بزرگ, چاق ‘F شما

بزرگ, چاق ‘F شما’ – شیوه زندگی

به روز شده: Mar 29, 2020, 12:18 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

با فصل دوم Sumukhi Suresh و به عنوان Pushpavalli برد مربوطه سوال در مورد کم ارزش خود عجیب و غریب شیمی بین دو جنس و به همین دلیل خوب است به خاکستری

Sumukhi Suresh, comic and actor

Sumukhi Suresh, طنز و بازیگر

فصل دوم Pushpavalli شروع می شود با بازیگر و نویسنده Sumukhi Suresh لباس برای نامزدی. چشم او welled تا زمانی که مادر او راه می رود و می گوید: “آغاز شده است ؟ هر بار چیزی اتفاق می افتد, شما باید به گریه. این پسر نمی کند و حتی ذهن است که شما در حال چاق و چله.” اما Pushpavalli مثل همیشه آن را تقلید می کنی. هنگامی که مادر اتاق را ترک او است بازگشت به روش های قدیمی—دروغ مکر و دستکاری. همه به خاطر جسم او محبت تاجر Nikhil رائو مقابله به مثل نمی کند ، و هنگامی که دوباره شما رو.

اگر یک فصل از این وب سری بود در مورد Pushpavalli Parsuraman وسیله و wooing رائو و پس از او تمام راه را به بنگلور فصل دو این است که در مورد انتقام پس از او shuns او—با او احساس حسادت. انتقام از چربی که به عنوان نشان می دهد نشان می دهد این است که همیشه خوب است. “مردم مربوط به Pushpavalli نه به این دلیل که او یک استاکر اما از آنجا که او ناامن است. زنان آن را بلافاصله. حتی زیباترین و تنگ آنهایی که احساس نا امنی [در برخی از نقطه] می گوید:” Suresh.

A still from the show that shows Pushpavalli ready for her engagement
هنوز هم از این نشان می دهد که نشان می دهد Pushpavalli آماده برای او نامزدی

نشان می دهد می تواند شما را به یاد مجموعه تلویزیونی آمریکایی, دیوانه, دوست دختر سابق که در آن سرب به شرح زیر یار دبیرستان به شهر خود و یا انگلیسی فراری موفقیت Fleabag که در آن شخصیت است ناکارآمد و مخرب خود را, اما همچنین بسیار اصلی به لطف شخصیت و شوخ نوشتن. Suresh می درخشد به عنوان شخصیت که او می گوید مثل این است که او و بقیه بازیگران به همان اندازه موفق به تحت تاثیر قرار دادن. به عنوان Suresh می گوید: هر کس در نوشتن اتاق به همراه آورده شخصی خود تجربه و عشق به نوشتن به شخصیت. آنها تا به حال چند چیز آنها را در ذهن نگه داشته شود, هر چند—Pushpavalli خوب نیست یا بد اما خاکستری. “ما هرگز به سمت او. ما درمان او را در بدترین راه ممکن است. او می پردازد و برای او اعمال به عنوان به خوبی به عنوان هر کس دیگری است.” ایستاده طنز Naveen ریچارد است که بخشی از تیم نوشتن و پخش Pankaj—مردی که اجرا می شود یک کتابخانه و Suresh شخصیت کار—می افزاید: “ما متوجه باشند که زمانی که ما نشان داد که او هرگز دور می شود با او deviousness آن خوب خواهد بود. او می شود در پایین قرار داده و فریاد می زدند: در بسیاری. او تنها غیر مستقیم زمانی که او به تنهایی است; در زمان های دیگر او paavam. نکته دیگر این است که هر کس دیگری در نشان می دهد به نظر می رسد قادر به پیدا کردن عشق جز او.” به همین دلیل به عنوان Suresh می گوید: Pushpavalli خم جهنم در عشق با یک tedi آنگلی.

بر خلاف تلویزیون نشان می دهد مایک و مولی که در آن دختر می شود به همان اندازه چاق, شوهر, Pushpavalli است در عشق با یک تماشاچی که می تواند به عنوان راه خروج از لیگ. و حتی اگر شخصیت سمی است و تلاش برای بدست آوردن عشق و پذیرش از طریق بدترین راه ممکن را نشان می دهد سوال می کند سن استانداردهای اجتماعی از آنچه زیبایی است—می شود آن را برای زنان و یا مردان است. “ما می خواستیم یک پسر که به طور طبیعی جذاب به نظر می رسد و Manish آناند آورده است که بی وقفه به جدول در حالی که به تصویر کشیدن Nikhil. اما ما او را bhindi فروشنده زیرا هر پسر بچه ناز با این نسخهها کار در یک دفتر تبلیغات و نوشابه های سیاه و قهوه. و خوب Pushpavalli است که او است. هدف این است که به می گویند که شیمی نیست همیشه فیزیکی. زمانی که آنها چت آنها در تعامل با حاضر جوابی آنها شوخ طبعی است. شما را فراموش کرده ام که آنها خیلی متفاوت از لحاظ فیزیکی.”

Stand-up comic Naveen Richard’s character is Suresh’s employer and friend
ایستاده طنز Naveen ریچارد شخصیت Suresh کارفرما و دوست

چه Pushpavalli نیز می کند این است که طول می کشد روانی دختر استعاره و باعث می شود آن را قابل قبول و عادی سازی آن است. “پس Sumukhi و Sumaira [شیخ co-نویسنده] خواهد اجرا این شرایط با من بود و اگر او این کار و من می خواهم, ‘راه’. سپس آنها را در حال حاضر مطالعات موردی به من. بنابراین من چپ که بخشی از این غیر مستقیم نوشتن به آنها!” خنده ریچارد. می تواند از آن بود که آنها می گویند آن را خوب به ‘pyscho جوجه’? “البته این را خوب می گوید:” Suresh. “من همان حرکت شهرستانها برای یک پسر—و من خوب هستم. که آیا شما فکر می کنم که طرح خط استوار است ؟ آن پایین می آید به خود کم ارزش و در حال حاضر ما در حال کار بر روی آن را به ‘متوسط’ ارزش خود را. من هرگز تکرار اشتباهات من. آن را خوب است. آیا شما یک روانی چیزی که شما حرکت می کند. و این چیزی که با Pushpavalli—او مشکل ساز است اما شما باید همدلی برای او از شما می دانید که چرا او آنچه را که او انجام داد.”

به عنوان مخاطب منتظر فصل سه, Suresh خواهد بود نوشتن یک نمایش بر اساس ، در حال حاضر او با بازیگران و نویسندگان هستند basking در بازخورد مثبت است. “مردان پیام من به می گویند که آنها در حال creeped با این شخصیت و من آنها را به دست داده است. دختران ژاپنی در حال رسیدن به من گفت که ما را اسیر خود ناامنی در. آنها خوشحال هستند نشان داده می شود. آنها همچنین می گویند—شما نگاه خیلی خوب! من نمی دانم که من می تواند پوشیدن آن لباس. من هرگز تصور [می تواند] این نوع از تاثیر است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de