99 ساله سیاه زن زنده می ماند COVID-19 عفونت فقط در زمان تولد 100


Illustration for article titled 99-Year-Old Black Woman Survives COVID-19 Infection Just in Time for Her 100th Birthday

تصویر: قمر Putney نظام سلامت (PPHS رسمی Facebook)

پس از آغاز مرحله از بیماری همه گیر کوروناویروس ما خبرخوانها شده است پر از داستان های ترسناک در مورد تاثیر مخربی شیوع این بیماری تا به حال در مردم در زندگی روزمره به عنوان به خوبی به عنوان خود را بسیار زندگی می کند. اما هر طوری که اغلب ما در سراسر داستان های الهام بخش است که گرم و قلب است. در Ga., 99-سال-که جان سالم به در COVID-19 عفونت فقط در زمان تولد 100 به ما می دهد یکی از آن داستان است.

تبلیغات

The Atlanta Journal-Constitution گزارش که Maude Burke, قدیمی ترین COVID-19 بیمار مرخص می شود از قمر Putney, سلامت, سیستم, زیبا جشن sendoff از پرستاران و کارکنان آنها به عنوان صف بیمارستان راهرو در شادی تشویق به 99 سال به سمت چپ برای رفتن به صفحه اصلی پس از 17 روز اقامت در بیمارستان.

“ما همچنان به جشن می گیرند با ما #COVID-19 بیماران زمانی که آنها به اندازه کافی برای رفتن به خانه از بیمارستان” قمر Putney ارسال شده در بیمارستان Facebook صفحه همراه با تصویری از برک sendoff. “این جشن بود فوق العاده ویژه. Maude Burke است…قدیمی ترین COVID-19 بیمار ما قادر به تخلیه. قدرت و عزم و اراده هستند و ما آرزو می کنم او به خوبی به عنوان او همچنان به بهبود می یابند. با تشکر از شما برای بودن الهام خانم Maude!”

تبلیغات

ما نیاز به دیدن داستان شبیه به این منظور به خودمان یادآوری کنیم که در این زمان از آشفتگی و عدم قطعیت هنوز هم وجود دارد امید دارد و هنوز هم لحظات شاد ما را به جشن می گیرند. با تشکر از شما برای شجاعت و انعطاف پذیری Maude برک. ما به شما درود می فرستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im