’30 گروه در هند کار در COVID-19 واکسن توسعه ممکن است هزینه 2-3 میلیارد دلار اگر انجام شده در یک سال’

وجود دارد حدود 30 گروه در هند از جمله صنعت بزرگ, راه اندازی و دانشگاهیان که در حال کار بر روی COVID-19 واکسن توسعه و حدود 20 از آنها نگه داشتن سرعت خوب دولت را بالا مشاور علمی گفت: روز پنج شنبه.

پرداختن رسانه های توجیهی در coronavirus وضعیت در کشور, استاد, K Vijay Raghavan اصلی مشاور علمی به دولت هند گفت: تدارکات ساخت COVID-19 واکسن در دسترس برای همه است یک چالش بزرگ است که توسط دولت مورد بحث در حال حاضر.

Raghavan گفت: یک واکسن به طور معمول طول می کشد 10-15 سال به منظور توسعه و هزینه های $ 200 – 300 میلیون اما تلاش در حال حاضر به انجام این 1 سال که افزایش هزینه قابل ملاحظه ای است.

“…ما نیاز به انجام پردازش موازی. به جای کار بر روی 1 COVID-19 واکسن جهان در حال کار بر روی ~ 100 واکسن در همان زمان. به طور همزمان ما باید برای سرعت بخشیدن به فرایندهای نظارتی و بدون به خطر انداختن ایمنی گسترش ظرفیت تولید و ساخت سیستم های توزیع بنابراین به جای $200-300 میلیون آن هزینه خواهد شد $2-3 میلیارد,” او گفت:.

Raghavan اشاره کرد که هند واکسن تولید در سطح جهانی است.

“هند نیز یکی از بزرگترین generics تولید کنندگان. ما واکسن شرکت در حال حاضر نیز به واکسن و توسعه R&D نه فقط تولید,” او گفت:.

“از آنجا که واکسن توسعه بسیار مخاطره آمیز روند بسیاری از شرکت ها خواهد شد ذخایر واکسن حتی قبل از آنها آماده هستند به این امید که این موثر خواهد بود. در این سناریو جهانی کنسرسیوم کمک به کاهش ریسک و اطمینان از عدالت در دسترسی به” Raghavan اضافه شده است.

“سه نوع COVID-19 واکسن توسعه تلاش ها در حال انجام 1) به طور کامل بومی 2) همکاری با بازیکنان خارجی که در آن ما هستند پیشرو 3) همکاری که در آن دیگران هستند که منجر به توسعه” او گفت:.

“این COVID-19 گسترش بیماری به دلیل پاسخ ایمنی بدن طول می کشد برخی از زمان که در آن زمان ویروس تحت الشعاع ما. با واکسن ما می تواند آماده برای پاسخ ایمنی هنگامی که حملات ویروس ما. واکسن با توجه به جمعيت عادی نه افراد بیمار; از این رو لازم است که آن را به درستی تست شده و کیفیت و ایمنی آن تضمین او بیشتر گفت.

VK پل, رئیس, قدرت, گروه – من و عضو (سلامت), NITI Aayog گفت که صنعت هند در حال کار بر روی حداقل 8 نامزد واکسن که 4 نسبتا جلوتر است.

“ما ملی علوم آزمایشگاه در حال کار بر روی 6 نامزد واکسن که ما بسیار امیدوار حدود 2 – 3” او اعلام کرد.

در موضوع COVID-19 تشخیصی کیت پل گفت: حدود 20 شرکت ارائه تست کیت به ملت.

“هنگامی که نیازهای ما را برآورده ما به جهان نیز هست. در ژوئیه سال 2020 ما قادر خواهد بود برای بومی تولید 5 لاخ تست کیت در روز,” او اضافه شده است.

“ما سیستم نظارتی برای توسعه داروهای واکسن و تشخیص از کار در حالت ماموریت در دادن سریع گواهی عدم سوء پیشینه را بدون به خطر انداختن روش و ایمنی” او در ادامه گفت:.

پاسخ به یک سوال در سویه های ویروسی است که در حال حاضر در هند, اصلی, مشاور علمی گفت که یک تغییر در توالی ژنتیکی نیاز نیست لزوما آورد در مورد تغییر نخست فعالیت این ویروس هر چند این کمک می کند تا ردیابی جغرافیایی منشاء ویروس.

“به نتیجه گیری کرد که تغییر در توالی ژنتیکی مسئول گسترش عفونت, ما نیاز به شواهد بیشتری. گسترش عفونت می تواند با توجه به بسیاری از پارامترهای دیگر نیز هست. تا کنون از ژانویه سال 2020 ما مشاهده نمی شود هر گونه تغییر در توالی ژنتیکی از SARS-CoV-2 در هند و جهان است که می تواند منجر به یک تغییر اساسی در خواص است که تعیین چگونه این ویروس ما” Raghavan گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>