3-year-old آزمون در کرالا تست مثبت برای coronavirus تلفات صعود به 40

مرگ و میر به علت عفونت کروناویروس در هند به 40 بعد از یک کودک سه ساله با سابقه سفر به ایتالیا آزمایش مثبت بود برای این ویروس در کرالا در روز دوشنبه. کودک نگه داشته شده است در انزوا در Ernakulam دانشکده پزشکی.

این اولین مورد است در هند که در آن یک کودک تایید شده است برای ویروس. او نمونه فرستاده شده به موسسه ملی ویروس شناسی در Alappuzha.

این chiled حال بازگشت از ایتالیا با پدر و مادر خود و در فرودگاه بین المللی کوچین در مارس 7 صبح.

“پس از جهانی غربالگری در فرودگاه فرزند منتقل شد به Ernakulam دانشکده پزشکی. پدر و مادر خود را تحت نظارت در انزوا بخش از کالج پزشکی” Ernakulam منطقه افسر پزشکی دکتر NK Kuttappan گفت: خبرگزاری ANI.

با این تعداد موارد مثبت تیغه کرالا رسیده است و شش. روز یکشنبه Kerela وزیر بهداشت KK Shailaja اطلاع داد که پنج مورد مثبت بوده است بستری در بیمارستان در دولت است.

دیگر شهرستانها در هند شد موارد مثبت coronavirus گزارش شده عبارتند از: – جیپور آگرا و Telangana.

روز شنبه اتحادیه وزارت بهداشت گزارش سه مثبت Coronavirus موارد در هند. از سه مورد از موارد گزارش شده از لاداخ با سفر تاریخچه از ایران و یکی از تامیل نادو با سفر تاریخچه از عمان است. پیش از آن در روز پنجاب گزارش تازه دو مورد از coronavirus. هر دو بيمار آمد از ایتالیا و پذیرفته شده اند گورو Nanak Dev بیمارستان در امریتسار.

به عنوان بسیاری از 52 آزمایشگاه در حال حاضر عملیاتی در سراسر کشور برای تست COVID-19 ویروس. اضافی 57 آزمایشگاه ارائه شده با ویروسی حمل و نقل رسانه ها و سواب برای نمونه مجموعه وزارت بهداشت مطلع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im