنگساز برای 6 بسته band, من با اعتماد به نفس است که او باید در راس همه چیز می گوید:” Tandon. Abhinav نگر است خان شرکت میزبان در ظرفیت یک اکسپلورر که می خواهد به بهتر آشنا خود را با پیروزی و رنج هند جنس سوم.

وجود دارد پنج روشنگری قسمت تا کنون هر یک مقابله ناراحت کننده سوال در مورد جامعه و هویت خود را. در حالی که به نظر می رسد در آنچه آن را مانند به رشد در ضد همجنس خانواده های دیگر به نظر می رسد در این درگیری شدید که هجرت مردم چهره با بدن خود منجر به نهایی اخته در اکثر موارد.

پادکست نیز به بررسی تطبیق غیر بیولوژیکی خویشاوندی و نیاز به توسل به اسباب کار برای کسب درآمد است. حتی به عنوان Fida, مذاکرات در مورد سفر خود را به نشان می دهد ویژگی های یک متخصص پزشکی, یک نویسنده و دیگر اعضای kinnar clan که ارائه یک نگاه اجمالی به هجرت samaaj و سنت های آن است.

Shameer Tandon, the curator and producer of the podcast, shares a laugh with host, Fida Khan
Shameer Tandon, متصدی و تهیه کننده پادکست سهام خنده با میزبان Fida خان

با توجه به متعارف مشاغل و ظاهر هجرت زنان بیشتر قابل رویت از اعضای دیگر از LGBTQIA+ جامعه است. برخی برآوردها peg هند هجرت جمعیت در حدود 20 lakh. این دید یک شمشیر دو لبه هر چند به دلیل در حالی که از یک طرف به این معنی است که دیگران نمی توانند آنها را نادیده گرفت و از سوی دیگر به این معنی است که آنها مستعد ابتلا به خشونت و تبعیض است. “این NALSA قضاوت و لغو بخش 377 همه تغییراتی که رخ داده است اما تنها بر روی کاغذ. در زمین همه چیز تغییر نکرده. مثلا ما ندارد و رزرو در مدارس و یا شغل. بسیاری از ما در نهایت ترک تحصیل به دلیل ثابت قلدری که باعث می شود ما فاقد شرایط لازم برای شغل یقه سفید. بنابراین ما مجبور به تکیه بر روش سعی و آزمایش از پول ساخت. اگر نیست آن را برای حمایت از جامعه من فکر نمی کنم من می خواهم که جان سالم به در تنهایی” اصرار خان.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im