رای دهندگان کست یک رای گیری در بدفورد دبیرستان در نیوهمپشایر اولیه در 11 فوریه سال 2020 در Bedford New Hampshire.
عکس: متی Cavanaugh (گتی ایماژ)

نگران نباشید اگر شما نمی دانید که مقدماتی نیوهمپشایر شنبه است. آن را OK; آن را فقط به معنی یکی از سه چیز است:

  1. شما یک فرد سیاه و سفید.
  2. شما یک زندگی و don’t give a shit about مقدماتی.
  3. شما یک فرد که دارای یک زندگی و نمی دهد گه در مورد مقدماتی.

نکته خنده دار این است که من سمت راست وجود دارد با شما. به علاوه, New Hampshire سفید است. مانند سفید سفید. با پلیس تماس بگیرید به گزارش دلاور سفید. بپرسید به صحبت می کنند به امریکا manager سفید. قرار دادن میوه در ماکارونی و پنیر سفید. و به عنوان یک قانون من سعی کنید به تمرکز توجه بیش از حد بر روی سفید واقعا چیزهایی مانند چوگان سرپهن, سگ, نشان می دهد, Portlandia و مقدماتی در, New Hampshire است که در حال حاضر در یک نبرد با آیووا برای کسی که whitest دولت است.

تبلیغات

همچنین از آنجا که دموکرات ها صرفا متمرکز بر این سفید متحده—منظورم اولین قفقاز که می آید از کلمه “آووکادو نان تست” در آیووا (Iowa است 90.28 درصد سفید و 3.51 درصد سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی در حالی که نیوهمپشایر است 93.9 درصد سفید و 1.1 درصد سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی بود) هر دو در واقع در یک, سفید, بوسه, کون, رقابت برای دیدن که می تواند از سفید سفید خود را رقیب. این در واقع مانند تماشای برف و سس مایونز را در یک تریلر در نزدیکی یک تلویزیون سینی.

من تنها کسی که بی تفاوت در مورد کل چیزی اصلی; نیوهمپشایر نمی دهد گه یا در مورد آن هیچ زمان به نام از افرادی که کاهش یافته است را از ریاست جمهوری چندی پیش کردن انتخابات.

به عنوان آن می ایستد جدید Hampshireans یا سفید مردم به عنوان آنها نامیده می شود توسط هر کسی که می توانید در ادامه لعنت جمعیتی آمار می توانید برای رای دادن کامالا هریس جولین کاسترو, Marianne Williamson, Cory Booker و تام Steyer همه آنها کاهش یافته است از….

Genetta Adams سردبیر ریشه: Steyer است که هنوز هم در آن است.

من: چه کسی ؟

G. A.: تام Steyer. او هنوز هم در مسابقه.

من: اما من فکر…

G. A. بود که John Delaney…دو سفید.

من: که Delaney?

G. A.: یکی که به نظر می رسد مانند Tim Conway and Will Ferrell یک نوزاد بود.

من: راست. آن را کردم.

John Delaney
عکس: استفان Maturen (گتی ایماژ)

تبلیغات

در مجموع وجود دارد 33 دموکرات در نیوهمپشایر دموکراتیک رای گیری و این به آن دلیل مورد نیاز تقریبا غیر موجود.

“به منظور دریافت در انتخابات, نامزدهای نیاز به دیدار با الزامات قانون اساسی به رئیس جمهور (متولد و شهروند حداقل 35 سال سن) پر کردن فرم و پرداخت 1000 $در هزینه تشکیل پرونده,” سیاسی , یادداشت ها.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شده است که در مواجهه با برخی از 16 رقبا اما چیزی احساس نمی شود. در اینجا نگاهی به مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش رقبا:

  1. Fronald Frump
  2. نه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن
  3. کاملا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن
  4. امی Kloubuchar پس از خوردن سالاد با شانه

اما اگر شما به این نوع از چیزی که فقط می دانم که شما به تنهایی و که همه از حوزه های رأی گیری نزدیک نیست در همان زمان. “حوزه در نیوهمپشایر در زمان های مختلف بسته به شهر یا در 7 p. m., 7:30 p. m. و یا 8 بعد از انتخابات در 7 p. m. در منچستر اما 8 p. m. در Nashua.”

تبلیغات

ما احتمالا باید بدانید که پیشرو در رای حدود 8 p. m. EST اما اگر clusterfuck که آیووا حزبی است که هر نوع شاخص پس از آن ما باید یک چیزی از اواخر ژوئیه 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im