84 کارکنان در تامیل نادو فرماندار اقامت آزمون COVID-19 مثبت

84 کارکنان در تامیل نادو فرماندار رسمی اقامت راج Bhavan در چنای باید آزمایش مثبت برای Covid-19 بیانیه ای نشان داده است. آن اضافه شده است که فرماندار Banwarilal Purohit و کارکنان ارشد در امان بودند و آمده بود در تماس با پرسنل که تا به حال آزمایش مثبت است.

آزمايشات انجام شده پس از چند کارکنان نشان داده است علائم. از 147 آزمایش های 84 و مثبت بازگشته اند گفت: این بیانیه است.

این کارکنان که آزمایش مثبت شامل امنیت و ایمنی و آتش نشانی پرسنل. همه آنها مشغول به کار بودند در بخش بیرونی ساختمان مانند دروازه اصلی و نه در ساختمان اصلی است.

آنها شده اند قرنطینه توسط وزارت بهداشت و درمان.

به عنوان یک اقدام احتیاطی کل منطقه از راج Bhavan از جمله دفاتر شده است ضد عفونی و مقادیر توسط شرکت مقامات بهداشتی.

راج Bhavan سایت نیز ذکر شده است که به عنوان اقدام پیشگیرانه راج Bhavan تور برای گردشگران می ایستد لغو تا 31 ژوئیه سال 2020 است.

این محل بسته شده برای گردشگران پس از فاز اول پان هند مستند آغاز شد و در اواخر ماه مارس است.

راج Bhavan است که در یک شریانی محل سکونت در این شهر واقع شده است در Guindy پارک ملی متعلق به منطقه جنگل. وجود گونه گوزن (گوزن خال خال, blackbuck و albino) علاوه بر خدنگ, شغال, بسیاری از انواع خزندگان و پرندگان مانند کبک, قرقاول, طوطی, بلدرچین, بهشت, پرواز جالب در دانشگاه و مجاور مناطق جنگلی.

بیش از گذشته یک هفته تامیل نادو شده است دیدن سازگار سنبله در coronavirus موارد است. روز چهارشنبه دولت تا به حال ثبت یک روز بالاترین 5849 موارد است. طبق بولتن صادر شده در چهارشنبه دولت دیده می شود در مجموع 1,86492 Covid-19 موارد که شامل 1,31,583 بهبود.

وجود دارد 51,765 فعال موارد در دولت است.

اما در هفته های اخیر شهر چنای دیده شده است مشخص شیب در موارد. هنگامی که در مقایسه با ماه ژوئن روزانه موارد در حدود نصف. چنای دیدم ثبت شده 1171 موارد جدید در روز چهارشنبه در نتیجه مصرف فعال موارد به 13941.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net