90000 نفر رقابت برای بلیط به کوبه برایانت یادبود در عرض 24 ساعت اول فروش


علامت در یک قطار مترو در نزدیکی مرکز استیپلز می پردازد ادای احترام به کوبه برایانت قبل از اولین لیکرز بازی از سابق NBA ستاره و 13-year-old daughter Gianna کشته در سقوط یک هلیکوپتر در ژانویه 31 سال 2020 در لس آنجلس ، کوبه و “جی جی” در میان نه نفر کشته در یک تصادف به عنوان آنها پرواز به Mamba آکادمی ورزشی که در آن او به مربی خود در یک تورنمنت بازی
عکس: دیوید McNew (گتی ایماژ)

طرفداران و مردم عزادار از دست دادن از اواخر بسکتبال آیکون کوبه برایانت در حال بنا به گزارش تقاضاهای مصرانه به پرداخت نهایی خود را در احترام به او در طول یک بنای یادبود در همان عرصه او افسانه است.

و آنها به نظر نمی رسد به ذهن به پرداخت هزینه برای بلیط.

جزئیات پدید آمده در مورد Feb. 24 یادبود برای بازنشسته لس آنجلس لیکرز ستاره که در یک fatal helicopter crash on Jan. 26 همراه با دخترش و هفت نفر دیگر.

تبلیغات

روز جمعه لس آنجلس لیکرز اعلام کرد که بلیط های در حال اجرا بین $24.02 به $224 به افتخار یکنواخت اعداد فرسوده توسط تمام زمان بازی بسکتبال بزرگ و دختر خود را— در فروش برای “جشن زندگی برای کوبه و Gianna برایانت” از طریق تایید Ticketmaster سایت.

تایید ثبت نام خواهد شد از طریق ایمیل مطلع در سه شنبه شب و منحصر به فرد دریافت کد دسترسی برای استفاده و اجازه می دهد تا آنها را به خرید بلیط برای کرسی های خود را در روز چهارشنبه در ساعت 10 صبح P. T.

“اگر تقاضا برای بلیط از تایید طرفداران بیش از عرضه طرفداران انتخاب خواهد شد به طور تصادفی برای شرکت در این فروش عمومی” سازمان گفت: از طریق یکn رسمی آزادی مطبوعات.

درآمد حاصل از فروش بلیط اهدا به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita ورزشی بنیاد.

تبلیغات

روز پنج شنبه اعلام شد که غیر انتفاعی بود که تغییر را به افتخار او Gianna حافظه.

13 ساله که او نیز سرآمد در بسکتبال به عنوان شناخته شده بود “Mambacita” را به عنوان او در پدر او را قدم به قدم بازی بسکتبال جوانان.

تبلیغات

برایانت به نام خود را “مامبای سیاه” به نمایندگی از خود در دادگاه’ شخصیت و دختر خود را.

با توجه به لس آنجلس تایمزبنیاد ” آثار ورزشی ارائه خدمات آموزش و پرورش به جوامع محروم و صندوق برنامه هایی که ارائه ورزش فرصت های آموزشی برای زنان جوان است.”

تبلیغات

روز شنبه, یاهو اسپورت گزارش داد که یک منبع با دانش گفت که بیش از 90000 نفر ثبت نام برای بلیط در 24 ساعت اول.

مرکز استیپلز حداکثر ظرفیت حدود 20,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de