5 takeaways از کلرادو سه شنبه اولیه

در بسیاری از مکان های فوق العاده سه شنبه بود یک پانچ در روده برای برنی ساندرز. نه فقط در کلرادو.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن رسید big سه شنبه outperforming نظرسنجی در چندین متحده است. خود را با شتاب سوخت تاییدیه که تثبیت میانه رو ” حمایت شد قطعا احساس در کلرادو — اما این کافی نیست و برای رسیدن ساندرز در اینجا. این سناتور ایالات متحده از ایالت ورمونت به آسانی تکرار پیروزی خود را از کلرادو قفقاز چهار سال پیش.

این بار کلرادو بازگشت به اولیه سیستم منجر به افزایش مشارکت است که اجازه کارش رای دهندگان در آن شرکت کنند. در اینجا یک صبح روز بعد نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است.

مردمی شور و شوق ضربان هزینه های بزرگ

ساندرز’ پیروزی روشن بود به عنوان او برگزار شد بر روی خود را دو رقمی سرب در طول شنبه شب. او تا به حال فقط دو پرداخت کارکنان در کلرادو اما می تواند در قرعه کشی یک داوطلب پایه برآورد مبارزات انتخاباتی خود در 15,000 همراه با قوی fanbase او را حفظ کرده است پس از سال 2016.

مقایسه کنید که به مایک بلومبرگ. سابق شهر نیویورک شهردار صرف صدها میلیون دلار در سراسر کشور پس او شروع به پریدن کرد در این مسابقه که در ماه نوامبر. در کلرادو او برگزار شد با مشخصات بالا رویدادهای افتتاح یک شبکه ای از دفاتر و کارکنان توسط بیش از پنج ده مبارزات کارگران و مشاوران و سرمایه گذاری میلیون ها دلار بیشتر در تلویزیون و دیجیتال و تبلیغات بیش از هر کس دیگری.

ساخته شده است که, ایسنا پایگاه, پشتیبانی, اما آن را فقط به اندازه کافی به منظور جلب حتی با بایدن برای مقام دوم در اینجا. و شایان ذکر است که در کلرادو بایدن بازدید از دولت برای جمع آوری اعانه برگزار شد اما هیچ رویدادهای عمومی خریداری شده بدون تبلیغات و نیز تا به حال یک کمپین کارکنان. هر دو هر چند نمره مناسب و معقول تعداد نمایندگان.

حتی با مشارکت گسترده تر جذب اولیه ساندرز برگزار شد خود را. پایگاه خود را از حامیان گوناگون: AP VoteCast یک بررسی اولیه رای دهندگان در بر داشت ساندرز رهبری در میان رای دهندگان لاتین در کلرادو جذب نزدیک به نیمی از آنها پشتیبانی می کند. و شش در 10 رای دهندگان کمتر از 30 حمایت از 78 سال Sanders.

مردم در انتخابات افزایش یافت

حتی با رای شمارش سرگیری در برخی از شهرستانهای بزرگتر در چهارشنبه واضح است که بازگشت اولیه سیستم ما به احتمال زیاد به مجموعه ای از مردم در انتخابات رکورد نامزدی مسابقات. البته دولت گذشته در انتخابات مقدماتی بودند در سال 2000.

درست قبل از نیمه شب, کلرادو, وزیر امور دفتر گزارش داد که 1.5 میلیون رای گیری شده بود, بازیگران در هر دو حزب دموکرات و یا جمهوری خواه مقدماتی به نمایندگی از 44 درصد از فعال رای دهندگان. این تعداد هنوز ومیگوید تا به عنوان شهرستانهای پردازش بیشتر. در Jefferson County, فروشنده, پیش بینی مردم در انتخابات را بیش از 50 درصد است که یک رکورد وجود دارد.

مشارکت در مقدماتی حزب دموکرات در حال حاضر نزدیک به پنج بار به عنوان بالا به عنوان حزبی مشارکت در سال 2016 که از اواخر روز سه شنبه.

و جمهوری خواهان و کارش رای دهندگان تصمیم گرفتند که برای رای دادن یمن رای گیری معلوم شد در اعداد بزرگ هم با توجه به اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجهه بدون رقابت جدی است. حدود 93% پشتیبانی او بیش از پنج رقبا که واجد شرایط برای رای گیری.

سه شنبه یک پیروزی برای کلرادو رای دهندگان

دولت اولیه کلید پیروزی برای Sanders. اما قرار دادن انتخابات در تقویم شد یک پیروزی برای کلرادو رای دهندگان بیش از حد.

در ماه آوریل گذشته زمانی که رژیم صهیونیستی. Jared پلیس و وزیر خارجه ینا Griswold اعلام کرد که کلرادو اول ریاست جمهوری اولیه در 20 سال خواهد بود در روز سه شنبه برخی از ناظران سیاسی شد و شک و تردید دولت مسابقه خواهد به ایستادگی کردن در رقابتی روز. “ما امیدواریم که بسیاری از کسانی که نامزد خواهد آمد به کلرادو خواهد اقامت در هتل ما را خرید در فروشگاه ما و برخی از آنها entourages بیش از حد” پلیس گفت: در آن زمان.

در این سال عمده هر نامزد بازدید کلرادو حداقل یک بار. اما بایدن برگزار رویدادهای عمومی. حتی مغلوب ساختن پیشی جستن یک توقف در کلرادو پیش از سه شنبه. و Coloradans فرصتی به وزن در این مسابقه در حالی که آن را هنوز هم رقابتی است.

اما مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای

کلرادو اولیه سیستم رای گیری که در آن همه فعال رای دهندگان بودند از طریق پست رای گیری این هفته از Feb. 10 به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد به عنوان یک سیستم با چند رای گیری موانع. اما آن مطرح شده بیشتر از یک خطر بیش از حد معمول به رای دهندگان داده می شود چگونه فرار بزرگ دموکراتیک مسابقه معلوم می شود.

بیش از حد معمول منتظر به نوبه خود در برگه های رای خود و در نهایت کمک کرد که بایدن ضبط دیر است. [[ اما دیگران رای دادند و خیلی زود — و از آن پشیمان.

زمان پیت Buttigieg و ctq به پایان رسید مبارزات خود را در روز یکشنبه و دوشنبه به ترتیب هزاران نفر از رای دهندگان رای داده بودند برای آنها فکر آنها می خواهم قفل شده است و در رای خود را در اوایل. اما ما هرگز می دانم که دقیقا چگونه بسیاری از هر دو نامزد رسما انصراف سه شنبه صبح به عنوان یک نتیجه آرا برای آنها نیست حتی محسوب می شود.

و کسانی که بازیگران یک رای گیری برای آنها تا به حال هیچ راهی برای انتخاب نامزد دیگری.

خواستار تغییر

نگه داشتن چشم در کلرادو کنگره آمریکا — قانونگذاران و فرماندار در حال حاضر در حال صحبت کردن در مورد راه هایی برای رفع این مشکل است.

یک ایده پشتیبانی رهبر جناح اکثریت مجلس الک گارنت است که برای ایجاد یک گزینه برای طرفداران نامزدها که رها کردن به رای دادن دوباره توسط موقت رای گیری. این ایده ممکن است در کاپیتول.

یکی دیگر بود که در حال حاضر تحت بررسی در اینجا رتبه-انتخاب رای گیری. این یک سیستم است که در آن رای دهندگان خواهد رتبه نامزدهای منظور از انتخاب این معنی که آنها می خواهم نام نه تنها مورد علاقه خود را نامزد بلکه خود را مورد علاقه دوم, سوم, های مورد علاقه و غیره.

آن را تا حدودی فرایند پیچیده — در اینجا یک دستی مبین — اما یکی است که به طور فزاینده ای محبوب. این امر می تواند یک بازی را تغییر در کلرادو انتخابات است. تا به حال از آن استفاده شده و برای کلرادو ریاست جمهوری اولیه تمام کسانی که Buttigieg و Klobuchar رای دهندگان می تواند گرفته اند که آرامش خود را در برگه های رای هنوز هم می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im