5,231 غیر AC مربیان تبدیل به انزوا مربیان خطر ابتلا به کروناویروس انتقال AC مربیان: راه آهن

راه آهن هند تبدیل شده است 5,231 غیر airconditioned مربیان به انزوا مربیان استفاده می شود توسط دولت که امکانات پزشکی در حال غرق با COVID-19 بيمار.

مربیان تبدیل شده اند در سطح COVID مرکز مراقبت (CCC) در هدایت سند در مدیریت مناسب مشکوک/تایید موارد COVID-19′ منتشر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

این امکانات بخشی از مجتمع COVID طرح توسعه یافته توسط MoHFW و NITI Ayog و به طور معمول مورد استفاده قرار گیرد زمانی که دولت امکانات ضعف راه آهن گفت.

AC مربیان مناسب نیست به دلیل پتانسیل انتقال خطر ابتلا به کروناویروس از طریق AC مجرای وزارت راه آهن گفت: در آزادی مطبوعات.

روشن شدن از راه آهن آمد و پس از دهلی معاون وزیر Manish Sisodia گفت: “افزایش درجه حرارت و گرما را از آن مشکل برای ما کارکنان پزشکی به کار گیرند در حالی که با پوشیدن PPE کیت.”

Sisodia پس از بازرسی مربیان ارائه شده توسط راه آهن در اوایل این هفته گفته بود از آن خواهد شد یک مشکل برای بیماران نیز هست. او گفت: دولت دهلی نو شده است ارائه 50 مربیان با 800 تخت تا کنون. مربیان قرار داده شده در Shakur Basti و آناند Vihar ایستگاه های راه آهن.

وزارت گفت: وزارت بهداشت مقرر کرده بود که تسهیلات باید به خوبی تهویه کافی دامنه برای نور طبیعی و تهویه مطبوع, اگر, ارائه, باید غیر کانالی که قوانین AC مربیان است.

“این موضوع از AC در مقابل NAC مربیان مورد بحث قرار گرفت با NiTi Ayog و وزارت بهداشت و رفاه خانواده قبل از تبدیل این مربیان برای COVID بیماران. توافق شد که AC مربیان خواهد بود و نه مناسب با توجه به پتانسیل انتقال خطر COVID 19 ویروس از طریق AC ducting و به طور کلی بالاتر از دمای محیط بود و انتظار می رود برای کمک به مبارزه با ویروس ها و عبور گردش هوا از طریق پنجره های باز را به نفع بیماران” وزارت گفت.

آن است تصریح کرد که این تصمیم گرفته شد با قدرت به تبدیل غیر تهویه مطبوع مربیان به Covid مراکز مراقبت به دلیل unsuitability مطبوع مربیان با توجه به پتانسیل انتقال خطر و این واقعیت است که یک منطقه به خوبی تهویه با کمی بالاتر از متوسط بود و انتظار می رود برای کمک به بهبود است.

به عنوان در هر COVID آموزش روش های تهیه شده توسط MoHFW یکی اضطراری احيای تسهیلات باید تنظیم شود تا بر روی پلت فرم مجاور را به پلت فرم که در آن قطار پارک شده است به همراه واحد بهداشت. یک تغییر تسهیلات برای doffing در پایان این آموزش بر روی پلت فرم که در آن قطار پارک شده است مورد نیاز است ارائه می شود. این مرکز اگر در دسترس نیست به عنوان یک دائم راه اندازی ممکن است ارائه به عنوان موقتی.

آن توصیه شد که این مربیان می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها زمانی که دولت امکانات را غرق و انتظار می رفت که این مربیان می تواند مورد نیاز برای استفاده در اواسط ماه جولای که در آن زمان این ویروس بود و انتظار می رود به اوج.

غیر AC مربیان خواهد بود کمی گرم در اواسط ماه ژوئن اگر پنجره ها را بسته نگه داشته و دمای محیط نیز ممکن است در اطراف 43 °C. اما هنگامی که پشه بند نصب شده و ویندوز را نگه داشته و باز صلیب گردش هوا انتظار می رود به منظور بهبود متوسط. ممکن است به ذکر است که حتی این نوع حرارت هوا انتظار می رود که به یک پدیده موقت به عنوان ورود موسمی و باران را تسکین.

به ضرب و شتم گرما ساخت داخل مربیان با توجه به درجه حرارت در تابستان چند جانبه استراتژی است که به تصویب رسید که شامل ورق های پوشش قرار دادن حباب در اطراف مربیان و حرارت بازتاب رنگ بر روی پشت بام.

دادگاه نیز در حال برنامه ریزی برای یکی دیگر از پوشش های توسعه یافته در ارتباط با IIT بمبئی. ترتیبات نیز در حال ساخته شده به رنگ سقف با حرارت منعکس کننده رنگ و یا ارائه یک بامبو شیک و غیره خواهد شد که پایین تر از متوسط بیشتر است.

یک آزمایشی انجام شده است با قرار دادن قابل حمل کولر داخل مربیان است. درجه حرارت کاهش تا 3°C به دست آمد و با استفاده از این کولر.

آب غبار سیستم نیز در حال تلاش کردن. در زمان فصل خشک هوا انتظار می رود که منجر به کاهش دمای خواهد افزایش راحتی از انتظار بیماران.

“این ممکن است به ذکر است که راه آهن در حال ساخت این مربیان در دسترس به عنوان یک ارائه دهنده خدمات به دولت طبق دستورالعمل صادر شده توسط MOHFW. این مربیان بود مورد استفاده توسط متحده به عنوان یک اندازه گیری احتمالی تنها زمانی که تمام وسایل دیگر برای منزوی کردن Covid بيمار خسته شده اند. بیش از 5000 مربیان آماده برای هر گونه احتمالی” وزارت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de