44 آفریقایی-آمریکایی گور در بر داشت زیر فلوریدا مدرسه منطقه پارکینگ


عکس: Pinellas County School District پارکینگ که در آن 44 آفریقایی گورهای کشف شد. عکس توسط Scott کیلر (Tampa Bay Times)

امریکا دارای سابقه ای طولانی از ظلم و ستم نژادی و ظاهرا فقط به سابقه گسترده نژاد پرستی در زیر فرش—یا در این مورد پارکینگ.

با توجه به Tampa Bay Times, Cardno خصوصی باستان شناسی شرکت استخدام شهر ویکی و Pinellas County, مدرسه, مدیره, کشف آنچه به نظر می رسد 44 گور یا “گور مانند ناهنجاری” از یک مدت طولانی فراموش شده آفریقاییآمریکا گورستان تحت فلوریدا پارکینگ متعلق به منطقه مدرسه.

تبلیغات

این کشف نشانه سوم از ماه اوت که در آن باستان شناسان پیدا کرده اند از دست داد آفریقاییآمریکایی گور در منطقه خلیج تمپا است.

حماسه آغاز ماه اوت گذشته زمانی که تمپا سازمان مسکن اعلام کرد که گور از تبعیض نژادی-عصر همه صهیون گورستان کشف شد و هنوز هم در حال اصلی خود را در زمینه دفن که در حال حاضر اقامت در زیر پنج روبلز پارک روستا مسکن عمومی ساختمان و همچنین متعلق به بخش خصوصی انبارها و یک یدک کش بسیاری در 3700 بلوک N فلوریدا خیابان. حدود 300 تابوت مشخص شد با استفاده از رادار نافذ زمین که همچنین مورد استفاده در Cardno را کشف.

سپس در ماه نوامبر Hillsborough County School District ساخته شده مشابه کشف. Ridgewood گورستان است که تا به حال شده است در اطراف در اواسط قرن 20 شد و هنوز هم تحت پادشاه دبیرستان پردیس که در آن باستان شناسان یافت, از طریق همان تکنولوژی 145) ،

تبلیغات

با توجه به زمان باستان شناسان بر این باورند که بسیاری از صهیون بیش از 800 و تمام خیابانها را برآورد 250 تابوت باقی می ماند در این زمین, در حالی که سنگ قبر منتقل شده اند.

همانطور که برای ویکی, نام این گورستان در بر داشت زیر پارکینگ است که استفاده نشده است اما به عنوان “شمالی گرین گورستان.” با توجه به گزارش Cardno علاوه بر 44 که کشف شد هنوز هم ممکن است اضافی گور “زیر پا” از منطقه مدرسه ساخت.

تبلیغات

در یک کنفرانس خبری با Zebbie اتکینسون IV رئیس NAACP ویکی/بالا پاینلاس شعبه و کلینت Herbic دانشیار سرپرست برای پاینلاس مدارس شهرستان کلیرواتر مدیر لایحه هورن خطاب کشف و گفت: “این گزارش برجسته نیاز برای ادامه بررسی است.”

اتکینسون وزن در و گفت: “این یک وضعیت ناگوار که آمریکا دارای سابقه آن را انجام داده است که بسیار کمی اگر هر چیزی را جبران جنایات گذشته است. ما نیاز به کار با هم برای پیدا کردن جواب پس همه دل راضی هستند و در پایان.”

تبلیغات

با توجه به زمان وجود دارد برنامه برای اموال گمشده گور کشف شد که تحت آن در حال حاضر شده است مختل شود:

شهرستان, منطقه مدرسه و بی خانمان برنامه توانمندسازی در ماه ژوئیه اعلام کرد آنها خواهد تیم را برای آنچه که اعتقاد بر این است برای اولین بار از نوع خود پروژه. منطقه مدرسه رفتن به اجاره یک بسته فقط در غرب غیر انتفاعی شمال گرین پردیس به سازمان های غیر انتفاعی.

بی خانمان برنامه توانمندسازی خواهد ساخت به عنوان بسیاری از 39 واحد مسکونی مقرون به صرفه در بسیاری. موجود در ملک اجاره به غیر انتفاعی خواهد بود نزدیک به 1.3 هکتار بسیاری اهدا شده توسط این شهرستان به منطقه مدرسه.

در بازگشت از مدرسه منطقه موافق به اجرای غیر انتفاعی آموزش و پرورش برنامه های خود را.

Herbic گفت او شده است در تماس با بی خانمان برنامه توانمندسازی و گفت: آنها کار را به نجات مقرون به صرفه پروژه های مسکن است.

“این به این معنا نیست که این پروژه به پایان رسیده است.” “شاید ما فقط نوع نگاهی به اموال ما … و نیشگون گرفتن و کشیدن این برنامه کمی.”

تبلیغات

هورن گفت: گام بعدی برای ویکی است که به Cardno این greenlight به اعتبار رادار یافته است با حفر فقط به اندازه کافی نزدیک به گور به تایید وجود خود را بدون دست زدن به آنها را. این شرکت گزارش نهایی باید تا پایان ماه مارس و ویکی مقامات شروع خواهد شد مشاوره با جامعه در مورد آنچه اتفاق می افتد در حال حرکت رو به جلو است. اتکینسون گفت: او به احتمال تشکیل یک جلسه که به پایان.

“حالا که ما اینجا هستیم ما اینجا هستیم و آن را چگونه فراموش, ما بهترین حرکت رو به جلو در یک شیوه ای است که در خدمت همه طرف های درگیر و جامعه؟”

تبلیغات

که لعنت سوال خوب. ما امیدواریم که پاسخ به زودی خواهد آمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>