4 نفر به اتهام اقدام به قتل پس از گزارش حمله در کانن سیتی مرد

چهار نفر هستند که با اتهام جنایی تلاش برای ارتکاب قتل درجه دوم و پس از آنها اتهام وارد کانن سیتی مرد خانه که در آن یک مرد اقدام به خفه کردن او و تهدید به کشتن او و دو نفر دیگر در زمان خود کودکان است.

با توجه به دستگیری استشهاد دیوید علامت هیز, 46, Marta دانیل Helsel, 24, نیکلاس گریفیث Machart-Kline, 23 و ترنتون مایکل نردبی, 29 دستگیر شدند ظن اولین حمله درجه اول-درجه و دزدی و سوء استفاده از کودکان, جنایی, فساد در درجه اول کیفری تجاوز و حبس نادرست.

Helsel که در روند طلاق قربانی همچنین متهم است با خشونت.

کلرادو وزارت اصلاحات تایید کرد که روز شنبه Helsel به طور خلاصه به کار گرفته شد به عنوان یک تادیبی افسر DOC در سال 2019.

مقامات اعزام شدند به خانه های تلفن همراه در 1616 شاه بلوط در 6:18 p. m. 19 ژوئن پس از قربانی – که نام آنها منتشر نمی شود چرا که او یک اتهام قربانی خشونت خانگی – رفته بود به همسایه خود را به کمک کند چرا که او تا به حال فقط حمله شده است.

به محض ورود نمایندگان یافت قربانی می شود “بسیار پریشان و ترس و تکان دادن.” او گفت که مقامات او حمله شده است و فرزندان او گرفته شده بود.

نمایندگان متوجه آنچه به نظر می رسد علائم در دهان خود سر و بازوها و دستها و خون در لب ها و دست ها و بازوها.

قربانی گفت: پدر و مادر خود را ترک کرده بودند برای دریافت پیتزا خانواده برای شام زمانی که او شنیده ام کسی در درب. او گفت: دختر خود را به ماندن در اتاق نشیمن که Helsel و پسر Machart کلاین در راه می رفت اما به سرعت ترک گفته شد.

“نیکلاس پس از آن در صورت خود را و شروع به خم کردن دستها,” استشهاد متحده است. “مارتا برداشت (کودک) و نیکلاس او را تحت فشار قرار دادند. نیکلاس سپس شروع به خفگی او را با هر دو دست به دور گردن خود.”

هایس و نردبی سپس وارد صفحه اصلی و Helsel گفت: “او را بکشند” به هیز پا بین Machart-کلاین و قربانی استشهاد متحده است. هایس گفت Machart-کلاین برای گرفتن تمام کودکانی که در انجام و آنها را در خارج از خانه.

قربانی گفت: هیز برگزار شد او را با یک میز در اتاق نشیمن در حالی که کسی که در زمان تلفن خود را.

Helsel و Machart-کلاین چپ با کودکان در یک وسیله نقلیه در حالی که هیز پانچ قربانی بارها و بارها در حالی که او را به گفتن او بود او را بکشند.

قربانی گفت: نردبی سعی کردم به صحبت هیز به ترک اما او ادامه داد: به او بگویید که او قصد کشتن او را در حالی که “خفگی او و ضربه او را چندین بار تمام بدن خود را.”

“او در تلاش برای فرار از پنجره بیرون را هنگامی که (هیز) تحت فشار قرار دادند میز آشپزخانه را به او در حالی که بیان ‘شما در حال رفتن به رفتن با ما و یا شما و یا رفتن به مرگ'” استشهاد متحده است. “او سپس با خاک انداز – که شکست و جارو بر روی سر.”

قربانی قادر به جهش به بیرون از پنجره آشپزخانه فرود در کنار او و سپس فرار به خانه همسایه برای کمک به.

او گفت مقامات او معتقد بود که چهار مظنون را کشته اند او.

هایس و نردبی به زودی بودند واقع در منطقه 1611 خاکستر سنت که در آن آنها گرفته شد را بازداشت.

مقامات درخواست اعزام پینگ Machart-کلاین و Helsel تلفن های که منجر افسران به ماشین خود را در 2070 هفت فلش درایو در کلرادو اسپرینگز. هر دو مظنون شدند و به زندان گرفته شده توسط Colorado Springs Police Department فقط پس از 9:30 p. m. و منتقل شدند به Fremont County Jail.

استشهاد متحده که Helsel و Machart-کلاین شده بود در FCSO لابی و تا به حال صحبت با نمایندگان در دو مناسبت های مختلف. Machart-کلاین گزارش کرده بود پرسید که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر او تا به حال کسی منحرف کردن قربانی “با داشتن برخی از مردان ضرب و شتم او را و آنها را برداشت بچه ها.”

چهار مظنون به برنامه ریزی شده به نظر می رسد در دادگاه در 8:30 صبح روز شنبه برای تشکیل پرونده از اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net