5 ایده کلیدی برای مداخله ناظران

[ad_1]

پل گوسار، سخنگوی آریزونا، مدت هاست که به دلیل دیدگاه های افراطی خود مورد انتقاد قرار گرفته است. او به گسترش تئوری های توطئه پیرامون حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره ایالات متحده و تظاهرات مرگبار سفیدپوستان ملی گرایان سفیدپوست در سال 2017 در شارلوتسویل دامن زد. اخیراً، توئیت و اینستاگرام گوسار با انتشار ویدئویی از کشتن جمهوری اوکاسیو کورتز، تهدید رئیس جمهور بایدن و حمایت از اقدامات خصمانه ضد مهاجر در مرز، تهدید خشونت نژادی آنلاین را در سیاست افزایش داد.

روزه یکشنبه شب اولین بار نیست که مهاجران خود را تهدیدی آخرالزمانی از سوی ملی گرایان سفیدپوست معرفی می کنند. انتشار چنین دیدگاه هایی از طریق شبکه های آنلاین و حتی از سوی افراد صاحب قدرت غیرمعمول نیست. سایت های شبکه های اجتماعی به افراد اجازه می دهند لینک ها را به اشتراک بگذارند و محتوای تولید شده توسط سایر کاربرانی که در این سیستم اجتماعی مجازی شرکت می کنند را مشاهده کنند. بنابراین زمانی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت آمریکا در ۱۶ مارس ۲۰۲۰ توییت کرد که «ایالات متحده قویاً از صنایعی مانند خطوط هوایی و سایر صنایعی که به طور خاص تحت تأثیر ویروس چینی هستند، حمایت خواهد کرد»، پیام گناه او به جامعه آسیایی منتشر شد. توسط میلیون ها نفر مطالعه اخیر منتشر شده در مجله آمریکایی سلامت عمومی نشان داد که این توییت از طریق هشتگ هایی مانند # covid19 و #chinesevirus احساسات ضد آسیایی ایجاد کرده است. توییتر سرانجام در ژانویه 2020 ترامپ را به دلیل “خطر تحریک بیشتر به خشونت

گزارش اخیر ما “مداخله ناظر در رسانه های اجتماعی” نیاز به مداخلات آنلاین را در برابر تهدیدهای بسیار واقعی که می تواند از سوء استفاده آنلاین ناشی شود، برجسته می کند. ما استراتژی‌های مؤثری را شناسایی می‌کنیم که ناظران می‌توانند برای مبارزه با سخنان نفرت‌انگیز و اطلاعات نادرست آنلاین استفاده کنند. ما یک تجزیه و تحلیل کمی و کیفی از پنج موضوع در توییت‌های پست‌های توییتر و ردیت انجام دادیم: نژادپرستی سیستماتیک، خشونت پلیس، نابرابری آموزشی، اشتغال و ثروت. برخی از تماس ها کوچک بودند (n = 2)، در حالی که برخی دیگر بزرگ بودند (n = 43,186). به هر پست با کمک Vader، ابزاری منحصر به فرد برای استفاده در پست‌های رسانه‌های اجتماعی در اندازه میکروبلاگ، رتبه‌بندی حالت داده شد. تجزیه و تحلیل خلق و خو ارزیابی می کند که کلمات مورد استفاده در یک توییت یا پست ردیت چقدر مثبت یا منفی هستند. تجزیه و تحلیل ما در مقیاس گرادیان از قرمز (-1.0 منفی ترین است) تا سبز (1.0 که مثبت ترین را نشان می دهد) برای نشان دادن درجه بندی خلق و خوی تصویری و کد رنگی شد. برای دسترسی به ابزار مشابه شکل اینجا را کلیک کنید. زیر).

موضوع را دوباره ویرایش کنید

درک اینکه مردم چگونه به خشونت نژادی آنلاین پاسخ می دهند، پیامدهای گسترده تری برای ایجاد ارتباط مؤثر سالم، آرام کردن خشم و نارضایتی و تغییر نگرش دارد. متأسفانه، ما متوجه شدیم که از هر شش بحث در توییتر تنها یک مورد و کمتر از 40 درصد از بحث‌های Reddit شامل اقدامات ناظر اجتماعی (شواهد و آموزش، و همچنین تعدیل محتوا) می‌شود. در بخش‌های بعدی، پنج درس آموخته‌شده از مطالعه خود را شرح می‌دهیم که امیدواریم مردم را تشویق کند تا به شبکه‌های آنلاین خود توجه کنند و برای رسیدگی به عاملان سخنان نفرت‌انگیز و اطلاعات نادرست تلاش کنند.

1. برتری رنگ سفید در عصر دیجیتال

ما دریافتیم که رنگین پوستان با استفاده از فناوری های دیجیتال در معرض تلاش های سازماندهی شده برای اطلاع رسانی نادرست هستند. ما چهار گفتمان اصلی نژادپرستانه را که در رسانه‌های اجتماعی فعال هستند شناسایی کرده‌ایم: کلیشه‌ها، بزهای قربانی، اتهامات نژادپرستی معکوس و دوربین‌های اکو. به عنوان مثال، توییت مارس 2020 ترامپ شامل یک بزغاله بود، زیرا او چین و چین را به دلیل انتشار ویروس کرونا در ایالات متحده مقصر دانست و در نتیجه دولت خود را از مسئولیت سلب کرد. مقابله با نژادپرستی در رسانه‌های اجتماعی مستلزم درک این نکته است که کاربرانی که اطلاعات نادرست نژادپرستانه را منتشر می‌کنند به روش‌های مختلف این کار را انجام می‌دهند و گاهی اوقات اشکال مختلف نژادپرستی را در یک پست پیچیده می‌کنند.

2. نحوه اقدام در برابر سوء استفاده آنلاین

مطالعه ما نشان داد که مداخله ناظر شامل درخواست، توهین، تلاش برای آموزش یا ارائه شواهد و تعدیل محتوا است. مانند حذف پست ترامپ در توییتر، تعدیل محتوا باعث کاهش یا حذف گفتگوهای نژادپرستانه آنلاین می شود. کاربرانی که به توییت ترامپ اعتراض داشتند، ممکن است از ویژگی پاسخ برای ابراز مخالفت خود نیز استفاده کرده باشند. برخی دیگر ترجیح می دهند هوش یا روحیه کسانی را که اظهارات نژادپرستانه می کنند، کوچک جلوه دهند. در نهایت، مردم با تماس با منابع خارجی مانند تحقیقات موسسه بروکینگز، به اطلاعات نادرست نژادپرستانه پاسخ دادند. این تنوع پاسخ‌ها نشان می‌دهد که کاربران رسانه‌های اجتماعی دیدگاه‌های متفاوتی در مورد بهترین روش مقابله با نژادپرستی آنلاین دارند.

3. پلتفرم های مختلف، استراتژی های مختلف

علیرغم تکنیک‌های مشابه در توییتر و ردیت، مطالعه ما نشان داد که کاربران از روش‌های مختلفی برای مبارزه با نژادپرستی آنلاین استفاده می‌کنند. در حالی که هر دو سایت بر آموزش و شواهد متمرکز بودند، واکنش‌های توییتر شامل تماس‌ها، توهین‌ها و تمسخرهای بیشتری نسبت به پست‌های ردیت بود. با این حال، ویژگی‌های Reddit امکان تعدیل بیشتر، مانند ربات‌های ناظر یا رأی منفی، برای پاسخ به پست‌های نژادپرستانه Reddit را فراهم می‌کند. از آنجایی که پلتفرم‌ها در ویژگی‌هایی که تعاملات آنلاین را شکل می‌دهند متفاوت هستند، کاربران باید محدودیت‌ها و فرصت‌های مداخله معنادار را بر اساس نرم‌افزار شبکه‌های اجتماعی که استفاده می‌کنند، در نظر بگیرند. بر این اساس، Reddit مکانیسم‌های پاسخگویی را ایجاد کرده است که استراتژی‌های اجتماعی را افزایش داده و استراتژی‌های ضد اجتماعی را کاهش می‌دهد.

4. همه راهبردهای مداخله ناظر به یک شکل عمل نمی کنند

اگرچه چندین تکنیک برای مبارزه با نژادپرستی آنلاین وجود دارد، اما همه آنها به یک اندازه مؤثر نیستند. برای مثال، مطالعه ما نشان می‌دهد که آموزش و گفتمان مبتنی بر شواهد یا مبتنی بر محتوا، تکنیک‌های اجتماعی هستند. این واکنش‌ها به نشریات نژادپرستانه به همان شیوه‌ای که به دنبال رد لفاظی‌های نژادپرستانه هستند، گفتگو را تشویق می‌کنند. از سوی دیگر برخی روش ها مانند توسل، طعن و توهین ضد اجتماعی بود. این روش ها نتوانسته اند خصومت را در بین مصرف کنندگان یا رنگین پوستان به حداقل برسانند. بنابراین، کاربران اینترنتی که می خواهند علیه نژادپرستی آنلاین صحبت کنند، باید هدف تعامل خود را در نظر بگیرند. اگر آنها می خواهند حضور نژادپرستی در رسانه های اجتماعی را کاهش دهند، باید در نظر داشته باشند که برخی از رویکردها می توانند نتیجه معکوس داشته باشند.

5. ما به مداخله ناظر بیشتری نیاز داریم

اگرچه چندین تاکتیک مداخله پیدا کردیم، اما همچنین متوجه شدیم که کاربران هر دو پلتفرم تمایل دارند به طور کامل از مداخله در مکالمات نژادپرستانه خودداری کنند. از هر شش مکالمه توییتر فقط یک نفر و کمتر از 40 درصد از بحث های Reddit شامل رفتار ناظر است. با توجه به اینکه «۹۰ درصد نوجوانان آزار و اذیت آنلاین را گزارش می‌کنند»، مداخله تماشاگران حیاتی است. گزارش ما اثرات آزار و اذیت بر پیامدهای سلامت روان، از جمله افسردگی، اضطراب و در بدترین حالت، خودکشی را مستند می کند.

ما همچنین پیشنهاد می‌کنیم که اقلیت‌های نژادی ممکن است با انواع مختلفی از آزار و اذیت سایبری مواجه شوند، همدلی کمتری را از سوی ناظران تجربه کنند، و افراد کمتری در مداخله ناظران خارجی در هنگام آزار و اذیت حضور داشته باشند. فجایعی که در نتیجه مداخله ناکافی رخ می دهد همان چیزی است که در مورد کودکانی مانند مکنزی آدامز 9 ساله و “ایزی” کیچنر 10 ساله مشاهده می کنیم. خود مردم، که برای محافظت از ایزی در برابر سوء استفاده طراحی شده بودند، در حالی که او مانند بسیاری از دانش آموزان سیاهپوست دیگر در ناحیه مدرسه دیویس، یوتا، یک کلمه N خوانده می شد و با اشاره به میمون ها، میمون ها، برده داری، لینچ کردن و نژادهای دیگر مورد تمسخر قرار می گرفت، ایستادند. آزار و اذیت . . عدم مداخله مداوم اطرافیان توسط همسالان او یا مدیران مدرسه به خودکشی ایزی کمک کرد.

سکوت و انفعال چیزی جز گسترش رفتار تعصب آمیز مجرمان ندارد زیرا احساس می کنند غیرقابل انکار هستند. این یکی از مهم ترین نتایج تحلیل ما است. پرخاشگری هدفمند می تواند پیامدهای واقعی برای سلامت روحی و جسمی قربانی داشته باشد. هنگامی که ناظران مداخله می کنند و کمک می کنند تا پرخاشگری نمایان شود، موقعیت را خلع سلاح کنند، مرتکب را آموزش دهند، و به دنبال حمایت یا حمایت از بیرون باشند، این رویکردها برای جلوگیری از برخی از مخرب ترین تأثیرات، حمایت حیاتی را ارائه می دهند. درک بهترین راهبردهای مداخله ناظر آنلاین اولین گام در هدایت پرخاشگری آنلاین است. اگر می‌خواهیم شاهد تغییر واقعی در نحوه بحث کاربران رسانه‌های اجتماعی درباره نژادپرستی باشیم، باید فرهنگ دیجیتالی را ترویج کنیم که به گفتمان اجتماعی ارزش می‌دهد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıNovagrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000Omegle