9 دلیل T-Pain مقابل Lil Jon ‘Verzuz’ نبرد بود شنبه شب نشان می دهد ما حتی نمی دانند که ما نیاز


Illustration for article titled 9 Reasons The T-Pain Versus Lil Jon Verzuz Battle Was the Saturday Night Show We Didnt Even Know We Needed

عکس: پاناما جکسون

برای هر melanated فردی بیش از عصر 35 دوشنبه شب بود که میله میله به موسیقی نسخه بوکس را “سر و صدا در جنگل،” دیدنی مبارزه بین جورج فورمن و محمد علی در Kinshasha, زئیر (جمهوری دموکراتیک کنگو) در اکتبر 1974—مسلما بزرگترین رویداد ورزشی از قرن 20th. (علی برنده توسط یک هشتمین دور حذفی خود را با استفاده از در حال حاضر معروف rope-a-dope سبک.)

تدی رایلی و کنت “Babyface” ادموندز دو موسیقی تیتان که به شکل سیاه و سفید موسیقی در 80s و 90s و کسانی که مسئول هستند برای بازدید بیشتر (و مشاغل) از شما می توانید یک چوب در لرزش شد مجموعه ای برای رفتن سر به سر در جدید Verzuz موسیقی نبرد سری آغاز شده توسط super تولید Swizz Beatz و Timbaland. خوب این اتفاق نمی افتد. به دلایل ناشناخته, همه ما رو متوجه در بعد از ظهر یکشنبه که نبرد رویال به تعویق افتاد, که در شرایط عادی می شده اند و عمده ضربه به جز شنبه شب اتفاق افتاده است.

تبلیغات

آنچه اتفاق افتاد و در شب شنبه شما بپرسم ؟

خوب در 9 بعد از ظهر Faheem نجم بهتر شناخته شده به جهان به عنوان T-Pain و جاناتان اسمیت بهتر شناخته شده به عنوان Lil Jon (و در حال حاضر “جاناتان”), وارد, T-Pain را Instagram account برای آنچه که تبدیل به موسیقی حماسی نبرد که ما حتی نمی دانند که ما مورد نیاز است. رسیدن به بیش از 280,000 مردم در یک نقطه و T-Pain and Lil Jon درمان هر کسی که به تماشای برای سرگرم کننده دو به علاوه ساعت کلاسیک پسند و shenanigans. یکnybody که پیوست و به زد و خورد بود و بهتر است برای آن. آن موسیقی-که به معنی وجود یک برنده و یک بازنده اما روشن در شب شنبه همه بود که بخشی از نشان می دهد به دست آورد. T-Pain and Lil Jon به دست آورد. فرهنگ به دست آورد. همه مشاهده دست آورد. ما همه را به دست آورد.

در اینجا نه دلایل چرا T-Pain مقابل Lil Jon نبرد بود شنبه شب نشان می دهد ما حتی نمی دانند که ما مورد نیاز است.

1. من خیلی خوشحالم که T-Pain گذشت Scott Storch نبرد.

من باید از اینجا شروع کنید چون خدا با این نسخهها کار در راه مرموز یو. بخشی از چه چیزی ساخته شده T-Pain مقابل Lil Jon نبرد آنقدر بزرگ بود که این دو شخص به وضوح مانند یک دیگر احترام یک دیگر (با هم کار کرده اند) و برونگرا, باشگاه آماده میکنند. آنها هر دو نفر شما در واقع می خواهید به اویختن با در باشگاه, در خانه, بازی Spades هر چه. در واقع آنها سرگرم کننده پس از این رویداد سرگرم کننده. من نمی دانم گه در مورد Scott Storch هر چند خود, مهمانی, داستان های افسانه ای هستند. Mannie Fresh به نظر می رسد سرگرم کننده به طور کلی (و چند بار من شده است در اطراف او شده سرگرم کننده به اندازه کافی) اما انرژی یک چیز واقعی است به خصوص از طریق یک کامپیوتر و یا صفحه نمایش تلفن. درد و جان? این دو تراوش سرگرم کننده و انرژی مثبت. من فکر نمی کنم همان خواهد وجود داشته با درد و Storch. خدا را ندارد هیچ اشتباهات کودک. خدا می دانست که ما نیاز به این جفت شدن.

تبلیغات

2. همه و منظورم همه بود و برای حضور در این نبرد است.

راستش من مطمئن نیستم که چگونه محبوب این نبرد خواهد بود. T-Pain and Lil Jon گواهی hitmakers با تمام پلاتین آهنگ بین آنها و با همه. و عجیب من تعجب اگر upnorf جناح از مردمی که قرار بود به می خواهید در این. اعطا همه از موسیقی مردمی از همه مناطق حضور داشتند و اختصاص به همه علامت های تجاری. SportsCenter شد در این. Chipotle شد. Netflix به تماشای آنها. من خوشحالم که من نگرانی بی اساس پس همانطور که گفتم در یک نقطه بیش از 280,000 مردمی بودند که با توجه به سبک موسیقی و داستان از این دو میزبان.

تبلیغات

3. Lil Jon حذف شد گرما; ما حتی نمی دانند که او پخته شده!

در دور هفتم—در واقع من نگه داشته در حال اجرا چوب خط حساب کردن از هر آهنگ—T-درد کاهش یافته و آهنگ “سخت” و سپس از آنچه که احساس می کردم هیچ جا Lil Jon خود کاهش یافته است remix به Capleton 1994 آهنگ “تور” و من احساس می کنم کاملا با اعتماد به نفس گفت که حدود 98 درصد از مردم به تماشای (و کسانی که مطلع از تمام اتفاقات فایرفاکس از طریق رسانه های اجتماعی) تا به حال هیچ ایده که Lil Jon بود که اواسط-90s remix. شما می دانید که یکی (اگر شما می دانید Capleton آهنگ) آن را با Slick Rick, “داستان کودکان” ضرب و شتم در غیر این صورت شناخته شده به عنوان نسخه شما شنیده ام بسیاری در زندگی خود را. این اطلاعات جدید برای همه همه. آن زیبا بود.

تبلیغات

4. T-Pain خواستار نگهداری Lil Jon “جاناتان” و از آن بالا زدن من مرده هر زمان.

که در آن است. این داستان. این خیلی خنده دار هر بار که او فریاد “جاناتان!”

تبلیغات

5. Lil Jon and T-Pain رفت و 20 در آهنگ ها آمار و می تواند رفته اند دیگر.

شما می دانید, آن را آسان برای فراموش کردن گاهی اوقات فقط چگونه برخی از ما هنرمندان مورد علاقه را در خود اعداد اول اما Lil Jon نیست حتی برخی از بزرگترین آهنگ. در واقع Jonathan بسیاری از bangers که در یک ضربه نبرد او با بازی Usher است “آره” به عنوان دوم خود را ضبط. اکثر مردمی که فکر می کنم که خواهد بود نهایی “آن را صفحه اصلی” قطع شده است. برای Lil Jon آن شماره 2. و T-Pain نیست دولا دولا راه رفتن. او تحت سلطه در 00s در رادیو. در واقع این دو آقایان به معنای واقعی کلمه برگزار کردن لعنت نزدیک به یک دهه تمام.

تبلیغات

که من به ارمغان می آورد به…

6. من فکر نمی کنم Lil Jon می شود به اندازه کافی کنسرت بربس.

برای یک Lil Jon شده است ساخت بازدید برای چندین دهه در این نقطه است. او حتی نمی بازی “My Boo” و من در انتظار آن است. اما این Capleton ضبط به علاوه بیش از حد کوتاه ضبط به علاوه “عکس” به همراه Pitbull آهنگ ها به همراه خود Trillville و Lil Scrappy آهنگ ها و سپس بازدید با بزرگترین هنرمندان در بازی Lil Jon نمی کنید تقریبا به اندازه کافی غرفه برای اجرای او در 00s. او با بازی E-40 “به من بگو وقتی که برای رفتن” به عنوان یک پاداش در طول نبرد. Lil Jon انجام داده است راه بیش از او می شود اعتباری برای موسیقی و برای ایجاد یک واقعی از لحظه ای فرهنگی و صدا و حضور است که تحت سلطه با آن ، به علاوه مردم در واقع به نظر می رسد به مانند او و در نتیجه او هنوز هم انجام تبلیغات و پول در راه معتبر. کسی آیا یک فیلم مستند در آن مرد.

تبلیغات

7. T-Pain است WAAAAAAY بیش از حد deprecating.

T-Pain به فکر او می خواهم جلوگیری stomped توسط Scott Storch و تمام وقت او در آنجا با Lil Jon او با داشتن سرگرم کننده بود اما مانند آماده به از دست دادن با وجود اینکه لازم است بخشی از موسیقی متن فیلم به بسیاری از باشگاه شب در 2000s و اوایل 2010s. من مطمئن هستم که T-درد نمی خواهد در واقع این به عنوان خوانده شده اما در باریک شانس است که او می کند, bro, “Buy U A Drank” است که به راحتی یکی از بهترین آهنگ ها از 00s. کشته شدن این بازی و به نظر می رسد مانند نوع فرد همه دوست دارم به اویختن با. شما ساخته شده و هنوز در حال ساخت موسیقی بزرگ است. که auto-tune واکنش بی معنی بود. T-Pain, شما ساخته شده موسیقی بزرگ و لعنتی توجه به موسیقی bro. شما لعنتی عالی. فراموش نکنید که گه.

تبلیغات

همچنین بازی هرگز هیچ R. Kelly هنگام نبرد دوباره برو.

8. من و یک شهر Stomped در اتاق نشیمن من وقتی Lil Jon بازی Youngbloodz را “لعنتی.”

و به طوری که شما.

9. ما داستان واقعی پشت این صدا همه ما می دانیم و عشق در آهنگ “برخی از برش.”

همه ما فرض کنیم که صدا است که اجرا می شود از طریق آهنگ “برخی از برش” یک جیر جیر تشک. آیا شما می دانید آنچه که صدا واقعا ؟ با توجه به Lil Jon که صدا است که در واقع یک کون, جیر جیر صندلی او نشسته بود در استودیو است که آنها به پایان رسید تا ضبط و پرتاب در آهنگ. بحث درباره وحی!!!! که یکی از مهم تاریخ سیاه واقعیت ساخته شده در کل در حال حاضر لذت بخش رویداد ارزشمند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de