57 ساله پلیس می میرد COVID-19 در بمبئی; دولت در رابطه با شیوع ویروس در میان صفوف پولیس

یک زن 57 ساله افسر پلیس در بمبئی Madhukar یال شد آخرین قربانی این بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر به عنوان او گذشت از عفونت با ویروس در این روز به اطلاع پلیس بمبئی.

تمام صفوف پلیس بمبئی از جمله مدیر کل پلیس (DGP) را ارائه تسلیت خود را به یال خانواده است.

“پلیس بمبئی تاسف به اطلاع رسانی در مورد تاسف مرگ ASID Madhukar یال 57. بودن در معرض خطر سن-گروه شری یال بود ترک گذشته 15 روز است. ممکن است روح او در آرامش استراحت. افکار ما & آنان با خانواده اش” بمبئی پلیس توییتی در مراتی.

یال درگیر شد با موتور حمل و نقل اداره پلیس بمبئی و فرستاده شده بود در مرخصی برای آخرین بار 15 روز در نظر شیوع همه گیر است که مانند آتش سوزی گسترش در سراسر بمبئی نیروی پلیس.

ماه گذشته پلیس بمبئی خواسته بود همه نیروهای پلیس در نیروی که بالای سن 55 یا کسانی که از قبل موجود بیماری به مرخصی بروید و با هدف حفاظت از پرسنل از چنگال COVID-19.

قابل توجه ایالت ماهاراشترا به عنوان کانون coronavirus گسترش در هند که در آن تعدادی از موارد شاهد سنبله عظیم شده است. با توجه به وزارت بهداشت, Maharashtra دارای بیشترین تعداد از موارد با بیش از 29 ، 000 موارد مثبت عفونت و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر.

بمبئی پایتخت مالی کشور تبدیل شده است که سر چشمه از coronavirus گسترش در دولت که در آن تعدادی از موارد عبور کرده 17,500-علامت گذاری و مرگ و میر را در صدر 650-علامت گذاری به عنوان به خوبی. بمبئی به تنهایی حساب برای 17,671 عفونت و 655 مرگ و میر. این شهرستان گزارش 933 از 1,576 موارد جدید و 34 از 49 مرگ و میر در روز جمعه.

با یال مرگ به عنوان بسیاری از 11 پرسنل پلیس در ماهاراشترا در حال حاضر درگذشت COVID-19 تا حال حاضر است که هشت در بمبئی به تنهایی در حالی که هر یک از Solapur, Nashik و پونا.

در هفته گذشته تنها چهار پلیس کشته شده بود مبارزه COVID-19 از جمله افسران پلیس Kulkarni و یال. دو پلیس دیگر ASI Murlidhar Waghmare از Sewri ایستگاه پلیس و پلیس Naik Bhagwan Parte از شیواجی نگر ایستگاه پلیس نیز جان با توجه به COVID-19.

با توجه به داده های کنونی به عنوان بسیاری از 1,154 کارکنان پلیس شده اند آزمایش مثبت برای coronavirus که شامل 128 افسران و 1,026 پلیس پاسبان. اما 174 پرسنل پلیس نیز بهبود از COVID-19 در این در حالی که.

اما روشن نیست که به چه زمانی و چگونه همه آلوده پرسنل پلیس بودند با این ویروس آلوده. مقامات در حال ردیابی تماس خود را با تاریخچه کامل بخار و برخی از پیشرفت است و انتظار می رود در این راستا به زودی. اما برای اندازه گیری خوبی برخی از نیروهای پلیس را دید مخاطبین شناسایی شده اند و در حال حاضر تحت آزمایش برای اطمینان از ردیابی این ویروس بالقوه آلودگی مسیر. پلیس دیگر که در تماس با مرحوم نیز در قرنطینه خانه های خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی.

این اتحاد چپ متناوب کمبود پرسنل در اداره پلیس است.

برای مطابقت با این حال نیاز از پرسنل پلیس این ایالت ماهاراشترا دولت به دنبال دولتی کمک و از او پرسید برای ارسال در حدود 2000 اضافی پلیس از مرکزی مسلح نیروهای پلیس (CAPF) به ارائه برخی از مهلت به خود را خسته کردند.

اقدامات ویژه نیز گرفته شده به خصوص برای نیروی پلیس است. HCQ قرص مولتی ویتامین ها و مکمل های پروتئین ارائه شده تحت نظارت های پزشکی برای تقویت سیستم ایمنی از پرسنل پلیس.

ویژه بیمارستان ها هستند که تعیین شده برای پرسنل پلیس. همچنین تمام COVID بیمارستان در بمبئی اختصاص داده اند تخت برای پلیس بمبئی پرسنل. تعداد کافی از PPEs ماسک صورت دست sanitisers, دستکش, سپر چهره های ارائه شده برای تمام پرسنل.

امکانات رفاهی مانند مواد غذایی بسته جیره بندی آب بطری pandals در ایست های بازرسی ، در حال ارائه به تمام پرسنل در خط مقدم وظایف. تسهیلات مسکن نیز در حال ارائه به تمام پرسنل پلیس که مایل به عقب بماند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de