9 دیدگاه در مورد Mobb Deep و کلاسیک, آلبوم بدنام که فقط 25 سال


Illustration for article titled 9 Thoughts about Mobb Deep and Their Classic Album, iThe Infamous,/i That Just Turned 25 Years Old

تصویر: Mobb Deep بدنام (با صدای بلند/MCA

Mobb Deep را دانشجوی سال دوم آلبوم بدنامبه تازگی تبدیل 25 سال پیر شده, منتشر شده در آوریل 25, 1995. تولید شده تا حد زیادی با ویران کردن و برجسته قابل توجه تولید اضافی از Q-Tip و از یک قبیله به نام Quest—بخشی جدایی ناپذیر از داستان خود را—و شامل ستارگان زنده تغزل از نابغه و ویران کردن این آلبوم و مسلم است, هیپ هاپ, کلاسیک. در اینجا 9 دیدگاه در جشن یک آلبوم و گروه که در حال قطعی بخشی از 90s هیپ هاپ داستان.

تبلیغات

1. من فوق العاده بود دیر به این آلبوم. خیلی مثل من دیر به یک قبیله به نام تلاش را نیمه شب غارتگران یا ناس” Illmatic, جهنم, بسیاری از شهر نیویورک هیپ هاپ اولیه-t0-اواسط 90s که من به عشق به عنوان تعریف آلبوم زندگی من است. من می دانستم که تمام تک آهنگ ها و فیلم ها چون من به تماشای رپ شهر بی وقفه اما من مجبور به شیرجه رفتن سر برای اولین بار به این آلبوم. من آن را گفته ام یک میلیون بار من قطعا بیشتر از یک West Coast rap سر از طریق و از طریق. و بسیار شبیه به کسانی که دیگر آلبوم است که در آن من شد Mobb Deep فن. فقط بنابراین ما روشن من کاملا عاشق “Shook Ones, Pt. II.” من فقط نمی دانم که من کردم و از آن پس به صحبت می کنند. شهر نیویورک و boom bap صدا به عنوان ممکن است از مریخ است.

2. در حال حاضر که من در آن بدنام است که یکی از این آلبوم است که من فکر می کنم هنوز هم دستکمگرفتهشده هر چند اگر من صادق بودن من اصلا آن را دوست دارم تقریبا تا آنجا که من فکر می کنم هر چند من به راحتی می تواند قرار دادن این آلبوم به بالا 10 آلبوم هیپ هاپ در تمام دوران است. در واقع این آلبوم شخصی تناقض است.

تبلیغات

3. یک روز نابغه (RIP) خود را دریافت کنید گل. من صادقانه, صادقانه فکر می کنم که نابغه باید یکی از افرادی که در بز convos و آن را تا حد زیادی به دلیل بدنام. من هنوز هم تحت تاثیر قرار چقدر خوب او در این آلبوم است. برای برخی که از بحث برانگیز بیانیه از آن است که برای دیگران; همه من می دانم این است که هنگامی که من واقعا شروع به درک نابغه را تغزلی قابلیت, من تو را دیدم او را در نور کاملا متفاوت است. من تا به حال این بحث با چند نفر و بیشتر مردمی فکر می کنم من شاید اغراق چقدر خوب بود اما جهنم من است و من گریه اگر من می خواهم به. هر چه بیش از حزب بگویید بقیه خدمه.

4. Dope نمونه واقعا می تواند باعث شکستن و یا آلبوم خود را. یکی از دلایل این آلبوم به خوبی کار می کند حتی بعد از 25 سال است نه تنها به خاطر نابغه بود در کیسه خود را, اما آنها تقریبا کامل صدا تخت برای کل صدا. ویران کردن دقیقا نمی تغییر تولید بازی اما آنچه که او انجام شد توری تا یک آلبوم پر از تاریکی و boom bap با به اندازه کافی است که هرگز قدیمی یا تکراری بود و فقط به اندازه کافی چیزی به چیزی برای نگه داشتن آنها را به شنونده علاقه مند است. ویران کشته آن را در این آلبوم است. نمونه از Al سبز پاتریس Rushen نورمن Connors, Teddy Pendergrass و…. فقط…کار کرده است. وجود دارد برخی از آلبوم های که در آن استفاده از نمونه نیست آخرتی, اما مناسب را به خوبی با آنچه این هنرمندان در حال انجام است که آن را حتی مهم نیست. این Fugees نمره یکی دیگر از آلبوم در آن رگ که به ذهن می آید.

5. Trife زندگی” است که احتمالا مورد علاقه من ثبت در یک آلبوم کامل از راست bangers. این بود که قطعا این ترانه ساخته شده است که من گوش دادن به این آلبوم متفاوت است. برای شروع من حتی واقعا در نورمن Connors “شما من کشتی فضایی” ثبت و هنگامی که من در نهایت به آن گوش من دور منفجر شد که چقدر من عاشق اصلی است. اما داستان سرایی در “Trife زندگی” دیوانه است. برای شروع, آن را برخی از واقعی شخص جوان گه. برای شات در برخی از کون, نابغه جمع شده بودند تا یک باند از دیدن و با برخی از اسلحه به سر یک خارجی بخشی از شهر اما پارانویا کردم بهترین او آن را سرقت راه اندازی ؟ بود این جوجه مورد به چوب او را برای مقالات خود را??? آن را تقریبا به ارزش آن را برای او برای پیدا کردن اما پارانویا بهترین از او کردم. سپس ویران کردن امواج کل داستان در مورد موثر بودن یک شخص در پروژه های که محروم می سازد (و جان) یک شخص که فقط به طور اتفاقی در محل اشتباه در زمان اشتباه برای برخی از الاغ. نابغه است که به شما گفتن که چگونه برای آماده سازی در این trife زندگی; ویران توضیح می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که شما گرفتار slippin.’ بیش از آن که ساکسیفون نمونه آن را فقط کامل است. این هر دو متفکر و کاملا پوچ. این Mobb Deep.

6. “Shook Ones, Pt. دوم” کامل است. همه چیز در مورد آن.

7. من همیشه به خنده زمانی که من فکر می کنم در مورد ویران کردن صحبت کردن که مامان و گه در ترجمه ، عمدتا فقط ایده نیاز به ایستادن در یک استودیو و یا در مقابل یک میکروفون و صحبت کردن در مورد خیلی واقعی و چگونه شما می توانید پانچ در صورت خود را فقط برای زندگی است. آن را خنده دار. و مرا به یاد آن زمان من دیدم Mobb Deep با 30 dudes (به معنای واقعی کلمه اراذل و اوباش عمیق)

تبلیغات

8. “بقای اصلح” نیز کامل است. همه چیز در مورد آن (و همچنین).

9. یکی از دلایلی که من فکر می کنم نابغه نیازهای خود گل است چرا که او در حال باز کردن نوار اهداف است. جهنم زمانی که من فکر می کنم در مورد نوشتن قطعه من به معنای واقعی کلمه فکر می کنم در مورد باز کردن یک قطعه است که بازدید به عنوان سخت به عنوان “من کردم شما گیر کردن واقعی بودن…” و یا “من قرار داده و من در طول عمر در بین کاغذ خطوط…” و یا “یک جنگ وجود دارد goin’ در خارج هیچ کس امن است از…” مهم نیست که برای چه کسی و یا جایی که قطعه ای است که من فکر می کنم “چگونه خواهد نابغه باز این؟” و من حتی از راه دور از شوخی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de