شیکاگو مرد به ضرب گلوله کشته شد دو بار توسط پلیس. خود جرم راه رفتن بین قطار


Illustration for article titled A Chicago Man Was Shot Twice By Police. His Crime Was Walking Between Train Cars

عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

برای یک گروه است که به معنای ده-تشدید شرایط به نظر می رسد پلیس به مستقیم وحشتناک در آن است. متاسفانه نقایص خود را اغلب در نتیجه کسی که صدمه دیده است گرفتن اگر نه از تخت کشته شدند.

NBC گزارش های خبری که دو افسر مسئول تیراندازی 33 ساله آریل روم را به حال خود قدرت پلیس محروم. آخرین جمعه روم متوقف شد توسط افسران برای عبور اتومبیل در یک قطار است که تخلف از فرمان شهرستان. افسران تعقیب روم به پلت فرم بزرگ خط قرمز ایستگاه. آنها کشتی او را به زمین tased او اسپری فلفل او قبل از تیراندازی او را دو بار. خوشبختانه تیراندازی نبود کشنده و روم در حال حاضر در بیمارستان بستری در شرایط با ثبات پس از عمل جراحی.

تبلیغات

تیراندازی موجب تحقیقات پولیس در دفتر پلیس پاسخگویی کوک کانتی دولت را به دادستانی و همچنین اف بی آی است. تصمیم به نوار افسران از قدرت خود آمد و به عنوان یک نتیجه از یک پیشنهاد از غیر نظامی دفتر پلیس پاسخگویی.

شهردار لری Lightfoot و چارلی بک سرپرست پلیس شیکاگو بخش باید هر دو بیان شده نگرانی در مورد این حادثه که برخوردی. روم در ابتدا به اتهام مقاومت در برابر بازداشت و جنایی مبارزه با مواد مخدر اما کسانی که به اتهام شده اند کاهش یافته است. برادرانه منظور از پلیس شیکاگو پلیس, اتحادیه اروپا, اتحاد قابل پیش آمده در برابر هر دو انضباطی عمل و کاهش هزینه. در بیانیه آنها نوشت: “هیچ افسر باید منظم تا زمانی که بررسی کامل شده است از جمله اظهارات از درگیر افسران.”

تبلیغات

این حادثه غم انگیز و تاسف واقعیت این است که این می تواند فقط به عنوان به راحتی اتفاق می افتد به یک فرد سیاه و سفید. در واقع من جای تعجب برای دیدن قربانی در سوال نیست ، که یک واقعیت غم انگیز وقتی فکر می کنم در مورد آن. بیش از حد اغلب ما دیدن موارد که در آن کوچکترین تخلفات باد داشتن بدترین عواقب. این که آیا آن را به فروش شل سیگار, پاسخ به یک افسر سوال و یا عبور قطار وجود دارد به نظر می رسد هیچ محدود به آنچه باعث می شود یک پلیس تصمیم به سعی کنید و یک زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>