3 ما مردان مرتبط به راست ‘Boogaloo’ جنبش دستگیر شده مربوط به تروریسم اتهامات در وگاس

دستگیری سه مرد وابسته به جناح راست افراطی در ایالات متحده کشف یک توطئه برای حمله به معترضان در خیابان در برابر مرگ جورج فلوید.

دادستان فدرال گفت: در شکایت کیفری که سه مرد با تجربه نظامی و لینک به “Boogaloo’ جنبش رسم حملات تروریستی علیه معترضان در لاس وگاس.

‘Boogaloo’ جنبش شبکه ای از جناح راست گرایان طرفدار سرنگونی دولت آمریکا و با هدف تشویش دوم جنگ های داخلی آمریکا.

با توجه به آسوشیتد پرس گزارش سه مرد دستگیر شده اند با تروریسم اتهامات مرتبط با در چه مقامات می گویند توطئه برای جرقه خشونت در تظاهرات اخیر در لاس وگاس.

آنها متهم به توطئه برای انجام یک طرح آغاز شد که در ماه آوریل در رابطه با تظاهرات در برابر coronavirus-اجرا خاموش شدن ناگهانی. اخیرا آنها برنامه ریزی برای حمله به یک اعتراض در مرکز شهر لاس وگاس و دستگیر شدند در راه پس از پر کردن قوطی های گاز در یک پارکینگ و ساخت کوکتل مولوتف در بطری های شیشه ای, AP گزارش به نقل از یک شکایت کیفری.

شکایت ثبت شده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در لاس وگاس در روز چهارشنبه.

تظاهرات گسترده اند فوران در سراسر آمریکا پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پس از یک افسر فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه.

“مردم حق دارند به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند. این مردان هستند آشوبگران و محرکین. نقطه نظر خود را به گسترش اعتراضات به خشونت” نیکلاس Trutanich ما دادستان در نوادا نقل است گفت: در این گزارش.

سه مرد سفید – استفان T Parshall, 35, اندرو T Lynam Jr, 23 و William L. Loomis, 40 – برگزار می شد در $1 میلیون دلار اوراق قرضه در هر کلارک زندان شهرستان روز شنبه با توجه به سوابق دادگاه.

شکایت گفت: آنها خود را شناسایی به عنوان بخشی از “Boogaloo” جنبش است که “یک اصطلاح مورد استفاده توسط افراط گرایان به معنی آمدن جنگ های داخلی و/یا سقوط تمدن است.”

آنچه که “Boogaloo” ،

با توجه به گزارش AP, آن شامل یک شبکه از علاقه مندان به اسلحه که اغلب اکسپرس پشتیبانی برای سرنگونی دولت ایالات متحده. نام شده با اقتباس از یک فیلم 1984 عاقبت به نام “Breakin’ 2: Electric Boogaloo” whuch یک کلمه کد برای دومین جنگ داخلی.

آنها اغلب دیده می شود پوشیدن تاکتیکی جلیقه بیش پیراهن هاوایی در به شناسایی هر یک از دیگر.

جنبش بود زودتر ریشه در آنلاین مم فرهنگ اما coronavirus همه گیر و خاموش شدن ناگهانی تشدید کرده است فعالیت خود را با تفنگ خود-punished, اعضای ظاهر می شود در تظاهرات علیه مستند.

اجرای قانون مقامات می گویند آنها را خنثی بمب گذاری و تیراندازی توطئه توسط افرادی که در ارتباط با جنبش و یا حداقل استفاده از آن اصطلاحات AP گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de