8 بهترین ترازوهای دیجیتال

این که آیا به دنبال از دست دادن ، حفظ یا افزایش وزن هستید ، سرمایه گذاری در ترازو های دیجیتال با کیفیت بالا می تواند کمک کننده باشد.

به عنوان مثال ، مطالعات نشان داده اند كه وزن كردن به طور منظم می تواند باعث كاهش وزن شود و در طولانی مدت چسبیدن به عادات سالم را آسان تر كند (1 منبع معتبر، 2 منبع معتبر)

با این وجود ، با وجود گزینه های زیادی که در بازار وجود دارد ، می توان فهمید که کدام کالاها دارای برچسب قیمت آنها هستند.

در هنگام خرید ترازو چه چیزی را باید جستجو کنید
هنگام جستجوی ترازو حمام جدید ، عوامل بسیاری باید در نظر گرفته شود.

البته ، دقت یکی از مهمترین ویژگی ها است ، زیرا اطمینان حاصل می کند که اندازه گیری های دقیقی خواهید داشت.

قیمت ، ظاهر ، سهولت استفاده و قابلیت های تکنولوژیکی ترازو شما از دیگر مؤلفه هایی است که باید در نظر بگیرید.

بعلاوه ، برخی از کاربران ممکن است برای تأمین نیازهای خاص مانند نمایشگر روشن تر یا بستر توزین بزرگتر ، به ویژگی های اضافی نیاز داشته باشند.

علاوه بر این ، ورزشکاران و رژیم های غذایی ممکن است بخواهند به جستجوی ترازوهایی بپردازند که اندازه گیری سایر ترکیبات بدن مانند شاخص توده بدنی (BMI) را نشان می دهد ، این یک اندازه گیری چربی بدن است که با استفاده از قد و وزن محاسبه می شود.

اگرچه BMI همیشه دقیق نیست و بین توده بدون چربی و توده چربی فرق نمی گذارد ، اما می تواند به شما در تعیین محدوده وزن سالم برای قد خود کمک کند (3 منبع معتبر)

برخی از ترازو همچنین جنبه های دیگر ترکیب بدن از جمله توده عضلانی ، درصد چربی بدن و آب بدن را اندازه گیری می کنند. این معیارها نیز می توانند هنگام نظارت بر پیشرفت و سلامتی شما مفید واقع شوند.

در اینجا 8 از بهترین ترازو حمام برای کمک به شما در رسیدن به اهداف بهداشتی شما ارائه شده است.

راهنمای محدوده قیمت
$ (زیر 50 دلار)
$ $ (50 – 99 $)
$ $ $ (100 دلار به بالا)

 1. دقیق ترین ترازو
  ترازو چربی بدن بدلی RENPHO Bluetooth به طور مستقیم با تلفن شما همگام سازی می شود و 13 اندازه گیری مختلف ترکیب بدن از جمله وزن بدن ، BMI و درصد چربی بدن را ردیابی می کند.

این اقدامات به ویژه برای ردیابی سایر معیارهای پیشرفت و سلامت علاوه بر وزن بدن می تواند بسیار ارزشمند باشد.

این ترازو همچنین چهار سنسور و الکترود با دقت بالا دارد تا دقیق ترین و مداوم خواندن ممکن را به شما بدهد .

قیمت: $

ترازو چربی بدن بلوتوث RENPHO را بصورت آنلاین خریداری کنید .

 1. بهترین ترازو فناوری پیشرفته
  اگر به دنبال ترازو فناوری پیشرفته ای هستید که این کار را انجام می دهد ، ممکن است ترازو چربی بدن Body FITINDEX مناسب برای شما باشد.

از طریق بلوتوث به تلفن شما متصل می شود و با برنامه های بهداشتی محبوب مانند Apple Health و Google Fit همگام سازی می شود تا پیشرفت شما را با گذشت زمان پیگیری کند.

علاوه بر نظارت بر وزن شما ، ترازو FITINDEX اندازه گیری های دیگر ترکیب بدن از جمله توده عضلانی ، چربی بدن و BMI را دنبال می کند.

این امر گزینه ای عالی را برای افراد متمرکز بر ساختن ماهیچه ها و سوزاندن چربی بدن به جای ریختن پوندهای اضافی فراهم می کند.

قیمت: $

ترازو چربی بدن FITINDEX بلوتوث را بصورت آنلاین خریداری کنید .

 1. بهترین ترازو برای ورزشکاران
  گذشته از اندازه گیری وزن بدن ، ترازو Tano BF680W Duo دارای “حالت ورزشی” است که چربی ها و آب بدن را اندازه گیری می کند ، و این یک انتخاب مناسب برای ورزشگاههای تفریحی گاه به گاه و ورزشکاران رقابتی است.

نگه داشتن زبانه ها بر روی درصد آب بدن می تواند به شما در حفظ سطح هیدراتاسیون کافی کمک کند ، که می تواند برای افرادی که از نظر جسمی فعال هستند ، بسیار مهم باشد (4 منبع معتبر)

با استفاده از امپدانس بیوالکتریکی کار می کند ، یعنی هنگامی که یک جریان ضعیف و بدون درد از طریق بدن برای اندازه گیری ترکیب بدن از طریق بدن ارسال می شود (5 منبع معتبر)

با استفاده از ورودی داده ها توسط کاربر ، ترازو تخمین می زند که چه مقدار کالری باید روزانه برای حفظ وزن مصرف شود.

قیمت: $

ترازو Tano BF680W Duo را به صورت آنلاین خریداری کنید .

 1. بهترین ترازو مناسب برای بودجه
  ترازو حمام دیجیتال EatSmart Precision ترازو حمام عالی و با بودجه مناسب با همه چیز شما برای نظارت بر وزن خود است.

همچنین تنظیم دقیق و ساده ای دارد و دارای صفحه نمایش LCD بزرگی است که خواندن آن آسان است.

این ترازو برای کسانی که به دنبال یک محصول اساسی هستند که وزن بدن را اندازه گیری می کند اما BMI یا چربی بدن نیست ، ایده آل است .

قیمت: $

ترازو حمام دیجیتال EatSmart Precision را به صورت آنلاین خریداری کنید .

 1. بهترین ترازو برای بزرگسالان مسن
  برای افراد دارای دید کم نظیر ، ترازو گفتگوی الکترونیکی تیلور گزینه ای عالی است.

وزن شما را به وضوح بر روی صفحه LCD به صورت پوند یا کیلوگرم نشان می دهد و می توان برنامه ریزی کرد تا آن را با صدای بلند به زبان های انگلیسی ، اسپانیایی ، یونانی ، آلمانی یا کرواتی اعلام کنید.

در مقایسه با ترازو های دیگر ، سطح آن کم است و می تواند توسط افراد دارای ضربان ساز استفاده شود ، و این یک گزینه عالی برای بزرگترها و افراد دارای نگرانی های اساسی در زمینه سلامتی یا دسترسی به آنها می باشد.

قیمت: $

برای ترازو گفتگوی الکترونیکی تیلور به صورت آنلاین خرید کنید .

 1. بهترین ترازو برای افراد رژیم غذایی
  اگر از طرفداران Fitbit هستید ، سرمایه گذاری در ترازو هوشمند Wi-Fi Fitbit Aria 2 را در نظر بگیرید.

این برنامه به برنامه Fitbit متصل می شود و روند وزن را با گذشت زمان ردیابی می کند تا پیشرفت شما را کنترل کند.

علاوه بر اندازه گیری وزن بدن ، درصد چربی بدن ، BMI و توده بد بدن را نیز دنبال می کند. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تا یک برنامه غذایی ایجاد کرده و جوایزی کسب کنید تا انگیزه خود را در سفر به سلامتی و تناسب اندام خود حفظ کنید.

علاوه بر این ، کل خانواده می توانند این ترازو را به اشتراک بگذارند ، زیرا اطلاعات را برای هشت کاربر در حالی که خصوصیات شخصی را حفظ می کنند ، ذخیره می کند.

قیمت: $ $

خرید ترازو هوشمند Wi-Fi Fitbit Aria 2 را بصورت آنلاین بخرید .

 1. بهترین ترازو برای خانواده ها
  ترازو Etekcity نه تنها یک روش براق ، مدرن و دقیق برای نظارت بر وزن شما بلکه یکی از مقرون به صرفه ترین مدل های موجود در بازار است.

این امر به ویژه محبوب است زیرا با تلفن شما همگام می شود و می تواند در کنار بسیاری از برنامه های بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد ، این امر باعث می شود پیشرفت شما در یک مکان آسان شود.

همچنین تجزیه و تحلیل کاملی از ترکیب بدن شما انجام می دهد و BMI ، چربی بدن ، آب بدن و توده استخوان را اندازه گیری می کند تا ایده ای جامع تر از سلامتی کلی شما ارائه دهد.

به علاوه ، به تعداد نامحدودی از کاربران امکان پیگیری وزن خود را می دهد ، و این یک گزینه عالی برای اشتراک گذاری با تمام خانواده است.

قیمت: $

برای ترازو Etekcity بصورت آنلاین خرید کنید .

8- بهترین ترازو با ظرفیت بالا
ترازو حمام محکم My Weigh SCMXL700T Talking Scale دارای یک سکوی بزرگ وزن است و از ظرفیت بالاتری نسبت به بیشتر ترازو ها برخوردار است.

در حالی که بیشتر ترازوها حدود 400 پوند (181 کیلوگرم) محدود هستند ، این ترازو می تواند تا 700 پوند (318 کیلوگرم) اندازه بگیرد.

همچنین عملکردی در حال صحبت کردن دارد که می تواند روشن یا خاموش شود و وزن خود را با صدای بلند به زبان های انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی یا آلمانی بخوانید.