36 ASEAN مجازی اجلاس بر coronavirus صندوق دریای چین جنوبی دشمنی

36 نشست سران اتحادیه جنوب شرق آسیا (ASEAN) برگزار شد در روز جمعه که در آن کشورهای عضو مورد بحث و بررسی اقدامات لازم برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و دریای چین جنوبی مناقشه.

این اجلاس قرار بود برگزار شد و در ژوئن 27-28 و روشن شد به یک روز مجازی نشست. موضوع امسال “منسجم و پاسخگو آسه آن”.

“ما به رسمیت شناخته شده و هزینه های قابل توجه و چالش های بی سابقه ای برای منطقه و جهان ناشی از کوروناویروس بیماری همه گیر” در پیش نویس بیانیه ویتنام از طرف آسه آن اعلام کرد.

“ما اشاره کرد و با ابراز نگرانی کردند انسانی و اجتماعی از هزینه های اقتصادی ناشی از COVID-19 باقی ماند و متعهد به اجرای سیاست های هدفمند برای القای اعتماد به نفس است که آسه آن است که در خط مقدم این نبرد حساس” آن اضافه شده است.

چندین کشور متعهد شده اند کمک های پولی با تایلند حمایت تومان تا 100000 سهم. چین و ژاپن و کره جنوبی انتظار می رود که به زودی پس از اعلام شرایط و ضوابط این صندوق در حال نهایی.

علاوه بر این, آسه آن COVID-19 پاسخ صندوق ایجاد خواهد شد در اولویت بالا است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کشورهای عضو خرید لوازم پزشکی و حفاظتی مناسب.

منطقه ای ذخایر لوازم پزشکی نیز پیشنهاد شده است و این گروه انجام خواهد شد بررسی می شود تامین مالی توسط ژاپن در امکان ایجاد یک مرکز آسه آن در بهداشت عمومی اورژانس گفت: یک دیپلمات که نمی خواست نامش فاش نشود.

در ضمن دریای چین جنوبی اختلاف نیز مورد بحث در این اجلاس است.

“ما بر اهمیت غیر militarisation و خویشتن داری را در انجام همه فعالیت ها توسط متقاضیان و همه کشورهای دیگر که بیشتر می تواند به پیچیده تر شدن اوضاع و تشدید تنش ها در دریای چین جنوبی” پیش نویس این بیانیه را بخوانید.

ویتنام و فیلیپین و مالزی و برونئی را برابر چین است که ساخت ادعاهای ارضی خود در منطقه است.

در همین حال ایالات متحده آمریکا بیش از حد ناودان چین برای آن رفتار پرخاشگرانه در دریای چین جنوبی است. “این است که militarising دریای چین جنوبی و به طور غیر قانونی این ادعا بیشتر در خاک وجود دارد و تهدید حیاتی دریای خطوط” وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net