5 محلی در حال اجرا نژاد که رفته مجازی در طول شیوع کروناویروس

کلرادو زنان کلاسیک در وستمینستر که به طور معمول جذب بیش از 700 دونده در روز مادر خواهد بود یک مسابقه مجازی در این سال به دلیل coronavirus محدودیت. مسابقه مزایای وست بانک مواد غذایی. (ارائه شده توسط میشل Bettis, 3W نژادها)

این جامعه در حال اجرا گرفته شده است یک ضربه عمده به دلیل coronavirus محدودیت های بهار در این زمان از سال زمانی که مسابقه تقویم به طور معمول است ramping تا و دونده هستند و خارش به توری تا خود مسابقه کفش.

دونده که رشد انرژی و روح و روان آنها را پیدا کنید در مسابقات به طور ناگهانی هستند خود به خود به دلیل لغو یا تعویق. شرکت هایی که در مسابقات و سازمان های خیریه که تعداد آنها برای حمایت مالی نیز در حال صدمه زدن به.

که جسورانه تخته سنگ یادبود روز 10K بود موکول برای روز کارگر. گیلاس نهر دزدکی حرکت کردن بود که به اجرا شده است مارس 26, به تعویق افتاد; تاریخ جدید روشن نشده است. نیز, Colfax, ماراتن بود که برنامه ریزی شده برای مارس 17 انتظار است در شهر دنور برای یک تاریخ جدید.

چند دیگر نژادها است که برنامه ریزی شده بود برای بهار و در حال حاضر در حال رفتن مجازی پس از دونده هنوز هم می تواند احساس تعلق می آید که با مسابقه در حالی که با بهره گیری از سازمان های خیریه که بستگی دارد که نژادها. تقاضا برای کمک از برخی از کسانی که در موسسات خیریه رشد کرده است به دلیل COVID-19.

“بسیاری از ما خیریه همکاران در حال دیدن بین 30 تا 70 درصد افزایش در تقاضا برای مواد غذایی و منابع و فرصت ها را برای آنها به ارمغان بیاورد در بودجه قابل توجهی کاهش یافته گفت:” میشل Bettis از 3W مسابقه یک شرکت قرار می دهد که در 50 جامعه نژادها از یک سال در سراسر منطقه مترو که همه باید “خیریه همکاران.” تا کنون دو نفر از خود بهار نژادها تبدیل شده اند به مجازی اجرا می شود به دلیل COVID-19 محدودیت.

نژادها مجازی را تبدیل به یک چیزی که در سال های اخیر به طوری که در حال اجرا, ایالات متحده آمریکا یک صنعت انجمن تجارت افزود: سوال در مورد مجازی اجرا می شود در ایالات متحده آمریکا سالانه در حال اجرا روند گزارش منتشر شده در ماه گذشته. از 3,500 دونده که در پاسخ به این بررسی 26% تا به حال شرکت در یک مسابقه مجازی در سال 2019; 33 درصد از کسانی که گفته بودند با انگیزه به شرکت برای خوب “کوله پشتی” در حالی که 28 درصد گفت: آنها انگیزه حمایت از یک موسسه خیریه.

که البته قبل از coronavirus. در حال حاضر مجازی اجرا می شود در حال ارائه یک راه برای سازماندهی مسابقات برای نجات چیزی از رویدادهای است که می تواند نه در فرد.

“این واقعا کمک می کند گفت:” میشل DelPiccolo شرکت که کمک می کند تا با قرار دادن در مایل ها برای لبخند 5K برای این دو فرشته بنیاد فراهم می کند که تطبیقی چرخه برای کودکان با نیازهای ویژه. “مجازی اجرا, مردم ممکن است فکر می کنم آن است که یک معامله بزرگ, اما آن را به کمک به این موسسات خیریه کنند چرا که تعداد این جمع آوری کمک های مالی.”

در اینجا یک لیست کوتاه از نژادها مجازی اتفاق می افتد بیش از چند هفته آینده همراه با یک شرح موسسات خیریه است که از آنها بهره مند شوند.

پرت کردن بهار Prairie Dog نیمه ماراتن 10K و 5K

این قرار بود گرفته شده در یکشنبه عید پاک در Arvada. در حال حاضر آن را همه مجازی و دونده می تواند گزارش نتایج خود را. “ما در حال رفتن به یک مجازی-مسابقه-نتایج گزارش گزینه باز از 12 آوریل تا مارس 30” Bettis گفت. “شما اجرا از راه دور خود را, شما ورود به وب RunSignup حساب شما با کلیک بر روی مجازی و نتایج آن در پست های زنده به صفحه نتایج است.” شما هنوز هم یک مسابقه تی شرت و اگر شما انجام این نیمه ماراتن شما مدال دریافت می کنند. مسابقه پشتیبانی از جامعه, جدول, غیر انتفاعی, Arvada تولید مواد غذایی بانک. دوندگان می توانند کمک های مالی زمانی که آنها ثبت نام کنید.

کینکو K مایو 5K

در این مسابقه سود برای میراث هیسپانیک بنیاد بود که اجرا شده است مه 3 در واشنگتن پارک. فیزیکی مسابقه لغو شده است اما وجود خواهد داشت یک مسابقه مجازی گزینه ای و هر کسی که قبلا ثبت نام برای مسابقه شده است به طور خودکار تغییر به مجازی گزینه است. پیراهن و مانكن مدال خواهد شد از طریق پست بعد.

خزدار زدگی

خوب این کمتر از یک نژاد و بیشتر از یک بازی سرگرم کننده اجرا و سگ پیاده روی که مزایای خنگ دوستان لیگ اما این رفتن مجازی در این سال بیش از حد. پیاده روی به طور معمول به تساوی 12,000 مردم و 5000 سگ با توجه به احمق دوستان لیگ. آن را برای برنامه ریزی مه 2 در واشنگتن پارک. “فقط به این دلیل که ما نمی توان راه رفتن هم به این معنا نیست که ما نمی walking به همین دلیل برای کمک به پایان دادن به حیوان خانگی بی خانمانی و حیوانات درد و رنج” مسابقه سایت شرکت کنندگان را تشویق می کند. “لذت بردن از ما livestream و ویژه مجازی خزدار زدگی پوشش در روز شنبه, مه 2 و سپس حرکت خود را با دوستان و خانواده — furry یا نه!”

کلرادو زنان کلاسیک

این یکی دیگر 3W مسابقات رویداد است که در سال برگزار می شود در روز مادر (May 10) در وستمینستر. هر دو جنس می توانند شرکت کنند اما تمرکز بر روی زنان مبتلا به 5K 10K و 10 مایل گزینه های. در این سال آن را تمام خواهد شد مجازی. مانكن تی شرت و 10 مایل finishers دریافت مدال. خیریه شریک در حال رشد است در خانه وست, غیر انتفاعی, فراهم می کند که مواد غذایی و سایر خدمات برای خانواده های محروم.

مایل ها برای لبخند 5K

این اروادا نژاد بود که برنامه ریزی شده برای مارس 17 منافع دو فرشته بنیاد که تاسیس شد توسط یک زن و شوهر که از دست دو کودک در سن 5 به دلیل یک شکل نادر دیستروفی عضلانی. بعد از مسابقه هر سال وجود دارد کوتاه تطبیقی Dash برای بچه ها که بهره مند از پایه و اساس. “همه رو به دیدن جایی که پول خود را که قرار بود” DelPiccolo گفت. “در این بنیاد یک علت بزرگ. آنها دیگر جمع آوری اعانه از طریق سال و آنها برخی از کمک های مالی اما کسانی که دوچرخه گران قیمت هستند.” در این سال این همه مجازی و دونده خواهد شد و تا 15 ژوئن به ارسال نتایج خود را. هر شرکت کننده دریافت خواهد شد یک مسابقه تی شرت.

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im