7 سال از ‘Yeh Jawaani Hai Deewani’: Deepika Padukone سهام تصاویری از اولین نگاه تست با رانبیر کاپور

در این روز در سال 2013, Ranbir Kapoor, Deepika Padukone, Aditya Roy Kapur و Kalki starrer Yeh Jawaani Hai Deewani منتشر شد و موفق به سرگرم کردن مخاطبان برای سال آمده است. کارگردان Ayan Mukherji این فیلم رفت و تبدیل به یک کلاسیک و عمده موفقیت دفتر جعبه.

امروز Deepika جشن 7th سالگرد این فیلم با به اشتراک گذاشتن عکس های خود را و رانبیر از نگاه تست. های دو عکس دیپیکا نوشت: “ما بسیار نگاه اول آزمون…’Yaadein mithai ke dibbe ki tarah هوتی hain…Ek baar خلع, toh sirf ek tukda ناهی kha paoge’- Naina Talwar #7yearsofyehjaawanihaideewani

@ayan_mukerji #ranbirkapoor #اسم حیوان دست اموز.”

چک کردن پست در اینجا.

 

جدا از Deepika تولید کننده فیلم دارما تولید سر Karan Johar هم نوشته شده یک مونتاژ ویدئویی از فیلم و خاطرات خود را زنده دیوانه بار بازیگران و خدمه با تجربه در حالی که فیلمبرداری.

فیلم منتشر شده از 7 سال پیش در این روز اما Yeh Jawaani Hai Deewani بسیار ویژه برای بسیاری از نسل وای و فیلم آمد در سراسر به عنوان یک داستان است که ممکن است باقی می ماند مربوطه و relatable حتی 10 سال پایین خط. هر دو Deepika و رانبیر هنوز قدردانی خود را برای شیمی و تنظیم با هر یک از دیگر که آن هم ساخته شده خود را شخصیت های به یاد ماندنی. برای uninitiated Yeh Jawaani Hai Deewani حال تبدیل شدن به یکی از بالاترین پرفروش فیلم های هندی از همه زمان. این دومین فیلم به صلیب 300cr در سراسر جهان پس از 3 Idiots. رانبیر برای اولین بار به ثبت نام بر روی این فیلم بود و تحت Ayan Mukerji جهت برای بار دوم زیر Wake Up Sid.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>